Fragman

Fragman

Son dakika fragman haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan fragman ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını fragman haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fragman

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fragman gelişmeleri de dahil olmak üzere 5.986 fragman haberi bulunmuştur. Tüm fragman haberleri aşağıda listelenmiştir.
Yalı Çapkını dizisinde o sahneye makas attılar! Hikayeden son anda çıkarıldı, ibre Pelin'e döndü!
Yalı Çapkını dizisinde o sahneye makas attılar! Hikayeden son anda çıkarıldı, ibre Pelin'e döndü!Yalı Çapkını dizisinin 34. bölümü ekrana geldi. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde daha önce fragmanda verilen bir sahne son anda hikayeden çıkarıldı. Tepkiler ise sosyal medyadan dile getirildi.
27.05.2023Televizyon
Ferit'in abisi öldü, Seyran'ın ablası zorla evlendi! Yalı Çapkını dizisinde bu sahnenin ne yeri ne zamanı!
Ferit'in abisi öldü, Seyran'ın ablası zorla evlendi! Yalı Çapkını dizisinde bu sahnenin ne yeri ne zamanı!Yalı Çapkını dizisi 34 bölümüyle ekrana geldi. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde Seyran ve Ferit'in sevişme sahneleri tepki çekti. Yalı Çapkını internet özel versiyonunda izleyicinin gördüğü sevişme sahnelerinin hikayeyi baltaladığını düşünenler paylaşımlarda bulundu.
26.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm fragmanı: Nursema gelinliği giydi! Kıvılcım, Alev ve Abdullah'ın aşk şifresini çözdü!
Kızılcık Şerbeti 28. bölüm fragmanı: Nursema gelinliği giydi! Kıvılcım, Alev ve Abdullah'ın aşk şifresini çözdü!Kızılcık Şerbeti 28 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema ve Umut evleniyor. Nursema'nın gelinliği dikkat çekerken, Fatih'ten Umut'a güldüren bir istek geldi. Abdullah, Fatih'i Aylin ile yakaladı ve "Senin hiç mi utanman yok" diyerek Fatih'le tartışma kapısını araladı.
26.05.2023Televizyon
Bu nasıl sahne! Kızılcık Şerbeti'nde Ömer ve Metehan'ın yüzleşmesi ağlattı!
Bu nasıl sahne! Kızılcık Şerbeti'nde Ömer ve Metehan'ın yüzleşmesi ağlattı!Kızılcık Şerbeti dizisi 27'inci bölümüyle ekrana geldi. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Barış Kılıç ve Rahimcan Kapkap'ın yer aldığı dizinin yeni bölümünde babası bildiği Ömer tarafından ihaneti uğradığını düşünen Metehan'ın sahnesi göz yaşarttı. Ömer ve Metehan diyaloğu Kızılcık Şerbeti'ne damga vurdu.
26.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı! Sezon finalinde yine ölüm var!
Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı! Sezon finalinde yine ölüm var!Yalı Çapkını dizisinde Fuat'ın cenazesi kalktı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde Fuat'ın cenaze sahnesi Türkiye'yi ağlattı. Sosyal medyada ise Doğukan Polat'ın sete lokma göndermesi de dikkat çekti.
26.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 34. bölüm 2. fragmanı: Tarık Ferit'i doğum gününde vuruyor! Ancak vurulan hamile Seyran olacak!
Yalı Çapkını 34. bölüm 2. fragmanı: Tarık Ferit'i doğum gününde vuruyor! Ancak vurulan hamile Seyran olacak!Yalı Çapkını 34 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fuat'ın cenazesinde Ferit ve Tarık kapışıyor. Halis Ağa Seyran'ı yalıda görünce, "Hala bu kızın yanındasın, yazıklar olsun sana" diyerek rest çekmeye devam etti. Ferit, abisinin mezarı başındayken eline bir not geldi: "Senin de sayılı günün kaldı"
25.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm 2. fragmanı: Aylin ihaneti Doğa'ya itiraf ediyor! Umut'un babası Nursema'yı reddediyor!
