Kredi Kartı Son Dakika

Kredi Kartı Son Dakika

Son dakika kredi kartı son dakika haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kredi kartı son dakika ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kredi kartı son dakika haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kredi Kartı Son Dakika

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kredi kartı son dakika gelişmeleri de dahil olmak üzere 239 kredi kartı son dakika haberi bulunmuştur. Tüm kredi kartı son dakika haberleri aşağıda listelenmiştir.
Banka kartı ve kredi kartlarıyla ilgili flaş değişiklik! Milyonları ilgilendiriyor! Limit yükseltildi
Banka kartı ve kredi kartlarıyla ilgili flaş değişiklik! Milyonları ilgilendiriyor! Limit yükseltildiBanka kartı ve kredi kartı olan milyonları ilgilendiriyor. Banka kartları ve kredi kartlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Banka ve kredi kartı kullananlara yönelik temassız ödeme limiti yükseltildi. 500 lira olan temassız ödeme limiti bugün itibarıyla yüzde 50 artırılarak 750 lira şeklinde uygulanacak.
1.07.2022Ekonomi
Kredi kartı ve banka kartı olan herkesi kapsıyor! Yüzde 49 arttı ve...
Kredi kartı ve banka kartı olan herkesi kapsıyor! Yüzde 49 arttı ve...Banka kartı, kredi kartı, ön ödemeli kartı olan herkesi kapsıyor. Açıklama geldi ve belli oldu. Yüzde 49 arttı. BKM 2021 yılı kartlı ödeme verilerini açıkladı. Kartlı ödemeler yıllık 1,71 trilyon TL’ye ulaştı. En fazla harcama yılbaşı alışverişinde yapıldı. Günde ortalama 4,7 milyar TL kartlı ödeme gerçekleşti. Temassız ödeme tutar geçen yılın 3 katına ulaşırken internetten kartlı ödeme tutarı ise yüzde 75’lik büyüme ile 455 milyar TL oldu. İşte tüm detaylar...
1.02.2022Ekonomi
Kredi ve kredi kartı borcu olanlar dikkat! İmzayı atanın itiraz hakkı yok
Kredi ve kredi kartı borcu olanlar dikkat! İmzayı atanın itiraz hakkı yokKredi ve kredi kartı borcu olan milyonları kapsıyor! Bankaların paranıza el koyma hakkı var. Artık modern ekonomik sistemin ve sosyal hayatın içerisinde olmak istiyorsak, mutlaka bankalar ile bağlantımız, ilişkimiz olmak zorunda. Aksi takdirde, sosyal hayatımız, ekonomik hayatımız felç olur. Bankalarda hesap açarken mutlaka hepimiz 12 punto büyüklüğünde bir sözleşme imzalarız. İşte bu sözleşmelerde genellikle bankalara, bankaya karşı borçlarımızın olması halinde, hesabımızdaki para üzerinde kullanması için bazı haklar tanırız. Rehin hakkı ise alacaklının, alacağını teminata bağlamak için borçlunun veya üçüncü kişinin mal varlığı üzerinde kurulan sınırlı bir ayni haktır. Yani bankanın, müşterisine karşı alacaklarının teminatı olarak müşterisinin hesabındaki para üzerinde sahip olduğu ayni bir haktır. Bankaya mevduat sözleşmesi ile tanınan en önemli hak, hesabımızdaki para üzerinde banka lehine rehin hakkıdır. Müşterinin bankadaki her türlü hak ve alacakları üzerinde bankanın rehin ve hapis hakkının bulunduğu şeklinde veya aynı anlama gelecek başka şekilde ifade edilir.
15.01.2022Ekonomi
Kredi kartı ile son dakika kararı! Milyonlarca çifti kapsıyor!
Kredi kartı ile son dakika kararı! Milyonlarca çifti kapsıyor!Kredi kartı ile ilgili flaş karar! Milyonlarca evli çifti kapsıyor. Emsal nitelikte bir karara imza atan Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, eşinin işi ve geliri olmadığını bilen erkeğin eşinin kredi kartını iptal ettirmesinin manevi tazminatı gerektirdiğine hükmetti.
3.01.2022Ekonomi
Kredi kartı kullanan milyonları kapsıyor! Bankalardan büyük tuzak! Kart aidatları...
