Şule Çet

Şule Çet

Son dakika Şule Çet haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Şule Çet ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Şule Çet haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Şule Çet

haberleri sayfasında son dakika yaşanan şule çet gelişmeleri de dahil olmak üzere 62 şule çet haberi bulunmuştur. Tüm şule çet haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ünlü isimlerin kabusu olmuştu! Yeni dönem! Ceylan Ertem, Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya, Aleyna Tilki, Hadise...
Ünlü isimlerin kabusu olmuştu! Yeni dönem! Ceylan Ertem, Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya, Aleyna Tilki, Hadise...Son dönemlerde özellikle sosyal medyadan duyurulara ve ünlüler hakkında haberlere konu olan ısrarlı takip işi ilk kez yasal düzenlemeye giriyor. Kısa bir süre önce kaybettiğimiz Yeşilçam’ın menekşe gözlü güzeli Fatma Girik’in 50 yıllık saplantılı takipçisi yıllar sonra hâkim karşısına çıkarılabilmişti. Ama o süre zarfında Fatma Girik’in kâbuslar yaşamasına neden olmuştu. İşte tüm detaylar...
7.03.2022Gündem
Şule Çet cinayeti ile ilgili flaş gelişme! Skandal raporu hazırlayan doktor hakkında karar
Şule Çet cinayeti ile ilgili flaş gelişme! Skandal raporu hazırlayan doktor hakkında kararAnkara'da üniversite öğrencisi Şule Çet'in plazanın 20. katından düşerek hayatını kaybetmesiyle ilgili davada hazırladığı, 'Bir kadın bir erkekle tenha bir yerde içki içmeyi kabul etmişse cinsel ilişkiye rıza göstermiş sayılır' raporuyla tepki çeken adli tıp uzmanı Dr. Mehmet Nuri Aydın'a; Ankara Tabip Odası'nca verilen 6 ay meslekten men cezası, Türk Tabipler Birliği (TBB) Yüksek Onur Kurulu tarafından onanarak kesinleşti.
10.02.2022Gündem
Şule Çet cinayetinde flaş gelişme! Avukata da hapis cezası verildi
Şule Çet cinayetinde flaş gelişme! Avukata da hapis cezası verildiAnkara'da üniversite öğrencisi Şule Çet'in plazanın 20'nci katından düşerek, hayatını kaybetmesiyle ilgili sanıklar Çağatay Aksu ve Berk Akand'ın müebbet ve farklı hapis cezalarına çarptırıldığı davada avukat Levent Ekmen, genç kızın okul notlarını içeren transkripti ile reçetesini, intihara meyilli olduğunu kanıtlamak için delil olarak sunması nedeniyle mahkum oldu. Sanık Çağatay Aksu'nun avukatı Levent Ekmen, 'kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek ve yaymak' suçundan 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Aksu'nun anne ve babası hakkında da aynı suçtan suç duyurusunda bulunulması kararlaştırıldı.
5.01.2022Gündem
Sır ölümde yeni telefon detayı! Şebnem hemşire...
Sır ölümde yeni telefon detayı! Şebnem hemşire...İzmirli hemşire Şebnem Köker’in İstanbul’daki şüpheli ölümünün ardından konuşan baba Abdullah Köker “Kızımın telefonunun saat 19.00 sıralarında denize düştüğü iddia ediliyor. Oysa o gece arkadaşıyla mesajlaşmış. Evli olduğu ortaya çıkan T.B. korkup kızımı itmiş olmalı” dedi.
14.06.2021Yaşam
Duygu Delen raporundaki çarpıcı tespitler! Balkondaki çorap izi...
Duygu Delen raporundaki çarpıcı tespitler! Balkondaki çorap izi...Gaziantep’te Mehmet Kaplan tarafından dördüncü katın balkonundan atılarak öldürüldüğü iddia edilen Duygu Delen’le ilgili soruşturmanın ayrıntılarını Abdulkadir Selvi, Hürriyet'teki köşesine taşıdı. İşte o yazı...