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm 2. fragmanı: Aylin ihaneti Doğa'ya itiraf ediyor! Umut'un babası Nursema'yı reddediyor!Kızılcık Şerbeti 27 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Umut'un babası Nursema'yı reddetti. "Umut'u ne kadar tanıyorsun Nursema? Bir Umut'un kız arkadaşlarına bak bir de kendine bak!" diyerek evlilik yolunda engeli koydu. Öte yandan Alev ile görüşen Aylin, Doğa'ya ihaneti itiraf ediyor.
25.05.2023Televizyon
Dönüş evlatlıksa Derya dayaklık dediler! Üç Kız Kardeş dizisinde gerçek ortaya döküldü!
Dönüş evlatlıksa Derya dayaklık dediler! Üç Kız Kardeş dizisinde gerçek ortaya döküldü!Üç Kız Kardeş 51 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Özgü Kaya, Berker Güven, Almila Ada'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Derya gerçeği Dönüş'ün yüzüne yüzüne vurdu. Evlatlık olduğu gerçeğiyle yüzleşen Dönüş yıkıldı. Öte yandan Kartal ve Türkan uyumu da dikkat çekti.
23.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 34. bölüm fragmanı: Yalıya dönen Seyran Pelin'e haddini bildirdi! Ferit Tarık'ın peşine düşüyor!
Yalı Çapkını 34. bölüm fragmanı: Yalıya dönen Seyran Pelin'e haddini bildirdi! Ferit Tarık'ın peşine düşüyor!Yalı Çapkını 34 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlan ve başrollerinde Afra Sarçaoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer dizinin yeni bölüm fragmanında Seyran, Pelin'e haddini bildirdi. "Ferit'in abisinin ölümüne sebepn olan bir kızı asla kabul etmeyeceklerini anla istersen" diyen Pelin'e, "Ben o hatayı bir kere yaptım" diyrek rest çekti. Gülgün ise yalıya dönen Seyran'a, "Kızım" diyerek sarıldı.
23.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm fragmanı: Fatih'in ihanetini Abdullah yakaladı! Nursema Umut'un annesiyle tanıştı
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm fragmanı: Fatih'in ihanetini Abdullah yakaladı! Nursema Umut'un annesiyle tanıştıKızılcık Şerbeti 27 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Abdullah Fatih'i yakaladı. Doğa'nın intikam için delil toplamasına gerek kalmadı. Ömer kendisine şantaj yapan Kayhan'ı tekme tokat dövdü. Nursema ise evlilik yolunda ilk adımı kayınvalidesini ziyaret ederek attı.
22.05.2023Televizyon
Fuat'tan sonra O da ölüyor! Yalı Çapkını dizisinde Halis Ağa affetti, Seyran yalıya dönüyor!
Fuat'tan sonra O da ölüyor! Yalı Çapkını dizisinde Halis Ağa affetti, Seyran yalıya dönüyor!Yalı Çapkını dizisinde bir ölüm daha gerçekleşiyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin son bölümünde Fuat'ın ölümü herkesi şoke etti. Korhan Ailesi'ni darmaduman eden ölüm sonrası bir veda haberi daha geldi. Öte yandan Halis Ağa, Fuat'ın cenazasinde fenalaşan Ferit'i teselli etmek için Seyran'ı affederek yalıya davet ediyor.
22.05.2023Televizyon
Asuman ve Fuat nasıl evlendi, hikayesi nedir? Yalı Çapkını dizisinde Fuat ve Asuman neden öldü?
Asuman ve Fuat nasıl evlendi, hikayesi nedir? Yalı Çapkını dizisinde Fuat ve Asuman neden öldü? Yalı Çapkını 33 bölüm bu akşam ekrana geliyor. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizide Fuat ve Asuman'ın öleceği neredeyse kesinleşti. Ferit ve Abidin'in Suna'yla Seyran'ı kaçırdığı yeni bölümde Fuat ve Asuman'ın kaza geçirerecek diziye veda edeceği konuşuluyor. Ancak ikilinin hikayesini merak edenler "Yalı Çapkını Fuat ve Asuman'ın hikayesi nedir, nasıl tanıştılar?", "Fuat ve Asuman neden öldü?" sorularına yanıt aramaya başladı.