Kredi kartı kullanan milyonları kapsıyor! Bankalardan büyük tuzak! Kart aidatları...Kredi kartı kullanan milyonlarca vatandaşı kapsıyor. Yıl sonu ile birlikte bankalar müşterilerine ‘kart aidatı’ bedeli yansıttı. Dikkatli tüketiciler 307 lira 50 kuruş tutarında aidatları kart ekstrelerinde görüp, bankaların müşteri hizmetlerini ararken bu kez de ‘yeni bir kart çıkarıyoruz, onu kabul eder ve 9 ay kullanırsanız bu borcunuzu iptal ederiz’ pazarlığıyla şaşkına döndü. Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, “Bankalar kart aidatını tüketiciye yansıtacağını kart hamiline bildirip, açık onayını almak zorunda. Aksi halde habersizce ekstraya yansıtılan kart aidatı hukuka aykırıdır. Tüketici itiraz ederek, bu kesintinin iptalini istemelidir” diye konuştu.
1.01.2022Ekonomi
Banka kartı ve kredi kartı kullanan milyonları kapsıyor! Yılbaşı uyarısı
Banka kartı ve kredi kartı kullanan milyonları kapsıyor! Yılbaşı uyarısıKredi kartı ve banka kartı kullanan milyonları kapsıyor. Kredi ve banka kartı alışverişleriyle ilgili son dakika açıklaması geldi. Tüketiciyi Bilgilendirme ve Bilinçlendirme Derneği (TÜKBİLDER) Başkanı Sülahi Özal, tüketicilerin yılbaşı döneminde hizmet veya ürün satın alırken bilinçli davranmaları gerektiğini belirterek, “Alışverişte gerekli belgeler mutlaka talep edilmeli ki ileride bir sorun ile karşılaşıldığında haklar hukuki zeminde korunabilsin” dedi.
19.12.2021Ekonomi
Garanti BBVA kararı resmen duyurdu! Kredi kartı olanlar...
Garanti BBVA kararı resmen duyurdu! Kredi kartı olanlar...Garanti BBVA harekete geçti ve resmen duyurdu. Kredi kartı sahiplerini çok yakından ilgilendiriyor. Bankadan müşterilerine yönelik açıklama geldi. Yeni kredi kartı hizmete sunuldu. Metal The Platinum Card ile metal bir kredi kartına sahip olan müşteriler, American Express’in ayrıcalıklarından yararlanacak. Dünyanın her yerinde kartlarını güvenle kullanabilecek olan müşteriler, Selects Programı ile de çeşitli indirimlerden faydalanabiliyor. İşte hizmete sunulan yeni kredi kartı ile ilgili tüm bilgiler...
18.10.2021Ekonomi
Son dakika! Kredi kartında yeni dönem 17 Ağustos'ta başlıyor!
Son dakika! Kredi kartında yeni dönem 17 Ağustos'ta başlıyor!Son dakika! Kredi kartı ile online alışverişte yeni bir dönem başlıyor. 17 Ağustos`tan sonra online alışveriş için müşteri onayı şart olacak ve daha da önemlisi bu tarihten sonra kredi kartları artık online alışverişe kapalı olarak tüketiciye verilecek.
5.08.2017Ekonomi
Son dakika! Kredi kartlarında yeni dönem 17 Ağustos'ta başlıyor
Son dakika! Kredi kartlarında yeni dönem 17 Ağustos'ta başlıyorSon dakika haberi; Kredi kartı ile online alışverişte yeni bir dönem başlıyor. Kullanıcıların kredi kartıyla online alışverişe devam edebilmesi için 17 Ağustos'a kadar onay vermesi gerekiyor.
24.07.2017Ekonomi
Sebze fiyatlarında büyük düşüş! Kilosu 5 liraya kadar indi...
Sebze fiyatlarında büyük düşüş! Kilosu 5 liraya kadar indi...Kocaeli’de pazarlarda Ağustos ayı bolluğu yaşanıyor. Tezgâhın en pahalısı kuru bamya olurken kilosu 40 liradan alıcı buluyor, 5 liraya kadar düşen şeftaliye ise rağbet arttı.
5.08.2022Ekonomi
Banka kartı, kredi kartı, ön ödemeli kart... Son dakika açıklaması geldi, iki kat arttı!
