Evlilik Dışı İlişki

Evlilik Dışı İlişki

Son dakika evlilik dışı ilişki haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan evlilik dışı ilişki ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını evlilik dışı ilişki haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Evlilik Dışı İlişki

haberleri sayfasında son dakika yaşanan evlilik dışı ilişki gelişmeleri de dahil olmak üzere 255 evlilik dışı ilişki haberi bulunmuştur. Tüm evlilik dışı ilişki haberleri aşağıda listelenmiştir.
Duygu Nebioğlu'ndan Metin Akpınar paylaşımı geldi
Duygu Nebioğlu'ndan Metin Akpınar paylaşımı geldi Usta tiyatrocu Metin Akpınar'ın 35 yıl önce evlilik dışı bir ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Akpınar'a açtığı babalık davasını kazanan Duygu Nebioğlu, Akpınar hakkında geçtiğimiz günlerde "Öğrendiğim kadarıyla evden dışarı çıkmıyor" demişti. Akpınar, programa katılınca Nebioğlu'nun paylaşımı dikkat çekti.
17.12.2023 Magazin
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan yeni açıklama! 'Benimle gizli görüşüyordu'
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan yeni açıklama! 'Benimle gizli görüşüyordu' Ünlü sanatçı Metin Akpınar ortaya çıkan kızlarıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Sanatçının evlilik dışı ilişkisinden iki çocuğundan biri olan 35 yaşındaki Duygu Nebioğlu’nun açtığı babalık davası sonuçlandı. Çok konuşulan olayın ardından Duygu Nebioğlu, yaşadıklarını tek tek anlattı. Metin Akpınar’ın ikiz kızlarından Sevgi Nebioğlu Katkıcı da sessizliğini bozdu. İki çocuk annesi olan Katkıcı, geçen yıl Akpınar’ı torunlarıyla tanıştırdığını açıkladı, o buluşmanın fotoğrafını gösterdi.
7.12.2023 Magazin
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan yeni açıklama geldi: Tabut ile değil, diploma ile döndüm
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan yeni açıklama geldi: Tabut ile değil, diploma ile döndüm Ünlü sanatçı Metin Akpınar ortaya çıkan kızlarıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Sanatçının evlilik dışı ilişkisinden iki çocuğundan biri olan 35 yaşındaki Duygu Nebioğlu’nun açtığı babalık davası sonuçlandı. Çok konuşulan olayın ardından Duygu Nebioğlu, yaşadıklarını tek tek anlattı. Metin Akpınar’ın ikiz kızlarından Sevgi Nebioğlu Katkıcı da sessizliğini bozdu. İki çocuk annesi olan Katkıcı, geçen yıl Akpınar’ı torunlarıyla tanıştırdığını açıkladı, o buluşmanın fotoğrafını gösterdi.
24.11.2023 Magazin
Duygu Nebioğlu sosyal medya hesabından Metin Akpınar'a mesaj gönderdi: Doğum günün kutlu olsun babacığım! Anlarsın bu Duygu'yu, sever seni görmeyi...
Duygu Nebioğlu sosyal medya hesabından Metin Akpınar'a mesaj gönderdi: Doğum günün kutlu olsun babacığım! Anlarsın bu Duygu'yu, sever seni görmeyi... Metin Akpınar evlilik dışı ilişkisinden çocukları olduğu ortaya çıkmıştı DNA testi ve mahkeme kararı ile Duygu Nebioğlu'nun kızı olduğunu resmiyete kavuşmuştu. Nebioğlu, son olarak sosyal medya hesabından babasının doğum gününü kutladı.
