Sonuç

Sonuç

Son dakika sonuç haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sonuç ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sonuç haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sonuç

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sonuç gelişmeleri de dahil olmak üzere 29.964 sonuç haberi bulunmuştur. Tüm sonuç haberleri aşağıda listelenmiştir.
Gıda fiyatlarına zam! Yeni kriz geliyor, işte gıda fiyatlarındaki artışın perde arkası...
Gıda fiyatlarına zam! Yeni kriz geliyor, işte gıda fiyatlarındaki artışın perde arkası...Gıda fiyatlarıdaki fahiş fiyat artışı vatandaşın gündemindeki yerini koruyor. Yapılan zamlar özellikle alt ve orta gelir seviyesindeki kişileri ekonomik olarak zorlarken uzmanlardan art arda endişelendiren açıklamalar geliyor. Avrupa'nın ‘ekmek sepeti’ ve dünyanın ‘tahıl ambarı’ olarak anılan Ukrayna’daki savaşın ardından ‘gıda krizi derinleşiyor’ uyarıları çok daha yüksek sesle dile getirilmeye başlandı. Uluslararası toplum, limanlarda bekleyen milyonlarca ton tahılın küresel pazara nasıl güvenli bir şekilde taşınacağına yönelik çareler arıyor. Tarımsal güç merkezi iki ülkenin arasındaki çatışmaların yanı sıra küresel ticarette yeni eğilimler de gözlemleniyor.
4.07.2022Ekonomi
Türkiye'nin Madrid'deki zaferi Atina'yı çıldırttı! Dendias'tan skandal ifadeler...
Türkiye'nin Madrid'deki zaferi Atina'yı çıldırttı! Dendias'tan skandal ifadeler...Türkiye'nin Madrid'den zaferle ayrılması Yunanistan'ın eli boş dönmesi Atina'yı çıldırttı. Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, her fırsatta Türkiye’yi kötüleme alışanlığını, haftalık Proto Thema gazetesine verdiği demeçte de sürdürdü. Dendias, Türkiye’nin İspanya’nın başkenti Madrid’deki NATO zirvesinde herhangi bir sonuç elde etmediğini, revizyonist bir siyaset izlediğini ve adaların silahsızlandırılmasına ilişkin tezlerinin ise tehlikeli olduğunu öne sürdü.
4.07.2022Dünya
Çalıştırdığı paket servis elemanları tarafından 1 buçuk milyon lira dolandırıldı!
Çalıştırdığı paket servis elemanları tarafından 1 buçuk milyon lira dolandırıldı!Sakarya'da restoran sahibi Yunus Emrah Turhan, paket servis çalışanları tarafından 1 yılda yaklaşık 1 buçuk milyon lira dolandırıldığını iddia etti. Dolandırıldığını arkadaşının kendisine attığı mesaj sayesinde öğrendiği aktaran Turhan, haklarında suç duyurusunda bulunduğu 6 kişinin serbest kalmasına tepki gösterdi.
3.07.2022Yaşam
YKS sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS barajı kaç? YKS tercih dönemi ne zaman başlar? ÖSYM sınav ve sonuç takvimi!
YKS sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS barajı kaç? YKS tercih dönemi ne zaman başlar? ÖSYM sınav ve sonuç takvimi!Milyonlarca öğrencinin gözü kulağı YKS sonuçlarında! ÖSYM tarafından 18-19 tarihleri arasında gerçekleştirilen üniversite sınavının sonuçları için meraklı bekleyiş sürüyor. Öğrenciler YKS sonuçlarına odaklanırken tercih döneminin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, YKS sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS tercih dönemi ne zaman başlar? ÖSYM sınav ve sonuç takvimi!
3.07.2022Eğitim
2022 öğretmen atama kontenjanları belli oldu mu? Hangi branştan kaç öğretmen alınacak? 20 bin öğretmen atama kontenjanları branş dağılımı!