19.05.2023Televizyon
Doğa Fatih'in canına okuyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde intikamın ilk adımı atıldı!
Doğa Fatih'in canına okuyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde intikamın ilk adımı atıldı!Kızılcık Şerbeti 26 bölümüyle ekrana geliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölümünde ihaneti öğrenen Doğa'nın intikamı acı oluyor. Fatih'in canına okumakta kararlı olan ve doğacak çocukların velayetini almak için harekete geçen Doğa'ya ilk destek de Nursema'dan geliyor.
19.05.2023Televizyon
Aşk ve Umut 33. hafta fragmanı yayınlandı!
Aşk ve Umut 33. hafta fragmanı yayınlandı!Ege, hastanedeki Zeynep'i ziyaret ediyor ve uyuduğunu düşünerek yüreğini açıyor!
19.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 33. bölüm 2. fragmanı: Ferit Seyran aşka geldi, Asuman ve Fuat trafik kazası geçiriyor!
Yalı Çapkını 33. bölüm 2. fragmanı: Ferit Seyran aşka geldi, Asuman ve Fuat trafik kazası geçiriyor!Yalı Çapkını 33 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit Seyran'ı iki kez öpüyor. Halis Ağa Orhan'a, "Oğlunun mezarına toprak atarken mi öğrenceksin babalığı" diyerek Fuat'ın ölümünün işaretini verdi. Tarık ise takipte... "Ferit'le Seyran sağolsun gerisine iş kazası" diyerek dizide bir kişinin vedasını doğruladı.
18.05.2023Televizyon
Camdaki Kız'da Nalan ihaneti öğrendi! Hayri ve Nalan'ın sonu nasıl olacak? Camdaki Kız finali nasıl bitiyor?
Camdaki Kız'da Nalan ihaneti öğrendi! Hayri ve Nalan'ın sonu nasıl olacak? Camdaki Kız finali nasıl bitiyor?Camdaki Kız 80 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nalan, Hayri'nin ihanetini hem de kendi ağzından öğreniyor. "Ben başkasına aşık oldum" diyen Hayri'ye tokat yağdıran Nalan yıkılıyor. Laz Kızı'nın gelişiyle dengeler değişti. Peki Hayri ve Nalan'ın sonu nasıl olacak? Camdaki Kızı finali nasıl bitiyor?
18.05.2023Televizyon
Camdaki Kız'da Hayri'nin eceli Laz Kızı geldi! Hayri'nin ölümü nasıl olacak?
Camdaki Kız'da Hayri'nin eceli Laz Kızı geldi! Hayri'nin ölümü nasıl olacak?Camdaki Kız 78 bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanan ve başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan'ın rol aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Hayri'nin eceli Laz Kızı geliyor. Şarkıcı Ayla'nın canlandırığı Laz Kızı, Hayri'nin sonunu getirecek. Gülcihan'ın öldüğü ve Billur'un Koroğlu konağına gelin geldiği dizide Nalan dışarıda kaldı.
18.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 33. bölümü fragmanı: Tarık Fuat'ı vurdu, Seyran ve Ferit hastaneye koştu!
Yalı Çapkını 33. bölümü fragmanı: Tarık Fuat'ı vurdu, Seyran ve Ferit hastaneye koştu!Yalı Çapkını 33 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fuat vuruldu. Saffet Ağa, Korhan Ailesini eve hapsederek Halis Ağa'ya, "Ben buraya gelinlerimi almaya geldim. Onların alana kadar bu evden kimse çıkmayacak" dedi. Seyran, Ferit, Abidin ve Suna'nın düğünden kaçması sonrası Pelin ve Zerrin adeta çılgına döndü.
18.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 32. bölüm 3. fragmanı: Ferit Seyran'ı kaçırıyor, Orhan'ın babalık sırrı ortaya çıkıyor!
Yalı Çapkını 32. bölüm 3. fragmanı: Ferit Seyran'ı kaçırıyor, Orhan'ın babalık sırrı ortaya çıkıyor!Yalı Çapkını 32 bölüm 3 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ferit garson kılığına girip Suna'nın düğününe sızdı. Halis Ağa'nın, "Kadın peşinden gidemezsin, sakın sözümden çıkma çocuk" tehdidine Orhan karşı çıktı. Ferit ilk kez Orhan'a "Teşekkür ederim babam olduğun için" dedi.