2.11.2023 Magazin
Metin Akpınar’ın ikinci kızı Sevgi Katkıcı ilk kez tüm gerçekleri anlattı! 'Benden hep şüphe duymuştu'
Metin Akpınar’ın ikinci kızı Sevgi Katkıcı ilk kez tüm gerçekleri anlattı! 'Benden hep şüphe duymuştu' Ünlü sanatçı Metin Akpınar ortaya çıkan kızlarıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Sanatçının evlilik dışı ilişkisinden iki çocuğundan biri olan 35 yaşındaki Duygu Nebioğlu’nun açtığı babalık davası sonuçlandı. Çok konuşulan olayın ardından Duygu Nebioğlu, yaşadıklarını tek tek anlattı. Metin Akpınar’ın ikiz kızlarından Sevgi Nebioğlu Katkıcı da sessizliğini bozdu. İki çocuk annesi olan Katkıcı, geçen yıl Akpınar’ı torunlarıyla tanıştırdığını açıkladı, o buluşmanın fotoğrafını gösterdi.
24.10.2023 Magazin
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yıllar sonra bakıcısı Adile Şener'i buldu!  35 yıllık gerçekler ortaya çıktı
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yıllar sonra bakıcısı Adile Şener'i buldu! 35 yıllık gerçekler ortaya çıktı Ünlü sanatçı Metin Akpınar ortaya çıkan kızlarıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Sanatçının evlilik dışı ilişkisinden iki çocuğundan biri olan 35 yaşındaki Duygu Nebioğlu’nun açtığı babalık davası sonuçlandı. Çok konuşulan olayın ardından Duygu Nebioğlu, Kanal D ekranlarında yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunduğu 'Neler Oluyor Hayatta' programına konuk oldu. Yaşadıklarını tek tek anlatan Nebioğlu, 'Metin Akpınar, en başından beri her şeyi biliyordu, hep inkar etti' dedi.Hayat hikayesini canlı yayında anlatan Duygu Nebioğlu'nun "Umarım hayattadır" dediği bakıcı kadın bulundu.
18.10.2023 Magazin
Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkisinden olan kızı Duygu Nebioğlu her şeyi: Akpınar soyadını taşımayacağım, yalancı insanların soyadını alamam
Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkisinden olan kızı Duygu Nebioğlu her şeyi: Akpınar soyadını taşımayacağım, yalancı insanların soyadını alamam Ünlü sanatçı Metin Akpınar ortaya çıkan kızlarıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Sanatçının evlilik dışı ilişkisinden iki çocuğundan biri olan 35 yaşındaki Duygu Nebioğlu’nun açtığı babalık davası sonuçlandı. Çok konuşulan olayın ardından Duygu Nebioğlu, Kanal D ekranlarında yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'nın sunduğu 'Neler Oluyor Hayatta' programına konuk oldu. Yaşadıklarını tek tek anlatan Nebioğlu, 'Metin Akpınar, en başından beri her şeyi biliyordu, hep inkar etti' dedi.
16.10.2023 Magazin
Ünlü sanatçı Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden bir kızı olduğu 35 yıl sonra ortaya çıktı
Ünlü sanatçı Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden bir kızı olduğu 35 yıl sonra ortaya çıktı Sinema ve tiyatro dünyasının duayen ismi Metin Akpınar'ın, yaşadığı evlilik dışı ilişkiden Duygu Nebioğlu adında bir kızı olduğu ortaya çıktı. Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan usta sanatçı Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden bir kızı olduğu 35 yıl sonra ortaya çıktı. Akpınar'ın kızı olduğunun mahkeme tarafından onaylandığını söyleyen Duygu Nebioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yaşananları anlattı.
13.10.2023 Magazin
Hastanede uygunsuz ilişki iddiası sonrası işten çıkarıldı! Yargıtay'dan flaş karar
Hastanede uygunsuz ilişki iddiası sonrası işten çıkarıldı! Yargıtay'dan flaş karar Temizlik görevlisi olarak çalıştığı hastanede bir kadınla evlilik dışı ilişki yaşadığı iddia edilen gencin uygunsuz görüntüleri odadaki gizli kameraya takıldı. Yıllar süren davada son noktayı koyan Yargıtay, gizli kamera takarak temizlikçinin kişilik haklarına saldırıda bulunduğu öne sürülen hastane yöneticilerini manevi tazminata mahkum etti.