2022 öğretmen atama kontenjanları belli oldu mu? Hangi branştan kaç öğretmen alınacak? 20 bin öğretmen atama kontenjanları branş dağılımı!20 bin öğretmen alımı ile ilgili geride bıraktığımız haftada Milli Eğitim Bakanlığı atama ve sonuç takvimini paylaşmıştı. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer katıldığı bir televizyon programında 20 bin öğretmen atamasına ilişkin branş bazında kontenjan dağılımını açıkladı. Peki, 2022 öğretmen atama kontenjanları belli oldu mu? Hangi branştan kaç öğretmen alınacak? İşte Bakan Özer’in 20 bin öğretmen atama kontenjanları branş dağılımı!
3.07.2022Eğitim
2022 DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS tercihleri ne zaman başlayacak?
2022 DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS tercihleri ne zaman başlayacak? 2022 Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sona erdi. Sınavın hemen ardından ÖSYM DGS soru ve cevap anahtarını yayımladı. Adaylar yayımlanan kitapçığa göre puanlarını hesaplamaya başladı. Pek çok kişi de 2022 DGS sonuçları ile tercih döneminin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, 2022 DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS tercihleri ne zaman başlayacak? İşte 2022 DGS sonuç açıklanma tarihi, tercih dönemine ilişkin bilgiler ve ÖSYM sınav takvimi….
3.07.2022Eğitim
Örgütün sözde üst düzey yöneticileri diğer teröristleri ölüme terk ederek kaçıyor
Örgütün sözde üst düzey yöneticileri diğer teröristleri ölüme terk ederek kaçıyorIrak’ın kuzeyinde 17 Nisan'da başlayan ve başarı ile sürdürülen Pençe Kilit Harekatı ile bölge teröristlere adeta mezar oluyor. Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre yıkıcı harekat nedeniyle terör örgütü PKK’nın sözde üst düzey yöneticileri, diğer teröristleri ölüme terk ederek kaçıyor.
3.07.2022Gündem
DGS puan hesaplama nasıl yapılır? DGS açıklanma tarihi belli oldu mu?
DGS puan hesaplama nasıl yapılır? DGS açıklanma tarihi belli oldu mu? Üniversitelerin önlisans programlarından mezun olanların eğitimlerini lisans düzeyine çıkarmak için girdikleri Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ÖSYM tarafından gerçekleştirildi. Sınavın ardından ÖSYM de 2022 DGS soru ve cevaplarını içeren kitapçığı erişime açtı. Adaylar sınav sonrası doğru ve yanlış cevaplara göre puan hesaplamaları yapıyor. Peki, DGS puan hesaplama nasıl yapılır? DGS yeni sistem puan hesaplama nasıl yapılır? DGS açıklanma tarihi belli oldu mu? İşte DGS sonuç açıklanma tarihi…
3.07.2022Eğitim
ÖSYM duyurdu! 2022 DGS soru ve cevap anahtarı yayınlandı!
ÖSYM duyurdu! 2022 DGS soru ve cevap anahtarı yayınlandı!ÖSYM, 2022-DGS Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı yayımladı. Adaylar, sınav sorularının tamamına ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabilecek. İşte 2022 DGS soru kitapçığı…
3.07.2022Eğitim
LGS tercihleri nasıl yapılır? LGS’de kaç tercih yapılıyor? e- Okul LGS tercih ve LGS sonuç ekranı!
LGS tercihleri nasıl yapılır? LGS’de kaç tercih yapılıyor? e- Okul LGS tercih ve LGS sonuç ekranı!Milyonlarca öğrenci için tercih maratonu başladı! İyi bir liseye yerleşebilmek için milyonlarca öğrenci aldıkları puanlara göre LGS tercihlerini yapacak. Milli Eğitim Bakanlığı’nın LGS sonuçlarını açıklamasının ardından 2022 LGS tercih kılavuzunu yayımladı ve e- Okul LGS tercih ekranını öğrencilerin erişimine açtı. LGS tercihler 4 Temmuz 2022 Pazartesi günü başlıyor. Peki, LGS tercihleri nasıl yapılır? LGS’de kaç tercih yapılıyor? e- Okul LGS tercih ve LGS sonuç ekranı!
