Gazete Vatan Logo
MagazinAslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk açıklaması!

Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk açıklaması!

Galatasaray'da forma giyen futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan, YouTube’daki 'Bize Kaldı' programına katıldı. Fezi Altun ve Seçkin Süngüç’ün sorularını yanıtlayan Turan, yeniden çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.

Aslıhan Doğan Turan'dan üçüncü çocuk açıklaması!

Aslıhan Doğan Turan ile Galatasaraylı Arda Turan’ın 7 yıllık arkadaşlığı 2015’te aşka dönüşmüştü. Mart 2019’da nikah masasına oturan çift, oğulları Hamza Arda’yı Ekim 2019’da, Asil Aslan’ı ise 2020 yazında kucaklarına almıştı.

Kendi YouTube kanalında da ünlü isimleri ağırlayan Aslıhan Doğan Turan, Fezi Altun ve Seçkin Süngüç’ün 'Bize Kaldı' programına konuk oldu. Hakkında merak edilenleri yanıtlayan ünlü isim, çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.

Aslıhan Doğan Turandan üçüncü çocuk açıklaması

"KIZ İSTİYORUZ"


İki oğlu olan Turan, “Kız istiyoruz. Sadece benim istememle olmuyor tabii, Arda da istiyor” diye konuştu. Çocuklarını her şeyin üstünde tuttuğunu vurgulayan Turan, annesi ve kayınvalidesinin torunları için delirdiğini anlattı.

Turan, “Benim arkamdan yediriyorlar. Cumartesileri bizim Bayrampaşa günlerimiz, kayınvalidemlere gidiyoruz Yemek için. Eski jenerasyon çocukları patlayana kadar yedirmek istiyor" dedi.