Banka kartı, kredi kartı, ön ödemeli kart... Son dakika açıklaması geldi, iki kat arttı!Son dakika kart açıklaması! Bankalararası Kart Merkezi (BKM), 2022 yılının ilk altı ayına ait verileri açıkladı. 2022 yılının ilk altı ayında kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile yapılan toplam ödeme tutarı bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 103 artarak 1,44 trilyon TL oldu. Bu dönemde 153 milyar TL tutarında yabancı kartlarla ödeme yapıldı. 2022 yılının ilk yarısında 1,44 trilyon TL tutarında kartlı ödeme gerçekleşti. Bu dönemde 153 milyar TL tutarında yabancı kartlarla ödeme yapıldı. Her üç kartlı ödemeden 2'sinde temassız ödeme tercih edildi.
5.08.2022Ekonomi
Yıllık kazancı 300 bin lira, kilosunu internetten 150 liraya satıyor! Çay bahçesine dikti ve...
Yıllık kazancı 300 bin lira, kilosunu internetten 150 liraya satıyor! Çay bahçesine dikti ve...Çay bahçesine mavi yemiş dikti, yılda 300 bin TL kazanıyor! Kilosu sanayi tesislerine 50-60 TL, internetten ise kilosu 100-150 TL’ye satıyor, paraya para demiyor. Trabzon'un Of ilçesinde 4 dönümlük arazisine çay bitkisi yerine mavi yemiş diken Fatih Aktaş, “Mavi yemiş çaya göre daha karlı ama daha fazla iş gücü gerektiren bir iş” dedi.
4.08.2022Ekonomi
Kredi ve kredi kartı borcu olanlar dikkat! Üç formül masada, takibe düşen ve icralık olan...
Kredi ve kredi kartı borcu olanlar dikkat! Üç formül masada, takibe düşen ve icralık olan...Kredi ve kredi kartı borcu olan herkesi ilgilendiriyor. Takibe düşmüş ve icralık olmuş kişiler ile ilgili harekete geçiliyor. Gözler dar gelirlilerin kredi kartı ve icralık borçlarına yönelik çalışmada. Çalışmanın kabine toplantısına gelmesi bekleniyor. Takibe düşen kart borcu için 3 formül konuşuluyor.
31.07.2022Siyaset
Kredi paketi açıklaması! Halkbank resmen duyurdu, 350 bin lira limit, 60 aya kadar vade ile kredi...
Kredi paketi açıklaması! Halkbank resmen duyurdu, 350 bin lira limit, 60 aya kadar vade ile kredi...Halkbank'tan kredi destek paketi açıklaması! 350 bin TL limitli ve 60 aya kadar vade fırsatıyla kredi fırsatı sunuluyor. Kadın girişimci sayısının artırılması amacıyla bankalar tarafından birçok destek paketi devreye alınıyor. Halkbank, Genç Girişimci Destek Paketi ile kadın girişimcilere kredi imkanı sağlıyor. 35 yaş sınırı bulunuyor. Üniversite mezunu olan, iş tecrübesi olmayan ve kendi işini kurmak isteyenlere yönelik 350 bin TL limitli ve 60 aya kadar vade fırsatıyla kredi paketi sunuluyor. Türkiye genelinde 131 bin 787 kadın girişimciye 14,4 milyar TL kredi desteği sağladığı duyuruldu.
29.07.2022Ekonomi
Yavuz Sondaj Gemisi'nde tarihi anlar! İlk görüntüler geldi: 'Biz hazırız'
Yavuz Sondaj Gemisi'nde tarihi anlar! İlk görüntüler geldi: 'Biz hazırız'Türkiye'nin 540 milyar metreküplük doğal gaz keşfine imza atan gemiler Karadeniz'de faaliyete devam ediyor. CNN Türk ekibi Yavuz Sondaj Gemisi'ne gitti ve detayları yerinde inceledi.
28.07.2022Ekonomi
Ev almayı düşünen milyonları ilgilendiren son dakika açıklaması! 81 ilde başlıyor, sosyal konut...
Ev almayı düşünen milyonları ilgilendiren son dakika açıklaması! 81 ilde başlıyor, sosyal konut...Ev almayı düşünen milyonları ilgilendiren son dakika açıklaması! 81 ilde başlıyor, konut seferberliği resmen başlıyor. Bakan Kurum, “İnşallah yeni sosyal konut projelerimizi de önümüzdeki ay itibariyle, Cumhurbaşkanımızın milletine vereceği büyük bir müjdeyle duyuracağız. Cumhuriyet tarihimizin en büyük sosyal konut projesini 81 ilimizde başlatacağız” dedi.
