Geri Dön
MagazinAteş ve Deniz el ele! Kraliçe'nin son bölümünde neler oldu?

Ateş ve Deniz el ele! Kraliçe'nin son bölümünde neler oldu?

Kanal D'nin yeni dizisi Kraliçe 29 Mart Çarşamba akşamı 2. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Başrollerinde Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman gibi başarı isimlerin yer aldığı Kraliçe dizisi, hayatları bir günde alt üst olmuş bir ailenin “köklerine tutunarak yeniden var olma” hikayesi anlatıyor. İşte 2. bölümde yaşananlar...

Ateş ve Deniz el ele! Kraliçe'nin son bölümünde neler oldu?

Deniz ve Ateş'in hayatı tecavüz iddiasından sonra altüst olurken, Deniz kızı için Ateş'in elini tuttu.

ÇİFTLİK İÇİN MÜCADELE

Ali ve Zeynep çiftliği kurtarmak için bankayla görüştü. 1 milyon ödeme yapılması durumunda ipotek kaldırılacağını söyledi. Deniz'e haber veren Zeynep, maddi durumunu sordu. Deniz ise bütün anlaşmaların iptal olduğunu ve bankada hiç parası olmadığını söyledi.

ATEŞ, TAKIMLA BURUN BURUNA

İpek ile görüşen Deniz ve Ateş, Deniz'in toplantıyı terk etmesinden sonra Ateş'te takımın yanına gitti. Antrenman yapan takım arkadaşlarıyla yüzleşen Ateş, öfkesine yenik düşüp yumruk yumruğa kavga etti. Takım başkanı ise Ateş'i yanına çağırıp basın toplantısı düzenleyeceği, toplantıda Deniz'in de olması gerektiğini söyledi.

ALİ YANLIŞ YOLDA

Babasının ölümünden sonra çiftliği satın almak isteyen Ziya, Ali'nin kanına girmeye çalıştı. Ali üzerinde baskı kuramayan Ziya, Ali'nin karısına rüşvet vererek çiftlik işini halletmesini istedi. Ali ise kardeşlerinden habersiz Ziya ile akşam yemeği yedi.

DENİZ, ATEŞ'E HAZIRLANIYOR

Akşam eve gelen Ateş, Deniz'i kırmızı gecelikle görünce ne olduğunu anlayamadı. Deniz başta Ateş'e sıcak davrandı, daha sonra ise İpek ile kaç kere seviştiğini sordu. Ateş'ten gelen cevapları sabırla dinleyen Deniz, son olarak o kadını yaşadıkları eve getirip getirmediğini sordu. Ateş bu soru karşısında sessiz kalınca Deniz cevabını aldı. Deniz, Ateş'in sabah evi terk etmesini istedi.

Sabah uyandığında Rüya ile Ateş'in kahvaltı hazırladığını gören Deniz, Ateş ile dışarıda konuşmak istedi. Neden gitmediğini soran Deniz, Ateş'ten gitmek istemiyorum, evliliğimizi kurtarmak istiyorum cevabını aldı. Durumu kabul etmeyen Deniz, evi kendisinin terk edeceğini söyledi. Ateş ise yaşadığı lüks hayatı bırakıp çiftlikte yapamayacağını, ayağındaki ayakkabıyı bile kendisinin aldığını söyledi. Deniz, bu hayatı tek başına kurmadığını ve kendi katkılarını göz ardı ettiğini söyleyip Ateş'in yüzüne ayakkabılarını fırlatıp, çıplak ayakla kızını da alıp çiftliğe gitti.

DENİZ VE ZEYNEP BİRBİRİNE GİRDİ

Babasından kalan mektubu getiren Mahir, üç kardeşi bir araya toplayıp okuması için Deniz'e verdi. Babaları çiftliği onlara bıraktığını ve çok borcu olduğunu yazdığı mektupta bütün sorumluluğu Deniz'e bıraktığını ve herkesi en iyi Deniz'in çekip çevireceğini yazdı.

Yazılanları sindiremeyen Zeynep, sahilde Deniz ile kavgaya tutuştu. Saç baş birbirine giren kızlar kavga esnasında Ali'nin sesini duyarak çiftliğe koştu.

 

ALİ GÖZALTINA ALINIYOR

Babasının borçları yüzünden kamyonete el koymaya gelen alacaklıları gören Ali, gelen adamların dolandırıcı Ali demesiyle gözü döndü. Baba yadigarı tüfeği alan Ali, alacaklılara doğru tuttu. Aslan'ın "yapma baba, korkuyorum" demesiyle kendine gelen Ali, tüfeği indirdi.

Akşam gelen polisler Ali'yi tutukladı. Nezarette kalan Ali, yardım için Ateş'i aradı. Ateş ise Ali'yi içerden çıkarmayı başardı.

ATEŞ, DENİZ'DEN YARDIM İSTİYOR

Ali için çiftliğe giden Ateş, ortalık durulunca Deniz ile konuşmak için mutfağa gitti. Hayatının nasıl etkilendiğini anlatan Ateş, kızının geleceği için yapılacak basın toplantısına katılması gerektiğini söyledi. Deniz ise kabul etmedi.

ATEŞ VE DENİZ EL ELE

Ateş'in teklifini kızı için kabul etmek zorunda kalan Deniz, sabah basın toplantısı için Ateş'in yanına gitti. Basının karşısına el ele çıkan Ateş ve Deniz, basına tecavüz suçunu kabul etmediklerini ve ilişkilerinde bir sorun olmadığını ifade eden mesaj verdiler.

DENİZ BÜTÜN EŞYALARINI ALIP GİDİYOR

Basın toplantısı sonrasını Deniz eve gitmek istedi. Ateş ile birlikte eve giden Deniz, kapıdan bavullarını alıp arabasına yükledi. Ateş gördükleri karşısında çok sinirlendi. Deniz ile barıştığını sanan Ateş, Deniz'e giderse yaşayacağı pişmanlıkları anlattı. Deniz duydukları karşısında daha da öfkelendi. Okulların ara tatili bitene kadar Ateş'e yeni ev bulması gerektiğini söyleyen Deniz, aracına atlayıp gitti.

KRALİÇE 2. BÖLÜM KANAL D TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.