3.07.2022Eğitim
2022 DGS ne zaman bitecek? DGS kaç dakika? DGS’den en erken ne zaman çıkılır?
2022 DGS ne zaman bitecek? DGS kaç dakika? DGS’den en erken ne zaman çıkılır?Binlerce öğrenci bugün Dikey Geçiş Sınavı’na (DGS) girecek. Adaylar sabah saatlerinden itibaren sınav yerlerine geldi. Pek çok aday lisans programlarına geçiş yapmak için sınavda ter dökecek. Adaylar ve yakınları DGS’nin süresini, çıkış saatini ve sınavda uygulanacak genel kuralları araştırıyor. Peki, 2022 DGS ne zaman bitecek? DGS kaç dakika? DGS’den en erken ne zaman çıkılır? DGS ne kadar sürüyor? DGS sınavında ilk kaç dakika çıkılmaz? İşte detaylar…
3.07.2022Eğitim
Günün En Çok Oynanan Maçları
Günün En Çok Oynanan MaçlarıMisli.com’da günün iddaa programı içerisinde en çok oynanan bahisleri ve Misli.com yazarlarının bu maçlar için yaptığı yorumları sizler için derledik.
2.07.2022İddaa
Yönetcilerle ilgili flaş karar! Geçersiz sayılacak
Yönetcilerle ilgili flaş karar! Geçersiz sayılacakYargıtay Hukuk Genel Kurulu, yöneticinin verilen yetkiyi kötüye kullanması halinde kat maliklerinin, yöneticinin yaptığı sözleşmelere bağlı olduğuna hükmetti.
2.07.2022Gündem
Dünyanın gündemi Türkiye'nin NATO zaferi! Ankara'dan Atina'yı çıldırtan hamle! 'Biden Yunanistan'ı şoke etti'
Dünyanın gündemi Türkiye'nin NATO zaferi! Ankara'dan Atina'yı çıldırtan hamle! 'Biden Yunanistan'ı şoke etti'Türkiye, Madrid’deki NATO zirvesinden büyük bir zaferle çıktı. Tüm dünyada geniş yankı uyandıran zirvede yaşananlar ise Yunanistan’da tedirginlik yarattı. Washington Post 'Erdoğan, İsveç ve Finlandiya'yı NATO anlaşmasındaki sözlerini yerine getirmeleri için uyardı' dedi, İngiliz Express gazetesi 'ABD liderinin dramatik U dönüşü' başlığını attı. Yunan medyasında ise neredeyse tüm yayın organlarında Türkiye manşet. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini manşetten veren bir Yunan gazetesi ise haberinde skandal ifadelere yer verdi.
1.07.2022Dünya
Busenur Doğanay kimdir, nereli, kaç yaşında? Ankara’da sağanak yağışta bodrum katında mahsur kalan Busenur Doğanay olayı nedir?
Busenur Doğanay kimdir, nereli, kaç yaşında? Ankara’da sağanak yağışta bodrum katında mahsur kalan Busenur Doğanay olayı nedir?Ankara’da etkili olan sağanak yağışta bir binanın bodrum katında mahsur kalan Busenur Doğanay boğularak öldü. Busenur Doğanay'ın dairesini su bastığı sıralarda annesi ile konuştuğu ve 'boğazıma kadar suyun içindeyim' dediği ortaya çıktı. Peki, Busenur Doğanay kimdir, nereli, kaç yaşında? Ankara’da sağanak yağışta bodrum katında mahsur kalan Busenur Doğanay olayı nedir?