15.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm 2. fragmanı: Nursema ihaneti Doğa'dan öğrendi, Ömer gerçeği itiraf etti!
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm 2. fragmanı: Nursema ihaneti Doğa'dan öğrendi, Ömer gerçeği itiraf etti!Kızılcık Şerbeti 26 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Barış Kılıç'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa Nursema'ya her şeyi anlatıyor. Fatih'in ihaneti karşısına Doğa Alev'e, "Hiçbir şey bilmiyormuş gibi yapacağım, bütün delilleri toplayacağım" diyerek şova başlıyor. Öte yandan Ömer, Kayhan'ın şantajı sonrası Metehan'a, "Oğlum sen benim ölen ikizim Bekir'in oğlusun" diyerek gerçeği itiraf ediyor.
15.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm fragmanı: Doğa intikamını Nursema'nın düğününde alıyor!
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm fragmanı: Doğa intikamını Nursema'nın düğününde alıyor!Kızılcık Şerbeti 26 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında ihaneti öğrenen Doğa Alev'e, "Bana dokunmasına bile dayanamıyorum. İhaneti asla kabul edemem, boşanacağım" dedi. Nursema'nın nişan töreninde Doğa'nın intikamı gerçekleşirken, Nilay'ın bebeğinin erkek olduğu belli oldu.
15.05.2023Televizyon
Yalı Çapkını 32. bölüm 2. fragmanı: Abidin Saffet'i vuruyor, Ferit Seyran'ı kaçırıyor!
Yalı Çapkını 32. bölüm 2. fragmanı: Abidin Saffet'i vuruyor, Ferit Seyran'ı kaçırıyor!Yalı Çapkını 32 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Saffet ve Suna düğününü basan Ferit'le Abidin bekleneni intikamı alıyor. Halis Ağa'nın, "Seyran iyi olsa ne fark eder, bundan sonrası yok" diyerek boşanmanın işaretini son kez verdi.
11.05.2023Televizyon
Malhun Hatun gebeyim dedi, Osman Bey ağladı! Kuruluş Osman'da bir ünlü ayrılık haberi geldi!
Malhun Hatun gebeyim dedi, Osman Bey ağladı! Kuruluş Osman'da bir ünlü ayrılık haberi geldi!Kuruluş Osman 126 bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'de yayınlanan ve başrollerinde Burak Özçivit, Özge Törer, Yıldız Çağrı Atiksoy'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Malhun Hatun Osman bey hamilelik haberini veriyor. Tüm obaların ateşe verildiği, Osman Beyin rehin alındığı yeni bölüm sonrası Kuruluş Osman'da bir ünlü ayrılık daha gerçekleşti.
10.05.2023Televizyon
Ömer 17 bölüm fragmanı: Gamze yüzüğü attı, Reşat Hoca Süreyya'yı yakaladı!
Ömer 17 bölüm fragmanı: Gamze yüzüğü attı, Reşat Hoca Süreyya'yı yakaladı!Ömer 17 bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı, Simay Barlas'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Gamze, Erdal'a ayrılmak istediğini söyledi. Ve yüzüğü attı. Ömer ise, "Sen yanımdayken kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor, bu kalp attığı sürece hep sana ait olacak" diyerek Gamze'yi havalara uçuruyor.
10.05.2023Televizyon
Aile dizisinde İlyas Koruzade gerçeği öğrendi! Aslan Soykan'dan Yağmur için yeni hamle geldi
Aile dizisinde İlyas Koruzade gerçeği öğrendi! Aslan Soykan'dan Yağmur için yeni hamle geldiAile 10 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Musa Uzunlar'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında İlyas Koruzade gözünü Yağmur'a dikti. Yağmur, "Sanki her şeyi biliyormuş gibi bakıyor bana" diyerek dört döndü. Hülya Soykan ise Devin'e, "Sadık Hidayet ile seanslarını nasıl geçiyor ya da Cihan Soykan mı demeliyim" diyerek mesajı verdi.
9.05.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Fragman ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fragman haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.