27.07.2022Ekonomi
Banka kartı ve kredi kartları ile ilgili son dakika açıklaması! Yüzde 85...
Banka kartı ve kredi kartları ile ilgili son dakika açıklaması! Yüzde 85...Kredi kartı ve banka kartı ile ilgili son dakika açıklaması! Yüzde 85 arttı. Kartlı harcamalara ilişkin yeni bilgiler paylaşıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Visa, üçüncüsünü gerçekleştirdiği Kartlı Harcamalar Analizi sonuçlarını açıkladı. 2022 yılının ilk çeyreğinin aylık kartlı harcamalar ortalamasının bir önceki yıla kıyasla yüzde 85 oranında büyümüş olması dikkat çekti. Pandemide farklı yaklaşımlar izleyen diğer ülkelerle Türkiye'nin karşılaştırmaları da analizde yer aldı. Türkiye'nin 2021 performansının diğer ülkelere göre daha iyi olduğu gözlemlendi. Ticari kredi kartlarıyla yapılan harcamalar yüzde 94, banka kartı harcamaları da yüzde 118 büyüdü. İşte aylık kartlı harcamalara ilişkin dikkat çeken analiz...
27.07.2022Ekonomi
Yeni kredi fırsatı! ING Türkiye resmen duyurdu, bankada hesabı olan müşterilere...
Yeni kredi fırsatı! ING Türkiye resmen duyurdu, bankada hesabı olan müşterilere...Kredi açıklaması! ING Türkiye resmen duyurdu. Banka müşterilerini çok yakından ilgilendiriyor. Dev bankadan açıklama geldi, yeni bir program hayata geçirildi. ING'den yapılan açıklamaya göre tüzel müşterilerine yönelik Sürdürülebilir İş Kredisi geliştirildi. Belirlenen sürdürülebilirlik kriterlerini sağlayan ticari işletmeler, taksitli ticari kredi ve spot krediler için uygun kredi oranlarından faydalanabilecek. Kriterlerin kapsamı ve belge sunulması gereken alanlar tek tek açıklandı. Banka şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alınabilecek.
13.07.2022Ekonomi
Kredi ve kredi kartı ile ilgili son dakika açıklaması! Vade sınırı ve taksit... BDDK duyurdu
Kredi ve kredi kartı ile ilgili son dakika açıklaması! Vade sınırı ve taksit... BDDK duyurdu Kredi ve kredi kartlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Kredi vade sınırlaması ve kredi kartı taksitleriyle ilgili önemli gelişme. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), kredi vade sınırları ile kredi kartı taksitlendirme sürelerinin değiştirilip değiştirilemeyeceğine ilişkin soruya cevap verdi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), kredi vade sınırları ile kredi kartı taksitlendirme sürelerinin değiştirilmesinin söz konusu olmadığını belirtti. BDDK komisyona gönderdiği yanıtta, ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinin vadeleri ve kredi teminat oranlarına sınırlama getirildiği anımsatılarak BDDK’nın, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın görüşünü alarak, söz konusu sınırlamaları değiştirebileceğine işaret edildi.
12.07.2022Ekonomi
Merkez Bankası'ndan flaş döviz hamlesi! Yüzde 5'e yükseltildi
Merkez Bankası'ndan flaş döviz hamlesi! Yüzde 5'e yükseltildiMerkez Bankası'ndan son dakika kararı. Döviz hamlesi geldi. Yüzde 5'e yükseltildi. TCMB (Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası) döviz komisyon oranını artırdı. Buna göre Merkez Bankası Zorunlu Karşılık ve İhbarlı Döviz Mevduat Hesapları'nda uyguladığı yüzde 1,5 komisyon oranını yüzde 5'e yükseltmiş oldu. İşte son dakika haberinin detayları...
30.06.2022Ekonomi
Banka kartı ve kredi kartı olan herkesi kapsıyor! Resmen değişti, yüzde 50...
Banka kartı ve kredi kartı olan herkesi kapsıyor! Resmen değişti, yüzde 50...Kredi kartı ve banka kartı olan herkesi yakından ilgilendiriyor. Son dakika açıklaması geldi ve resmen değişti. Banka ve kredi kartı kullananlara yönelik temassız ödeme limiti yükseltildi. Şu anda 500 lira olan temassız ödeme limiti yarından itibaren yüzde 50 artırılarak 750 lira şeklinde uygulanacak. 1 Temmuz 2022'den itibaren 750 liralık temassız ödeme aktif hale gelecek.
