Ümran Seyhan

Ümran Seyhan

Son dakika ümran seyhan haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ümran seyhan ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ümran seyhan haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ümran Seyhan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ümran seyhan gelişmeleri de dahil olmak üzere 21 ümran seyhan haberi bulunmuştur. Tüm ümran seyhan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yasak aşıklar Ümran Seyhan ile Kenan Tosun yine görüntülendi! 'Canım buradan gidelim mi?'
Yasak aşıklar Ümran Seyhan ile Kenan Tosun yine görüntülendi! 'Canım buradan gidelim mi?'Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından Serpil Tosun'un, eşinden boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü. Seyhan ile Tosun, yeniden görüntülendi. Ümran Seyhan'ın yüzü gülerken, Kenan Tosun yine gergindi.
25.11.2023Magazin
Serpil Tosun'dan manidar paylaşım! Eşinin ve arkadaşının ihanetine uğramıştı
Serpil Tosun'dan manidar paylaşım! Eşinin ve arkadaşının ihanetine uğramıştıSerenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından Serpil Tosun'un, eşinden boşanma kararı almıştı. İhanete uğrayan Serpil Tosun, sosyal medya hesabından manidar bir paylaşım yaptı.
17.11.2023Magazin
Serenay Sarıka sessizliğini korumuştu! Ümran Seyhan - Kenan Tosun aşkında söz sırası Cansu Tosun'da
Serenay Sarıka sessizliğini korumuştu! Ümran Seyhan - Kenan Tosun aşkında söz sırası Cansu Tosun'daCansu Tosun, babası Kenan Tosun ile meslektaşı Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın çok konuşulan yasak aşkı hakkında ilk kez açıklama yaptı. Ünlü oyuncu, annesine ihanet ettiği gerekçesiyle babasıyla artık görüşmediği iddiasına da cevap verdi.
10.11.2023Magazin
Yasak aşkları çok konuşulmuştu! Serenay Sarıkaya’nın annesi ile Cansu Tosun’un babası yine kameralara yakalandı
Yasak aşkları çok konuşulmuştu! Serenay Sarıkaya’nın annesi ile Cansu Tosun’un babası yine kameralara yakalandıSerenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen haber sonrası açıklama yapan Serpil Tosun'un, eşinden boşanacağı öne sürülmüştü. Seyhan ile Tosun, geçtiğimiz gün birlikte objektiflere takıldı.
24.10.2023Magazin
Ümran Seyhan ile Kenan Tosun arasında 'yasak' aşk! Serpil Tosun'dan ikinci hamle geldi
Ümran Seyhan ile Kenan Tosun arasında 'yasak' aşk! Serpil Tosun'dan ikinci hamle geldiSerenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasının ardından açıklama yapan Serpil Tosun, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı manidar bir paylaşımla gündeme geldi.
10.10.2023Magazin
Serenay Sarıkaya ilk kez konuştu! Ümran Seyhan ile Kenan Tosun arasında 'yasak' aşk!
Serenay Sarıkaya ilk kez konuştu! Ümran Seyhan ile Kenan Tosun arasında 'yasak' aşk! Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın ortaya çıkmasından beri sessizliğini koruyan Sarıkaya, geçtiğimiz gün Etiler'de kameralara yansıdı. Güzel oyuncu, annesiyle ilgili sorulara yanıt verdi.
10.10.2023Magazin
Simge Fıstıkoğlu:  Çocuklarımın yüzünü göstermiyorum
Simge Fıstıkoğlu: Çocuklarımın yüzünü göstermiyorumÜnlü haber spikeri Simge Fıstıkoğlu, hakkında merak edilenleri anlattı. "Ciddi anlamda sapıklarım var" diyen Fıstıkoğlu, çocukları ve eşiyle ilgili de samimi açıklamalarda bulundu.
9.10.2023Magazin
'Yasak aşk'ta bu kez de aylar önceki yazışmaları ortaya çıktı
'Yasak aşk'ta bu kez de aylar önceki yazışmaları ortaya çıktıSerenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun ile görüntülenmişti. Yasak aşkın magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından Serpil Tosun sessizliğini bozmuştu. Son olarak skandal aşk ortaya çıkmadan önce iki kadının birbirlerine yaptığı yorumlar gündeme geldi. Yeni bir paylaşım yapan Cansu Tosun'un fotoğrafındaki detay ise dikkat çekti.
1.10.2023Magazin
Serenay Sarıkaya’nın annesi kimdir? Ümran Seyhan kaç yaşında, Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun ile aşk mı yaşıyor? Anne Serpil Tosun iddiaları doğruladı!
Serenay Sarıkaya’nın annesi kimdir? Ümran Seyhan kaç yaşında, Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun ile aşk mı yaşıyor? Anne Serpil Tosun iddiaları doğruladı!Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun'un birlikte görüntülendiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Söz konusu haberlerin ardından Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın hayatı araştırılmaya başlandı. Peki, Serenay Sarkıya'nın annesi Ümran Seyhan kimdir, kaç yaşında? Ümran Seyhan ile Kenan Tosun aşk mı yaşıyor?
28.09.2023Magazin
Kenan Tosun kimdir? Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun ile Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan'ın aşk iddiaları ortalığı karıştırdı!
Kenan Tosun kimdir? Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun ile Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan'ın aşk iddiaları ortalığı karıştırdı!Oyuncu Cansu Tosun'un babası kim, Kenan Torun aslen nereli ve kaç yaşında? Soruları arama motoru üzerinden araştırılıyor. Seranay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile aşk dedikodularına karıştı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Peki, Kenan Tosun Ümran Seyhan aşk mı yaşıyor?
28.09.2023Magazin
Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun 'yasak aşk' mı yaşıyor! Serpil Tosun'dan ilk açıklama geldi
Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun 'yasak aşk' mı yaşıyor! Serpil Tosun'dan ilk açıklama geldiSerenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı'nda bir erkekle yürüyüş yaparken görüntülendi. Fotoğrafların basına yansımasından kısa bir süre sonra Seyhan'ın yanındaki kişinin Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun olduğu ortaya çıktı. Yasak aşk iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşerken Cansu Tosun'un annesi Serpil Tosun sessizliğini bozdu. İşte Tosun'un zehir zemberek sözleri...
28.09.2023Magazin
Kuaförü eve çağırıyor
Kuaförü eve çağırıyorOyuncu Serenay Sarıkaya’nın, corona virüse yakalanmamak için kuaför salonuna gitmediği öğrenildi.
23.05.2020Magazin
Serenay Sarıkaya kimdir?
Serenay Sarıkaya kimdir?Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya güzelliği kadar başarılı oyunculuğu ile de gündeme geliyor. Ekranların aranılan yüzü olan Serenay Sarıkaya son olarak oynadığı Mavi reklamları ile yankı uyandırdı. Genç yaşına rağmen oldukça büyük başarılara imza atan Serenay Sarıkaya hakkında merak edilen soruların cevaplarını ve bilinmeyenleri sizler için derledik.
29.09.2021Gündem
1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı bildiri
1071 akademisyenden, Anayasa Mahkemesi kararına karşı bildiriAnayasa Mahkemesinin (AYM), "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" metnine imza atan 10 akademisyenin "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan cezalandırıldıkları gerekçesiyle yaptıkları bireysel başvuruda "hak ihlali" kararı vermesine ilişkin 1071 akademisyen karşı bildiri imzaladı.
29.07.2019Gündem
HSYK'dan bomba kararname!
HSYK'dan bomba kararname!Şike savcısı Mehmet Berk Balıkesir’e, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı ifadeye çağıran Savcı Sarıkaya ise Erzurum’a gönderildi...
29.09.2021Gündem
Kılıçdaroğlu kaçak sigara satanı takdir etti!
Kılıçdaroğlu kaçak sigara satanı takdir etti!Kaçak sigara satıcılarının şikayetlerini dile getiren CHP lideri "Evinize helal lokma götürüyorsunuz. Sigara satmaya devam et kardeşim. Ben senin arkandayım" dedi.
29.09.2021Gündem
Kılıçdaroğlu’nun  listesi 4 fire verdi
Kılıçdaroğlu’nun listesi 4 fire verdiCHP Parti Meclisi seçiminde, Kılıçdaroğlu’nun çağırdığı emekli büyükelçi Murat Özçelik çizildi...
29.09.2021Gündem
Kılıçdaroğlu'nun anahtar listesi belli oldu!
Kılıçdaroğlu'nun anahtar listesi belli oldu!CHP'de dün yaşanan Başkanlık yarışının ardından PM için kıyasıya mücadele var. Kılıçdaroğlu'nun anahtar listesindeki isimler belli oldu.
29.09.2021Gündem
İşte sanal alem devriyeleri!
İşte sanal alem devriyeleri!İstanbul Emniyeti’nin polisleri 7/24 internette devriye geziyor.
29.09.2021Gündem
Cezaevinde toplu nikah töreni
Cezaevinde toplu nikah töreniAdana'da 4 tutuklu ve hükümlü erkeğin resmi nikahı olmayan eşleriyle nikahları kıyıldı
29.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ümran Seyhan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ümran seyhan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.