3.05.2021Gündem
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Şule Çet davasında verilen cezayı az buldu
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Şule Çet davasında verilen cezayı az bulduYargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, üniversite öğrencisi Şule Çet'in (23), plazanın 20'nci katından düşerek, ölmesiyle ilgili sanık Çağatay Aksu'ya (34) verilen müebbet ve 12 yıl 6 ay, sanık Berk Akand'a (33) verilen 18 yıl 9 ay hapis cezasının bozulması talebiyle tebliğname düzenledi. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, 'yardım' suçundan cezalandırılan sanık Berk Akand'ın da asli fail olarak cezalandırılması, sanıklara uygulanan indirimin yersiz olduğu yönünde görüş bildirerek, kararın bozulmasını talep etti.
29.03.2021Gündem
Prof. Dr. Mustafa Ender Taner evinde ölü bulundu
Prof. Dr. Mustafa Ender Taner evinde ölü bulunduGazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Prof. Dr. ve Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapan, Prof. Dr. Mustafa Ender Taner evinde ölü bulundu.
10.12.2020Gündem
Lise öğrencisi Gamze'nin ölümünde dehşet ifade: Defalarca çığlık atmış
Lise öğrencisi Gamze'nin ölümünde dehşet ifade: Defalarca çığlık atmışAnkara'nın Kızılcahamam ilçesinde lise öğrencisi Gamze Açar'ın (17) iş görüşmesi için buluştuğu kişilerle gittiği termal otelin 5'inci katından düşerek ölmesiyle ilgili soruşturmada, genç kız ile odada ilişkiye girdiğini itiraf eden R.D.'nin de aralarında bulunduğu 3 kişi, 'cinsel saldırı' ve 'kasten öldürme' suçundun tutuklandı. R.D. ifadesinde, Gamze Açar'ın intihar ettiğini ileri sürerken, ifade veren bir tanık, olaydan kısa süre önce 4 kez çağlık sesi duyduğunu söyledi.
4.11.2020Gündem
Duygu Delen'in ölümü ile ilgili yeni açıklama
Duygu Delen'in ölümü ile ilgili yeni açıklama17 yaşında hayata gözlerini yuman Duygu Delen'in ölümü ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Delen ailesinin avukatlarından Önder Alkurt yaptığı açıklamada Duygu Delen'in balkondan atıldığının netlik kazandığını söyledi.
30.09.2020Yaşam
Duygu Delen olayında bilirkişiden çarpıcı rapor!
Duygu Delen olayında bilirkişiden çarpıcı rapor!Duygu Delen olayına resmi bilirkişi olarak atanan Adli Tıp uzmanı Prof. Dr. Hakan Kar tarafından hazırlanan rapor, mahkemeye sunuldu. Bilirkişi raporu Duygu Delen’in intihar mı ettiği yoksa Mehmet Kaplan tarafından aşağıya mı atıldığı yönündeki soruşturmaya ışık tutacak.
29.09.2020Gündem
Skandal rapora meslekten men cezası
Skandal rapora meslekten men cezasıÜniversite öğrencisi Şule Çet cinayetine ilişkin dava dosyasına giren raporda skandal ifadeler kullanan Adli Tıp Uzmanı Mehmet Nuri Aydın meslekten men edildi.
30.07.2020Gündem
Bakan Selçuk'tan "kadına şiddetle  mücadele" paylaşımı
Bakan Selçuk'tan "kadına şiddetle mücadele" paylaşımıAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kadına yönelik şiddetle mücadelenin, her türlü ideolojik bakış açısı ve siyasi düşüncenin dışında ve üstünde tutulması gereken temel bir insanlık meselesi olduğuna işaret ederek, "Dolayısıyla, şiddeti uygulayanlar kim olursa olsun, 83 milyon tek yürek 'şiddete dur!' diyebilmeliyiz." ifadesini kullandı.
