Ucuz Araba

Ucuz Araba

Son dakika ucuz araba haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ucuz araba ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ucuz araba haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ucuz Araba

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ucuz araba gelişmeleri de dahil olmak üzere 256 ucuz araba haberi bulunmuştur. Tüm ucuz araba haberleri aşağıda listelenmiştir.
En ucuz sıfır araç ve otomobil fiyatları belli oldu! İşte marka marka araba fiyatları...
En ucuz sıfır araç ve otomobil fiyatları belli oldu! İşte marka marka araba fiyatları...En ucuz otomobil ve binek araba fiyatları belirlendi. İki yıldır devam eden koronavirüs pandemisi her şeyi etkilediği gibi otomobil fiyatlarına yansıdı. Artık günümüzde araç sahibi olmak pek de kolay değil. İşte alabileceğiniz en ucuz sıfır otomobil fiyatları.
13.06.2022Ekonomi
Yenilenen Focus artık hibrit!
Yenilenen Focus artık hibrit!Ford’un, benzinli ve dizel seçeneklerle birlikte ilk kez hibrit versiyonuyla sunduğu Yeni Focus Türkiye’de satışa çıkacak.
2.06.2022Otomobil
Otomobil satışları mayısta artışa geçti!
Otomobil satışları mayısta artışa geçti!2022 yılı Ocak-Mayıs döneminde otomobil ve hafif ticari araç pazarı %12,0 oranında azaldı.Mayıs ayı ise araç satışları yüzde 19 arttı.
2.06.2022Otomobil
Tüm otobüslerin yol testleri Türkiye'de gerçekleşecek
Tüm otobüslerin yol testleri Türkiye'de gerçekleşecekDünyada üretilen tüm Mercedes-Benz otobüslerin yol testleri Mercedes-Benz Türk İstanbul AR-GE Merkezi’nde yer alan Test Bölümü tarafından gerçekleşmeye başladı.
2.06.2022Otomobil
Araba alacaklara kötü haber! Görülmemiş zam geliyor! Fiyat uçacak! Sıfır araba, ikinci el araba...
Araba alacaklara kötü haber! Görülmemiş zam geliyor! Fiyat uçacak! Sıfır araba, ikinci el araba...Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması. Araba fiyatları uçuşa geçecek. Araba fiyatlarına görülmemiş zam geliyor. Sıfır araba ve ikinci el araba fiyatlarıyla ilgili kritik açıklama geldi. Orta segment ikinci el bir aracın şu anda 300-350 bin TL aralığında olduğunu açıklayan Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç, “Bundan sonra da fiyatlar yüzde 25 oranında artacak. İkinci el araç almak isteyen vatandaşlarımıza, fiyat artışının devam edeceğini öngördüğümüz için bir an önce araç almalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca araç alırken de herhangi bir sıkıntı ya da dolandırıcılık yaşamamaları için yetki belgesi olan kurumsal firmaları ve yapıları tercih etmeleri gerektiğini söylüyoruz” diye konuştu.
2.06.2022Ekonomi
Sıfır araba almak isteyenler için liste açıklandı! İşte marka marka ucuz araba fiyatları...
Sıfır araba almak isteyenler için liste açıklandı! İşte marka marka ucuz araba fiyatları...Sıfır araba almak isteyenleri çok yakından ilgilendiren gelişme! Sıfır araba fiyatlarını güncellendi, markalar haziran ayı ucuz araba tam listelerini açıkladı. Türkiye'de satılan en uygun fiyatlı 2022 model otomobiller de belli oldu. İşte fiyatı 600 liraya kadar olan arabaların marka marka güncel listesi...
1.06.2022Otomobil
Sıfır ve ikinci el araba almayı düşünenler dikkat! İşte en az yakan ucuz arabalar...
Sıfır ve ikinci el araba almayı düşünenler dikkat! İşte en az yakan ucuz arabalar...Araba fiyatları ve akaryakıt fiyatları her geçen gün artıyor, tasarrufun yolları araştırılıyor. Enflasyon ve pahalılık, benzin ve motorin fiyatlarında etkili olurken, bu durum sıfır ve ikinci el araba piyasasında belirleyici olmaya devam ediyor. Araba olanlar ve araba almayı düşünenlerin yeni gözdesi ise yakıt tüketim değerleri en düşük olan araçlar... Hem sıfır hem ikinci el otomobil müşterileri, 100 kilometre başına yakıt tüketimi en düşük olan araçları tercih etmeye başladı. Peki en az yakan otomobiller hangileri? İşte sıfır ve ikinci eli rahat bulunan benzinli, dizel ve hibrit araçların yakıt tüketimleri ve en az yakan arabalar...
6.05.2022Foto Galeri
Araba almak isteyenleri ilgilendiriyor! Araba fiyatları değişti! İşte en ucuz sıfır araba fiyatları...
Araba almak isteyenleri ilgilendiriyor! Araba fiyatları değişti! İşte en ucuz sıfır araba fiyatları...Araba almak isteyenler için güzel haber geldi, 2022 yılında satılan en ucuz sıfır arabalar belli oldu. Liste ortaya çıktı, 500 bin TL'ye kadar olan modeller tek tek belirlendi. Mart ayında 50 bin TL'lere varan zamlarla birlikte fiyatlar da güncellendi. İşte Türkiye'de satılan en uygun fiyatlı 2022 model arabalar...
22.03.2022Otomobil
Ramazan pidesinin fiyatı belli oldu
Ramazan pidesinin fiyatı belli olduİftar sofralarının vazgeçilmezi Ramazan pidesi Bursa’da 6 liradan satılacak.
21.03.2022Ekonomi
Bakan Ersoy: Sertifikasyon bazında kendini ispatlamış ilk proje olacak
Bakan Ersoy: Sertifikasyon bazında kendini ispatlamış ilk proje olacakİzmir'deki 'Ege Turizm Merkezi Çeşme Bilgilendirme Toplantısı'nda konuşan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Çeşme Projesi ile ilgili oluşturulan plan henüz nihai plan değildir. Buradaki hedeflerimizden biri, sezonu 12 aya yaymak. Bu proje ile birlikte hava trafiği İzmir'de 12 ay başlamış olacak. İzmir tüm dünyaya direkt uçuşlarla birçok noktadan bağlanmış olacak. Ege Bölgesi turist sayısının ve gelirin yüzde 10'unu oluşturuyor. Hedefimiz, Ege'nin turizm payını yüzde 20'ye çıkarmak" dedi.
21.03.2022Ekonomi
Sıfır araba fiyatları ne kadar oldu? İşte Mart ayının en ucuz araba fiyatları 2022!
Sıfır araba fiyatları ne kadar oldu? İşte Mart ayının en ucuz araba fiyatları 2022!Türkiye'de 2022 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller araç satın almak isteyenlerin araştırdığı konuların başında geliyor. Sıfır otomobil sahibi olmak isteyenlerin güncel fiyatları merak ediyor. 2022 yılı Mart ayında sıfır araçlara gelen 50 bin TL'lere varan zamlar ikinci el piyasasında da artışa neden oldu. Galerilerde araç fiyat listeleri de güncellendi. En uygun fiyatlı 2022 model otomobiller pek çok kişinin gündeminde. Peki, Sıfır araba fiyatları ne oldu? En ucuz sıfır araba fiyatlarında son durum ne? İşte marka marka sıfır araba fiyatları ve en ucuzundan en pahalısına güncel En ucuz araba fiyatları…
21.03.2022Ekonomi
Araba almak isteyenlerin yeni yöntemi! Artık çok kolay, piyasanın yarı fiyatı...
Araba almak isteyenlerin yeni yöntemi! Artık çok kolay, piyasanın yarı fiyatı...Araba almak isteyenler kritik uyarı! Arabalar piyasanın yarı fiyatına satılıyor. Hafta içi 09.00 -16.00 saatleri arasında gerçekleşiyor, artık çok kolay bir hale geldi. İkinci el araba almaktan daha avantajlı, satış şartnamesinde yazanın haricinde bir durum varsa satış iptal ediliyor. Yüzde 20’lik teminat bekletiliyor, hapis cezasına kadar uzanan ağır cezalar var. İkinci el araç piyasasındaki artışlar sonrasında, vatandaşların araç sahibi olabilmek için yöneldiği icra ihalelerine yöneldi. Uzman isim ucuz araba almanın detaylarını anlattı.
28.01.2022Otomobil
Otomobil fiyatları güncellendi! İşte en ucuz araba fiyatları...
Otomobil fiyatları güncellendi! İşte en ucuz araba fiyatları...Araba fiyatları değişen ÖTV oranlarından sonra güncellendi. Sıfır otomobillerde Özel Tüketim Vergisi matrahında değişiklik yapılmasıyla birlikte bazı modellerde fiyatlar düştü. Markalar da fiyatlarını yeni ÖTV matrahına göre ayarlamaya başladı.
18.01.2022Ekonomi
Araba fiyatlarıyla ilgili kötü haber! İlk kez oldu! 145 bin lira zam! 2022 yılında...
Araba fiyatlarıyla ilgili kötü haber! İlk kez oldu! 145 bin lira zam! 2022 yılında...Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Araba almak isteyen vatandaşlara kötü haber geldi. Çip krizi ve al-sat'çılar sebebiyle araba fiyatları tavan yaptı. Araba fiyatları aralık başında yapılan zamlarla yüzde 12-30 arasında arttı. Fiyatlardaki yüksek artış sonrasında kâr marjları düşen ‘al-sat’çılar bayilerden ayağını çekti. Yeni otomobil satın almaktan vazgeçen ‘al-sat’çılar stoklarındaki otomobilleri elden çıkarmaya odaklandı. Öte yandan çip krizinin 2022 yılında da devam etmesi bu yüzden araba fiyatlarının daha da artaması bekleniyor. Bunun yanında sıfır araba bayileri yeni yıl öncesinde fiyat listelerini güncelledi. Son açıklanan fiyatlara göre 200 bin liranın altında araba kalmadı. 2 hafta içerisinde 145 bin lira zamlanan sıfır otomobil de var. İşte araba fiyatlarıyla ilgili tüm detaylar...
13.12.2021Ekonomi
Araba almak isteyenlere fırsat! İhaleye çıktı: ‘Hepsi bir milli servet’
Araba almak isteyenlere fırsat! İhaleye çıktı: ‘Hepsi bir milli servet’Araba almak isteyenler için yeni bir fırsat doğdu! Yıllardır alıcılarını bekliyordu, ihaleye çıktılar. Hepsi birer milli servet , toplam değeri 25 milyon lira... Antalya’da haciz yoluyla bağlanan araçlar otoparkı doldurdu. Aralarında 15 yıldır bekleyen araçların bulunduğu otoparkta 2 milyon değerindeki lüks araçlar da çürümeye terk edildi. Sadece kendi otoparkında toplamda yaklaşık 20-25 milyon değerinde binlerce araç olduğunu belirten sektör temsilcisi Hakan Topçu, “2006 yılında bu işe başladım, o yıldan bu yana kalan araç var. Bunların hepsi bir milli servet” dedi.
12.12.2021Ekonomi
Araba fiyatlarıyla ilgili kötü haber! Böylesi görülmedi! O fiyata araba kalmadı! 200 bin liradan başlıyor
Araba fiyatlarıyla ilgili kötü haber! Böylesi görülmedi! O fiyata araba kalmadı! 200 bin liradan başlıyorAraba fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Araba almak isteyenlere kötü haber geldi. Araba fiyatlarıyla ilgili görülmemiş gelişme. 200 bin liranın altında sıfır araba kalmadı. Vatandaşlar ise, en ucuz araba hangisi? en ucuz araba kaç para? sıfır en ucuz araba? araba fiyatları düşer mi? sorularının cevabını araştırıyor. İşte en ucuz sıfır arabalar ile ilgili tüm detaylar...
11.12.2021Ekonomi
En ucuz sıfır araba ne kadar? 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!
