Geri Dön
Kültür SanatAvatar 2 ne zaman çıkacak, vizyona giriş tarihi ne? Avatar 2 Suyun Yolu fragmanı yayınlandı! Avatar 2 yayın tarihi!

Avatar 2 ne zaman çıkacak, vizyona giriş tarihi ne? Avatar 2 Suyun Yolu fragmanı yayınlandı! Avatar 2 yayın tarihi!

'Avatar'ın tanıtım filmi yayınlandı. 2 milyar 847 milyon dolarlık hasılatıyla tüm zamanların en çok gişe yapan filmi 'Avatar' 13 yıl sonra izleyiciyle buluşacak. Devam filmi 'Avatar: Suyun Yolu'nun tanıtım filmi yayınlandı. Peki, Avatar 2 ne zaman vizyona giriyor, ne zaman çıkacak?  İşte Avatar 2 filminin vizyon tarihi ve film hakkında merak edilenler detaylar...

Avatar 2 ne zaman çıkacak, vizyona giriş tarihi ne? Avatar 2 Suyun Yolu fragmanı yayınlandı! Avatar 2 yayın tarihi!

'Avatar'ın 13 yıl sonra gelen devam filmi 'Avatar: Suyun Yolu'ndan tanıtım filmi yayınlandı. James Cameron'ın yönettiği; Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver ve Stephen Lang'ın rollerine geri döndüğü filme Michelle Yeoh ve Kate Winslet de dâhil oldu. 'Avatar: Suyun Yolu', bir aile kuran Jake Sully'nin, tanıdık bir tehdidin yeniden 'Pandora'yı hedef almasıyla Neytiri ve 'Na'vi halkıyla birlikte Pandora'yı ve ailesini koruma çabasını anlatacak. İşte Avatar THE WAY OF WATER (Suyun Yolu) vizyona giriş tarihi…

AVATAR 2 SUYUN YOLU NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Avatar 2 vizyon tarihi bilgisi filmin yönetmeni James Cameron ve yapımcı Disney’den tarafından geldi. Avatar 2 filminin 16 Aralık 2022 tarihinde sinemalarda vizyona gireceği öğrenildi.

Avatar 2 ne zaman çıkacak, vizyona giriş tarihi ne Avatar 2 Suyun Yolu fragmanı yayınlandı Avatar 2 yayın tarihi

AVATAR 2 KONUSU NE OLACAK?

Yapılan açıklamaya göre filmin ismi Avatar: The Way of Water (Avatar: Suyun Yolu) olacak. İsminden anlaşılacağı üzere su altındaki bir evrende geçecek filmde, Avatar olaylarından birkaç yıl sonrası anlatılacak.

Sully, artık klanlarının reisi ve Neytiri baş rahibesidir, ancak olaylar görünüşe göre çocuklarına odaklanacaktır.

 

AVATAR 2 OYUNCU KADROSU

Jake Sully rolünde Sam Worthington

Neytiri rolünde Zoe Saldana

Ronal rolünde Kate Winslet

Mo'at rolünde CCH Pounder

Tonowari rolünde Cliff Curtis

Neteyam rolünde Jamie Flatters

Lo'ak rolünde Britain Dalton

Tuktirey rolünde Trinity Bliss

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler