Gazete Vatan Logo
MagazinAcun Ilıcalı itirafı: Şaka yapıyor sandım

Acun Ilıcalı itirafı: Şaka yapıyor sandım

İlk kez “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında jüri üyesi olarak seyirci karşısına çıkan reklamcı Ali Taran, Acun Ilıcalı’dan aldığı teklifi ilk başta şaka sandığını itiraf etti.

Acun Ilıcalı itirafı: Şaka yapıyor sandım

Ünlü reklamcı Ali Taran, “Roksan ile Laf Arası” adlı YouTube programında Roksan Kunter’in sorularını yanıtladı.

İlk kez “Yetenek Sizsiniz”de seyirci karşısına çıkan Taran, o program için aldığı teklifi başta şaka zannettiğini söyledi:

“Bodrum’da gazeteci kılığına girip Fatih Terim’e bir şaka yaptım. İskeledeyken Acun Ilıcalı da geldi, ilk o zaman tanıştık. Birkaç gün sonra telefonum çaldı. Aslında tanımadığım numaraları açmam ama bunu açtım. Arayan Acun Ilıcalı’ydı. Bir program düşündüklerini, buna sıcak bakıp bakmayacağımı sordu. Ben bana şaka yapıldığını zannederek ‘Sıcak bakarım’ dedim. Telefon konuşması bittikten sonra uzun bir süre haber almadım. Daha sonra kendisiyle konuşunca aslında şaka olmadığını ve ‘Yetenek Sizsiniz’e jüri üyesi olmaya davet edildiğimi anladım. Hatta programın ismini ben koydum ve logosunu yaptım.”

İSİM BABASI BENİM

Acun Ilıcalı isterse yeni bir TV projesi yapabileceğini de dile getiren Ali Taran ayrıca “O Ses, Yetenek Sizsiniz, Yok Böyle Dans’ın isimlerini ben buldum ve logolarını ben yaptım. Exxen’in de reklam ajansıyım. İsim babası da benim, logosunu da ben yaptım” dedi.

Haberin Devamı