1.07.2022Yaşam
Beşiktaş'a imza atmadı Premier Lig'in yeni takımı Nottingham Forest'la anlaşmaya vardı
Beşiktaş'a imza atmadı Premier Lig'in yeni takımı Nottingham Forest'la anlaşmaya vardıBeşiktaş'la sözleşmesi bittikten sonra birçok takımla görüşen tecrübeli futbolcu Premier Lig'in yeni takımlarından Nottingham Forest'a imza attı.
1.07.2022Beşiktaş
Asgari ücret zammı ne kadar olacak, yeni asgari ücret açıklandı mı? Asgari ücrete ek zam yüzde kaç?
Asgari ücret zammı ne kadar olacak, yeni asgari ücret açıklandı mı? Asgari ücrete ek zam yüzde kaç?Asgari ücret zammıyla ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla toplanan asgari ücret tespit komisyonu bugün ikinci kez bir araya geldi.  2022 yılı için net olarak 4 bin 253 lira 40 kuruş olarak belirlenen asgari ücrete ne kadar zam geleceği merak konusu oldu. Peki, Asgari ücret zammı ne kadar olacak, yeni asgari ücret açıklandı mı? Asgari ücrete ek zam yüzde kaç?
Donald Trump hakkında flaş iddia! ABD'deki Kongre baskınına katılmak istedi, direnen şoförünü...
Donald Trump hakkında flaş iddia! ABD'deki Kongre baskınına katılmak istedi, direnen şoförünü...Beyaz Saray eski çalışanı Hutchinson, eski ABD Başkanı Trump’ın Kongre’yi basan taraftarlarına katılmak istediğini, emre uymayan şoförünün boğazına yapıştığını öne sürdü.
30.06.2022Dünya
Samsun’da 46 gündür kayıp olan 15 yaşındaki kız bulundu
Samsun’da 46 gündür kayıp olan 15 yaşındaki kız bulunduAilesinin 46 gün haber alamadığı ve başka bir kadın tarafından uyuşturucuya alıştırılarak kaçırıldığını iddia ettiği 15 yaşındaki Sultan Yavuzer dün akşam polis ekipleri tarafından bulunarak ailesine teslim edildi.
30.06.2022Yaşam
MEB adrese dayalı lise sorgulama 2022 ekranı! LGS adrese dayalı yerleştirme kriterleri 2022 nelerdir, nasıl yapılır, adrese dayalı yerleştirme nasıl olacak?
MEB adrese dayalı lise sorgulama 2022 ekranı! LGS adrese dayalı yerleştirme kriterleri 2022 nelerdir, nasıl yapılır, adrese dayalı yerleştirme nasıl olacak?LGS sonuçları açıklandı. LGS’ye girmeden liseye gitmek isteyen 8. Sınıflar, MEB tarafından uygulanan adrese dayalı lise tercihi için araştırma yapıyor. Adrese dayalı yerleştirmede sınav puanı gerekmiyor, sınavsız alan bu liseler adrese dayalı lise kaydı yapıyor. Veliler ise MEB adrese dayalı okul sorgulama için araştırmalarını hızlandırdı. Peki, LGS adrese dayalı yerleştirme nedir, LGS adrese dayalı yerleştirme kriterleri 2022 nelerdir, LGS adrese dayalı yerleştirme nasıl olacak? İşte MEB adrese dayalı lise sorgulama 2022…
30.06.2022Eğitim
Tarihi zirvede kritik sonuç! ABD’nin yeni planında dikkat çeken Türkiye detayı...
Tarihi zirvede kritik sonuç! ABD’nin yeni planında dikkat çeken Türkiye detayı...Madrid'deki tarihi NATO zirvesinin yankıları tüm dünyada sürüyor. İngiliz Financial Times gazetesi ABD'nin yeni stratejisini yazdı. Yazıda dikkat çeken bir Türkiye detayı yer aldı.
