Geri Dön

Melek Mosso Kocaeli konseri iptal mi, 2022 Full Fest Kocaeli konseri neden iptal edildi?

Kocaeli Melek Mosso konseri iptal m, neden iptal edilid? Isparta Gül Festivali'nde vereceği konseri ahlaki gerekçeler nedeniyle iptal edilen Melek Mossa’nın bir konseri için daha iptal kararı alındı. Valilik kararıyla iptal edilen konserin neden iptal edildiği sorgulanıyor. Peki, Melek Mosso Kocaeli konseri neden iptal edildi?

Melek Mosso Kocaeli konseri iptal mi, 2022 Full Fest Kocaeli konseri neden iptal edildi?

Melek Mosso'nun Isparta Gül Festivali'nde vereceği konseri ahlaki gerekçeler nedeniyle iptal edildi. Mosso'nun yer aldığı bir konser daha valilik kararıyla iptal edildi. Peki, Melek Mosso Kocaeli konseri neden iptal edildi?

MELEK MOSSO KOCAELİ KONSERİ İPTAL Mİ, NEDEN İPTAL EDİLDİ?

Melek Mosso'nun Kocaeli'nde Emircan İğrek ve Sagopa Kajmer gibi isimlerle birlikte sahne alacağı etkinlik, ormanda konaklama yasağı gerekçesiyle iptal edildi.

FullFest etkinliği 'ormanda konaklama yasağı' gerekçesiyle yasaklandı.

BAKANLIK FESTİVALİNDE KONSER VERECEK

Isparta'daki konseri ahlaki gerekçeler nedeniyle iptal edilen Melek Mosso, İstanbul'da Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın düzenlediği bir festivalde sahne alacak. Dün akşamki konserinde konu hakkında konuşan şarkıcı, "1 Haziran'da Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın düzenlemiş olduğu Beyoğlu Kültür Yolu Festivali'ndeyim. Şişhane Meydan Açık Sahne'de görüşürüz canlarım" dedi.