22.07.2020Gündem
Şule Çet davasında flaş gelişme! İstinaf Mahkemesi cezaları onadı
Şule Çet davasında flaş gelişme! İstinaf Mahkemesi cezaları onadıİstinaf Mahkemesi, Ankara’da üniversite öğrencisi Şule Çet'in (23), plazanın 20'nci katından düşerek ölmesiyle ilgili verilen hapis cezalarını onadı.
17.06.2020Gündem
Savcı, Şule Çet kararı için sunduğu istinaf dilekçesini geri çekti
Savcı, Şule Çet kararı için sunduğu istinaf dilekçesini geri çektiAnkara 31'inci Ağır Ceza Mahkemesi savcısı, üniversite öğrencisi Şule Çet'in (23), plazanın 20'nci katından düşerek ölmesiyle ilgili sanık Çağatay Aksu ve Berk Akanda verilen cezaları istinaf etmek için mahkemeye sunduğu dilekçeyi geri çekti.
21.01.2020Yaşam
Şule Çet gerekçeli karar: Tecavüz etti, pencereden attı ve delilleri yok etti!
Şule Çet gerekçeli karar: Tecavüz etti, pencereden attı ve delilleri yok etti!Şule Çet gerekçeli karar açıklandı. Gazi Üniversitesi öğrencisi Şule Çet'in, tecavüz edilip öldürülmesi olayında açıklanan gerekçeli kararın ayrıntıları ortaya çıktı. Ankara 31. Ağır Ceza Mahkemesi, 116 sayfalık gerekçeli kararında Şule Çet’in, Çağatay Aksu’nun ‘baskısı ve ısrarı’ sonucu lüks plazaya gittiğini belirtti. İşte Şule Çet gerekçeli kararın detaylar…
26.12.2019Gündem
Şule Çet davasında hükmün gerekçesi açıklandı
Şule Çet davasında hükmün gerekçesi açıklandıÜNİVERSİTE öğrencisi Şule Çet'in (23), plazanın 20'nci katından düşerek, ölmesiyle ilgili sanık Çağatay Aksu'ya (34) verilen müebbet ve 12 yıl 6 ay, sanık Berk Akand'a (33) verilen 18 yıl 9 ay hapis cezasının gerekçesi açıklandı. Kararda sanık Aksu'nun Şule Çet'e cinsel saldırıda bulunduğu, ardından şikayet edileceğini düşünerek darbedip, boğazını sıktığı ve intihar süsü vermek için de pencereden attığı belirtildi.
25.12.2019Gündem
Erkek arkadaşı hakkında yakalama kararı!
Erkek arkadaşı hakkında yakalama kararı!Aysun Yıldırım iş yerinin üçüncü katından düşüp hayatını kaybetti. ‘İntihar’ denilerek kapatılan dosya, ailenin itirazıyla yeniden açıldı ve Yıldırım’ın tırnağında dokusuna rastlanan erkek arkadaşı hakkında yakalama kararı çıkarıldı
15.12.2019Yaşam
Çağatay Aksu kimdir?
Çağatay Aksu kimdir?Gazi Üniversitesi öğrencisi Şule Çet'in ölümüne ilişkin davada karar çıktı. ‘Cinayet’, ‘nitelikli cinsel saldırı’ ve ‘hürriyeti tahdit’ suçlarından yargılanan Çağatay Aksu’ya müebbet ve cinsel saldırı ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçundan da 12 yıl 6 ay hapis, Berk Akand’a ise, 18 yıl 9 ay hapis cezası verildi. Peki, Çağatay Aksu kimdir?
