Şeyma Subaşı Boşanma

Şeyma Subaşı Boşanma

Son dakika Şeyma Subaşı boşanma haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Şeyma Subaşı boşanma ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Şeyma Subaşı boşanma haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Şeyma Subaşı Boşanma

haberleri sayfasında son dakika yaşanan şeyma subaşı boşanma gelişmeleri de dahil olmak üzere 44 şeyma subaşı boşanma haberi bulunmuştur. Tüm şeyma subaşı boşanma haberleri aşağıda listelenmiştir.
Şeyma Subaşı bu kez minibüsten paylaştı! Sosyal medya yıkıldı
Şeyma Subaşı bu kez minibüsten paylaştı! Sosyal medya yıkıldı Eski eşi Mohammed Alsaloussi'nin memleketi Mısır'a giden Şeyam Subaşı paylaşımlarıyla şaşırttı. Takipçileri yorum ve beğeni yağmuruna tuttu
22.11.2023 Magazin
Şeyma Subaşı ile ilgili Tuvana Türkay'ın eski aşkı  İzzet Antebi'den ilk açıklama
Şeyma Subaşı ile ilgili Tuvana Türkay'ın eski aşkı İzzet Antebi'den ilk açıklama Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evliliği kısa süren Şeyma Subaşı'nın Tuvana Türkay'ın eski aşkı İzzet Antebi ile yakınlaştığı iddia edilmişti. İş insanı bu iddialar sonrası isyan etti.
20.11.2023 Magazin
Şeyma Subaşı Tuvana Türkay'ın eski sevgilisi İzzet Antebi ile aşk mı yaşıyor? 'Gece boyu eğlendiler'
Şeyma Subaşı Tuvana Türkay'ın eski sevgilisi İzzet Antebi ile aşk mı yaşıyor? 'Gece boyu eğlendiler' Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, mayıs ayında dünyaevine girdiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Subaşı ile Tuvana Türkay'la ilişkisini bitiren İzzet Antebi'nin bir mekanda sarmaş dolaş eğlendiği ve yakınlaştığı iddia edildi.
19.11.2023 Magazin
Şeyma Subaşı'dan ters köşe! Kimse bunu beklemiyordu, sosyal medya yıkıldı
Şeyma Subaşı'dan ters köşe! Kimse bunu beklemiyordu, sosyal medya yıkıldı İkinci evliliğinin beş ayda bitmesiyle magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, dün yaptığı bir paylaşımla sosyal medyada gündem olmuştu. Photosop'u abartarak arkasındaki fayansları yamulttuğu düşünülen Subaşı, çok konuşulan olayın perde arkasını yayınlayarak herkesi şoke etti.
13.11.2023 Magazin
Şeyma Subaşı gece yarısı paylaştı! Sosyal medyanın diline düştü
Şeyma Subaşı gece yarısı paylaştı! Sosyal medyanın diline düştü İkinci kez evlenen ve evliliği kısa süre Şeyma Subaşı son paylaşımıyla gündem oldu. Photoshop'u abartan Şeyma Subaşı fayansları yamulttuğu pozunu paylaşınca yorum yağdı.
12.11.2023 Magazin
Şeyma Subaşı ilk defa çamaşır makinesi kullandı! Sözleri gündem oldu
Şeyma Subaşı ilk defa çamaşır makinesi kullandı! Sözleri gündem oldu Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evliliği kısa süren Şeyma Subaşı, boşanır boşanmaz partiden adeta partiye koşmaya başladı. Fenomen, son olarak bir hazırlık anında çamaşır makinesi kullanmaya çalıştı.
3.11.2023 Magazin
Şeyma Subaşı  'striptizci ayakkabıları' ve kostümü ile olay oldu! 'Düğünümüzü kutladık'
Şeyma Subaşı 'striptizci ayakkabıları' ve kostümü ile olay oldu! 'Düğünümüzü kutladık' Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mayıs ayında dünyaevine girdiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü isim, son olarak katıldığı kostüm partisinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirdi.