En ucuz sıfır araba ne kadar? 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!Araç sahibi olmak isteyenler, 2021’in sonuna yaklaşırken güncel araba fiyatlarını araştırmaya başladı. Yeni yılla birlikte otomobillerde fiyat artışı beklentisi nedeniyle pek çok kişi 2022 öncesinde araç fiyatlarını merak ediyor. Otomobil firmalarından da 2022 yılı için özel araç satış kampanyaları gelmeye başladı. Peki, En ucuz sıfır araba ne kadar? Araba fiyatları düştü mü, yükseldi mi? İşte 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!
2.12.2021Ekonomi
Araba alacaklar dikkat, fiyatlar değişti! İşte en ucuz sıfır otomobiller
Araba alacaklar dikkat, fiyatlar değişti! İşte en ucuz sıfır otomobillerAraba alacakları yakından ilgilendiren haber, zam geldi. Otomobil fiyatları her ay değişiyor. Kasım ayı fiyatları belli oldu. Talebin artması ve çip krizinin etkisi de yükselişte büyük rol oynuyor. 200 bin liranın altında satışta olan sıfır araç ise sadece 2 markada kaldı. İşte marka marka en ucuz otomobil listesi...
28.11.2021Otomobil
Araba alacaklar dikkat! Kara liste dönemi başladı
Araba alacaklar dikkat! Kara liste dönemi başladıAraba almayı planlayan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Kara liste uygulaması başladı. Çip krizi nedeni ile hem sıfır hem de ikinci el arabalarda fiyat artışları görülmeye devam ediyor. Araç almak istetenler ise uygun fiyatları araştırıyor. Özellikle lansman dönemlerinde ucuz araba almak mümkün. Ancak burumu 'iş'e çevirenler de bulunuyor. Lansman fiyatları ile alınan araçları, üzerine 30-40 bin lira ilave ederek satıyorlar. Otomotiv firmaları başta galericiler olmak üzere ‘al-sat’ işi yapanları kara listeye almaya başladılar. Lansmanda özel fiyattan otomobili alıp, 30-40 bin TL fazlasına satanları önlemeye çalışıyorlar.
22.11.2021Otomobil
Araba fiyatları değişti! İşte marka marka en ucuz sıfır otomobiller...
Araba fiyatları değişti! İşte marka marka en ucuz sıfır otomobiller...Araba alacaklar dikkat! Otomobil fiyatlarına her ay zam geliyor. Kasım ayında da araç fiyatlarında artış yapıldı. Talebin artması fiyatları yukarı yönlü yükselmesine sebep oluyor. Çip krizi de bu yükselişe diğer bir etken olarak ortaya çıkıyor. Kasım ayının en ucuz sıfır otomobilleri açıklandı. İşte marka marka en ucuz sıfır otomobiller...
20.11.2021Ekonomi
Araba alacaklara büyük indirim! Kasım ayı fırsatı! Son şans...
Araba alacaklara büyük indirim! Kasım ayı fırsatı! Son şans...Araba alacaklara güzel haber! Araba markalarından büyük kampanya. 10 bin liraya varan indirimler yapılıyor. 2021 yılında sıfır otomobil alacaklar için internet sitelerinde yer alan fiyat listelerine göre en uygun modellerini listeledi. İşte Türkiye'de satış yapan markaların liste fiyatlarına göre en ucuz modelleri...
11.11.2021Ekonomi
Tata Punch ne zaman Türkiye’ye gelecek? Tata Punch özellikleri neler? Tata Punch 6000 dolara satılıyor!
Tata Punch ne zaman Türkiye’ye gelecek? Tata Punch özellikleri neler? Tata Punch 6000 dolara satılıyor!Tata, bu ayın başlarında tamamen yeni Punch mikro SUV'yi piyasaya sürdü. Mikro SUV bayilere ulaşmaya başladı ve teslimatları da başladı. Tata Punch, segmentinde Mahindra KUV100 ve Maruti Ignis gibi otomobillerle rekabet eden bir mikro SUV. Görünümü nedeniyle, zaman zaman 4 metre altı SUV'larla bile karşılaştırılıyor. Tata Punch’un yakıt verimliği de yüksek. Peki, Tata Punch ne zaman Türkiye’ye gelecek? Tata Punch özellikleri neler? İşte Tata Punch hakkında merak edilenler…

Benzer Haber Etiketleri

Ucuz Araba ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ucuz araba haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.