30.06.2022Ekonomi
Altın fiyatlarında şok etkisi! Altın fiyatlarında düşüş ne kadar sürecek? Son dakika açıklaması geldi...
Altın fiyatlarında şok etkisi! Altın fiyatlarında düşüş ne kadar sürecek? Son dakika açıklaması geldi...Altın fiyatları ile ilgili son dakika gelişmesi! Altın fiyatları psikolojik sınırın altına kadar çekildi, uyarılar ve tahminler art arda geldi. Yatırımcıları şoke eden çakılma sonrası endişeli bekleyiş başladı. BDDK’nın döviz ve kredi kararı sonrası düşüşe geçen altın fiyatları yeni haftayla birlikte toparlanma sürecine girdi. 1000 liranın üzerinde işlem gören gram alın 949 liraya kadar geriledi. Çeyrek altın ise 1600 liraya kadar düştü. Bugüne 1822 dolardan başlayan ons altın da şu dakikalarda hafif yükselerek 1827 dolardan işlem görüyor. Bu gelişmelerden sonra da uzmanlar hem önemli tavsiyelerde bulundu hem de altının geleceği ile ilgili kritik tahminleri açıkladı. Peki 28 Haziran 2022 tam, cumhuriyet, yarım, gram ve çeyrek altın ne kadar, kaç TL? Gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 28 Haziran Salı günü canlı altın fiyatları…
28.06.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi! Motorin, benzin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi! Motorin, benzin, LPG...Akaryakıt fiyatları ile ilgili son dakika gelişmesi! Dev bir indirim bekleniyor. Bu gece yarısından itibaren pompa fiyatlarına yansıyacak. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürüyor, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Petrol ve dolardaki düşüşle beraber, motorinde 29 Haziran Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere indirim bekleniyor. Peki benzinde indirim olacak mı? Motorine ne kadar indirim yapılacak? 28 Haziran güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? Akaryakıt ile ilgili son dakika haberi...
28.06.2022Ekonomi
İkinci el, sıfır araba ve akaryakıt fiyatlarındaki artış sonrası yeni formül açıklandı! MTV, bakım ve kasko...
İkinci el, sıfır araba ve akaryakıt fiyatlarındaki artış sonrası yeni formül açıklandı! MTV, bakım ve kasko...Araba almak isteyen milyonları ilgilendiren gelişme! Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV), yılda bir kasko, zorunlu trafik sigortası, araba muayene ve egzoz emisyon ölçümü, yıllık periyodik bakım, kış lastiği, akü masrafı, yıkatma, park, köprü ve otoyol geçiş ücreti... Hepsinin masrafları sona eriyor, bu yöntem maliyeti en aza indiriyor. Dakikalık ya da saatlik olarak kiralanıyor, istediğiniz yere bırakabiliyorsunuz. Özellikle ikinci el araba fiyatlarına ve akaryakıt fiyatlarına gelen zamlardan sonra pek çok kişi artık bu yöntemi tercih ediyor. Uzun süreli kiralama sözleşmesi yok, istediğiniz marka, model ve rengi bulabiliyorsunuz. Sarı taksiden katbekat ucuz, şehir dışına bile çıkılabiliyor. İşte araba almayı düşünenleri büyük masraftan kurtaracak yöntemin detayları....
24.06.2022Otomobil
Kredi kartı ile ilgili flaş karar! Faiziyle geri ödeniyor, kart aidatı ve...
Kredi kartı ile ilgili flaş karar! Faiziyle geri ödeniyor, kart aidatı ve...Kredi kartı olanları yakından ilgilendiriyor. Mahkemeden flaş karar çıktı. Faiziyle geri ödenecek. Kredi kartı ve banka kartı kullanırken buna dikkat edin. Kahramanmaraş'ta bir kredi kartı sahibi, hesabından yaklaşık bin liralık kartı aidat ücreti kesildiği gerekçesiyle yargı yoluna gitti. Mahkeme tüketiciyi haklı buldu; bankanın kesilen ücreti faiziyle ödemesine karar verdi. İşte son dakika haberinin detayları...
17.06.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kredi Kartı Son Dakika ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kredi kartı son dakika haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.