31.10.2023 Magazin
Şeyma Subaşı'nın yeni pozuna beğeni yağdı
Şeyma Subaşı'nın yeni pozuna beğeni yağdı Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mayıs ayında dünyaevine girdiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Boşanmanın ardından Paris'e tatile giden ünlü isim sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoyla dikkat çekti. Tatillerinde kızı Melisa'yı da sıklıkla paylaşan Şeyma Subaşı'yı takipçileri soru bombardımanına tuttu.
26.10.2023 Magazin
Şeyma Subaşı, 'Bu kız okula gidiyor mu? Çok merak ediyorum?' sorusuna kayıtsız kalamadı
Şeyma Subaşı, 'Bu kız okula gidiyor mu? Çok merak ediyorum?' sorusuna kayıtsız kalamadı Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mayıs ayında dünyaevine girdiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Boşanmanın ardından Paris'e tatile giden ünlü isim sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoyla dikkat çekti. Tatillerinde kızı Melisa'yı da sıklıkla paylaşan Şeyma Subaşı'yı takipçileri soru bombardımanına tuttu.
25.10.2023 Magazin
Şeyma Subaşı içini döktü!  Üzülebilirim, bir sürü şey yaşıyoruz, normal
Şeyma Subaşı içini döktü! Üzülebilirim, bir sürü şey yaşıyoruz, normal Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mayıs ayında dünyaevine girdiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Boşanmanın ardından Paris'e tatile giden ünlü isim, son olarak sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoyla dikkat çekti. Paylaşımında üzgün göründüğü düşünülen Subaşı, konuyla ilgili açıklama yaptı.
16.10.2023 Magazin
Şeyma Subaşı - Mohammed Alsaloussi kutlama için aynı yeri tercih etti! Subaşı'nın tatile gittiği isim dikkat çekti
Şeyma Subaşı - Mohammed Alsaloussi kutlama için aynı yeri tercih etti! Subaşı'nın tatile gittiği isim dikkat çekti Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile Beykoz Adliyesindeki duruşmada tek celsede boşandı. İkili, boşanmanın ardından soluğu Paris’te aldı. Paris Moda Haftası’nı takip eden eski eşler, sosyal medyada partilerde çekilen karelerini paylaştı.
3.10.2023 Magazin
Şeyma Subaşı boşanır boşanmaz bekleneni yaptı!
Şeyma Subaşı boşanır boşanmaz bekleneni yaptı! Şeyma Subaşı Beykoz Adliyesi'ndeki duruşmada boşandı. Subaşı boşanma haberi gündeme düşer düşmez Meedo ile tüm fotoğraflarını sildi.
30.09.2023 Magazin
Şeyma Subaşı - Mohammed Alsaloussi çifti boşandı! Karar sonrası Şeyma'dan ilk hamle geldi
Şeyma Subaşı - Mohammed Alsaloussi çifti boşandı! Karar sonrası Şeyma'dan ilk hamle geldi Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile Beykoz Adliyesindeki duruşmada boşandı. İkil, geçtiğimiz mayıs ayında Fas’ın Marakeş şehrinde dünyaevine girmişti.
29.09.2023 Magazin
Şeyma Subaşı ve Meedo boşanıyor! Resmi süreç başladı, nafaka ve tazminat ayrıntısı ortaya çıktı
Şeyma Subaşı ve Meedo boşanıyor! Resmi süreç başladı, nafaka ve tazminat ayrıntısı ortaya çıktı Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Marakeş'te dillere destan bir düğünle hayatını birleştirmişti. Ancak Subaşı'nın sadece 4 ay önce evlendiği eşi Meedo'dan boşanacağı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Boşanmanın perde arkası ortaya çıktı.