30.06.2022Dünya
2022 LGS SONUÇLARI meb.gov.tr sorgulama ekranı! LGS 2022 sonuçları açıklandı mı? LGS 2022 tercihleri ne zaman başlayacak?
2022 LGS SONUÇLARI meb.gov.tr sorgulama ekranı! LGS 2022 sonuçları açıklandı mı? LGS 2022 tercihleri ne zaman başlayacak? Milyonlarca aday bekliyor! Nefesler tutuldu. Heyecanlı bekleyiş sona eriyor. İyi bir lisede eğitim görmek için yıl boyu çalışan adaylar için tercih süreci başlayacak. Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavı 5 Haziran’da yapılmıştı. Adaylar LGS sonuçlarının açıklamasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanacak tercih sürecini merak ediyor. MEB son dakika açıklamaları takip ediliyorken LGS sınav sonuçlarının nasıl öğrenileceği merak ediliyor. Peki, LGS 2022 sonuçları açıklandı mı? ? LGS sonuçları nereden öğrenilir? LGS 2022 tercihleri ne zaman başlayacak? İşte 2022 LGS SONUÇLARI meb.gov.tr sorgulama…
30.06.2022Eğitim
Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı! Bakan Bilgin yarını işaret etti
Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı! Bakan Bilgin yarını işaret ettiİşçi ve işveren milyonlarca kişi bekliyordu. Asgari ücrete zam için kritik gün geldi. Milyonlarca çalışanın dört gözle beklediği asgari ücret zammı için beklenen açıklamayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı. Kritik toplantı bugün gerçekleştirildi. Yaklaşık bir buçuk saat süren toplantıda iki konuda mutabakat sağlandı. Komisyon çalışmalarını yarın sonlandıracak. İşte Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Türk İş Başkanı Ergün Atalay ve TİSK Genel Başkanı Burak Akyol tarafından yapılan açıklamalar...
LGS sonuçları saat kaçta, hangi gün açıklanacak? LGS 2022 sonuçları meb.gov.tr'den sorgulanacak!
LGS sonuçları saat kaçta, hangi gün açıklanacak? LGS 2022 sonuçları meb.gov.tr'den sorgulanacak!Yüz binlerce öğrencinin gözü LGS sonuçlarında! 1 milyon 38 bin 492 kişi katılım sağladığı Liseye Geçiş Sınavı (LGS) için sonuçlar bekleniyor. MEB tarafından sonuçların açıklanmasının ardından adaylar için tercih süreci başlayacak. LGS sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında yapılan açıklamalar yakından takip ediliyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer daha önce yaptığı açıklamada sonuç tarihini paylaşmıştı. Peki, LGS sonuçları ne zaman açıklanacak? LGS sonuçları saat kaçta, hangi gün açıklanacak? LGS 2022 sonuçları meb.gov.tr sorgulama ekranı!
29.06.2022Eğitim
MEB duyurdu! Öğretmen atama ve sonuç takvimi belli oldu! Öğretmen atamaları ne zaman olacak? 20 bin öğretmen alımı başvurusu ne zaman?
MEB duyurdu! Öğretmen atama ve sonuç takvimi belli oldu! Öğretmen atamaları ne zaman olacak? 20 bin öğretmen alımı başvurusu ne zaman? MEB duyurdu. 20 bin öğretmen ataması ile ilgili süreç belli oldu. Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer açıkladı. Öğretmen atama ve sonuç takvimi belli oldu. Bakan Özer, 20 bin öğretmen atama sürecine ilişkin takvimin yayımlandığını bildirerek ön başvuruların 18-26 Temmuz tarihinde, atamaların ise 1 Eylül'de yapılacağını açıkladı. Peki, Öğretmen atamaları ne zaman olacak? 20 bin öğretmen alımı başvurusu ne zaman? İşte 20 bin öğretmen atama takvimi…
29.06.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Sonuç ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sonuç haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.