4.12.2019Gündem
Son dakika! Şule Çet davasında karar açıklandı
Son dakika! Şule Çet davasında karar açıklandıAnkara'da üniversite öğrencisi Şule Çet'in (23), plazanın 20'nci katından düşerek, ölmesiyle ilgili davada karar çıktı. Sanıklardan Çağatay Aksu'ya (34), müebbet ve 12 yıl 6 ay, sanık Berk Akand'a (33) ise 18 yıl 9 ay hapis cezası verildi. Şule Çet'in babası İsmail Çet, "Acımız bitmedi, bir kız evladının acısı bitmez; ama bu cezayı aldıkları için içimize biraz su serpildi" dedi. Avukatı Umur Yıldırım ise sanık Aksu'ya verilen cezada takdiri indirim uygulanmasına itiraz edeceklerini söyledi.
4.12.2019Gündem
Şule Çet davasında yüz kızartan savunma!
Şule Çet davasında yüz kızartan savunma!Şule Çet’in Ankara’daki bir plazanın 20. katından şüpheli bir şekilde düşerek ölmesine ilişkin davada sanık avukatlarının, “Şule gezip tozan bir tip” ifadeli savunması salonda infial yarattı. Sanıklardan Çağatay Aksu’ya müebbet, Berk Akand’a ise 31 yıl hapis istendi.
21.11.2019Yaşam
Şule Çet davasında mektuplar ortaya çıktı!
Şule Çet davasında mektuplar ortaya çıktı!Şule Çet'in ölümüyle ilgili davada tutuklu sanıklardan Çağatay Aksu'nun, diğer sanık Berk Akand'a gönderdiği ve dava dosyasına giren mektuplar ortaya çıktı.
20.11.2019Gündem
Şule Çet olayı nedir? Adım adım Şule Çet davası…
Şule Çet olayı nedir? Adım adım Şule Çet davası…Şule Çet olayı henüz aydınlatılmadı. Şule Çet’i ölümüyle ilgili davada savcı Çağatay Aksu (34) ve Berk Akand’ın (33) 20 yıla kadar hapis cezası istedi. Peki, Şule Çey olayı nasıl başladı? Şule Çet olayı nedir?
20.11.2019Gündem
Şule Çet davasında yeni gelişme!
Şule Çet davasında yeni gelişme!Şule Çet davasında savcı, bir sanığın kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet, diğerinin aynı suça yardımdan 20 yıla kadar hapsini istedi.Şule Çet’in şüpheli ölümüne ilişkin davada ara kararını açıklayan mahkeme, sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar vererek, davayı 4 Aralık 2019’a erteledi.
20.11.2019Gündem
Şule Çet davasında yeni rapor
Şule Çet davasında yeni raporAnkara'da plazanın 20'nci katından şüpheli şekilde düşerek ölen üniversite öğrencisi Şule Çet'in (23) tırnaklarında bulunan, sanık Berk Akand'a ait DNA profilinin nasıl transfer olduğu Adli Tıp Kurumu raporunda belirlenemedi. Raporda, transferin basit bir el sıkışma veya boğuşma sırasında da gerçekleşmiş olabileceği ancak dosyadaki bulgulara göre bunun ayrımının yapılamadığı belirtildi.
6.11.2019Yaşam
Şule Çet davasında, dudak okuma raporuna itiraz
Şule Çet davasında, dudak okuma raporuna itirazAnkara'da, üniversite öğrencisi Şule Çet'in (23), plazanın 20'nci katından şüpheli şekilde düşerek ölmesiyle ilgili, sanıklar Çağatay Aksu (34) ve Berk Akand'ın (33) asansör önündeki görüntülerine ilişkin dudak okuma raporuna, Berk Akand'ın avukatı Paşa Büyükkayaer itiraz etti.Avukat Büyükkayaer, raporun maddi gerçeğin ortaya çıkmasına bir katkı sunmadığını, olaya tanık güvenlik görevlilerinin ifadelerinin de dosyaya eklenerek, görüntülerle ilgili yeniden bilirkişi raporu alınmasını talep etti.
1.11.2019Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Şule Çet ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki şule çet haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.