27.09.2023 Magazin
Şeyma Subaşı ile Meedo boşanıyor nu? Rüya gibi bir düğünle evlenmişlerdi, resmi süreç başladı
Şeyma Subaşı ile Meedo boşanıyor nu? Rüya gibi bir düğünle evlenmişlerdi, resmi süreç başladı Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Marakeş'te dillere destan bir düğünle hayatını birleştirmişti. Ancak Subaşı'nın sadece 4 ay önce evlendiği eşi Meedo'dan boşanacağı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Boşanmanın perde arkası ortaya çıktı.
26.09.2023 Magazin
İşte 7 maddelik boşanma protokolü! Şeyma evlenir ya da konuşursa...
İşte 7 maddelik boşanma protokolü! Şeyma evlenir ya da konuşursa... Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın 7 maddelik ‘suskunluk protokolü’nün ayrıntılarına ulaşıldı. Protokole göre Şeyma Subaşı, evlenirse veya konuşursa nafaka kesilecek.
28.11.2018 Magazin
Şeyma Subaşı: İcranın bizimle alakası yok
Şeyma Subaşı: İcranın bizimle alakası yok Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile boşanma davasının hemen ardından soluğu Bebek'teki kafesinde aldı.
28.11.2018 Magazin
Şeyma Subaşı, İstanbul’u terk etti
Şeyma Subaşı, İstanbul’u terk etti Acun Ilıcalı'yla 1 yıllık evliliğini bitiren Şeyma Subaşı, boşanma davasından sadece bir gün sonra İstanbul'u terk etti.
27.11.2018 Magazin
Şeyma Subaşı boşandıktan sonra ilk hamlesini yaptı
Şeyma Subaşı boşandıktan sonra ilk hamlesini yaptı Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı dün tek celsede boşandı. Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabındaki Ilıcalı soyadını kaldırdı.
27.11.2018 Magazin
Nusret’in ortağı Mithat Erdem için 3 ay uzaklaştırma kararı!
Nusret’in ortağı Mithat Erdem için 3 ay uzaklaştırma kararı! Dünyaca ünlü et restoran zinciri Nusret’in ortaklarından Mithat Erdem’e kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açan eşi Çiğdem Erdem, 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.
8.05.2023 Magazin
Şeyma Subaşı: Hayalimdeki evlilik bu değildi!
Şeyma Subaşı: Hayalimdeki evlilik bu değildi! Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra ilk kez Hürriyet Gazetesinden Ayşe Arman'a konuştu.
27.01.2019 Magazin
Şeyma Subaşı isyan etti!
Şeyma Subaşı isyan etti! Acun Ilıcalı'dan boşandıktan 24 saat sonra ABD'ye giden Şeyma Subaşı, gelen olumsuz yorumlara imalı gönderme yaptı. Subaşı paylaşımında "Beni rahat bırakın" notunu paylaştı.
5.12.2018 Magazin
Şeyma Subaşı'nın 'Acımadı ki' pozları
Şeyma Subaşı'nın 'Acımadı ki' pozları Şeyma Subaşı-Acun Ilıcalı boşanması haftaya damgasını vurdu. Mehmet Coşkundeniz, Posta gazetesindeki köşesinde konuyu kaleme aldı.
2.12.2018 Magazin
Merakla bekleniyordu! Acun Ilıcalı'nın eski eşinden ilk yorum...
Merakla bekleniyordu! Acun Ilıcalı'nın eski eşinden ilk yorum... Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın boşanması için ne dedi? Ilıcalı, iki kızının annesi Zeynep Yılmaz'dan Şeyma Subaşı'dan çocuk yaptıktan sonra boşanmıştı.
29.11.2018 Magazin
Şeyma Subaşı'dan şaşırtan paylaşım!
Şeyma Subaşı'dan şaşırtan paylaşım! Acun Ilıcalı ile boşanacakları haberi gündeme bomba gibi düşmüşken Şeyma Şubaşı'dan şaşırtan bir paylaşım geldi.
26.11.2018 Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Şeyma Subaşı Boşanma ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki şeyma subaşı boşanma haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.