7.01.2023 Gündem
Endonezya'da 'cinsel ilişki yasağı'na turist vizesi! 'Endişeye gerek kalmadı'
Endonezya'da 'cinsel ilişki yasağı'na turist vizesi! 'Endişeye gerek kalmadı' Endonezya'da geçtiğimiz hafta onaylanan yeni kanun ile birlikte turistler de evlilik dışı ilişki yaşadığı zaman halk gibi suç içlemiş olarak işlem görecekti. Dünyanın turizm merkezlerinden biri olan Bali'nin de içinde bulunduğu ülkede, kanunun turizme etkisini azaltmak için adımlar atıldı.
13.12.2022 Dünya
Erdal Sakız cinayeti çözüldü mü, Sakız'ı kim öldürdü, katili bulundu mu? Müge Anlı’da işlenen Erdal Sakız nasıl öldü?
Erdal Sakız cinayeti çözüldü mü, Sakız'ı kim öldürdü, katili bulundu mu? Müge Anlı’da işlenen Erdal Sakız nasıl öldü? Sakarya’nın Karasu ilçesinde günlerdir haber alınamayan Erdal Sakız (43), ormanlık alanda aracının içerisinde silahla vurulmuş halde ölü olarak bulunmuş, konu Müge Anlı’ya taşınmıştı. Sakız'ın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istemiş, evlilik dışı ilişki yaşadığı Nergis'ten şüphelendiklerini dile getirmişti. Cinayeti araştıran Müge Anlı'nın canlı yayınında yeni gelişmeler yaşandı. Peki, Erdal Sakız cinayeti çözüldü mü, itiraf geldi mi? Müge Anlı’da işlenen Erdal Sakız nasıl öldü, katil kim? Sakarya cinayeti detayları…
24.11.2022 Yaşam
Evlilik dışı ilişkiden dünyaya getirdi; öldürüp çöpe attı!
Evlilik dışı ilişkiden dünyaya getirdi; öldürüp çöpe attı! Antalya'nın Serik ilçesinde evlilik dışı ilişkiden dünyaya getirdiği bebeğini öldürüp, çöpe atan A.Ş. (39) tutuklandı.
4.03.2021 Gündem
Üniversiteli genç hastane tuvaletinde doğurup kaçtı!
Üniversiteli genç hastane tuvaletinde doğurup kaçtı! Tekirdağ'da 21 yaşındaki üniversite öğrencisi 7 aylık bebeğini hastane tuvaletinde doğurarak kaçtı.
31.01.2020 Yaşam
Zina kanunu ülkeyi karıştırdı! Milyonlarca kişi hapse atılabilir
Zina kanunu ülkeyi karıştırdı! Milyonlarca kişi hapse atılabilir Dünyanın en kalakalık Müslüman ülkelerinden biri olan ve Hristiyan, Hindu ve Budist azınlıklara da barındıran Endonezya, önümüzdeki hafta parlamentodan geçmesi planlanan yeni kanunla karıştı. Evlilik dışı cinsel ilişkiyi yasaklayan ve cumhurbaşkanına hakarete verilen cezaları artırmayı öngören yeni kanun, ülkedeki insan hakları örgütleri tarafından tepkiyle karşılanıyor.
20.09.2019 Dünya
Aldatma raporu
Aldatma raporu Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği’nin anketine göre, erkeklerin yüzde 58’i, kadınların ise yüzde 40’ı eşlerini aldatıyor.
20.07.2019 Gündem
Trump karşıtı mesajları ortaya çıkan eski ajan FBI'dan kovuldu
Trump karşıtı mesajları ortaya çıkan eski ajan FBI'dan kovuldu Rusya'nın ABD'deki başkanlık seçimlerine müdahale ettiği iddiasına ilişkin soruşturmadan el çektirilen ve ABD Başkanı Donald Trump aleyhinde mesajları ortaya çıkan ajan Peter Strzok'un FBI'daki görevine son verildi.
13.08.2018 Dünya
Yasak aşk yaşadığı belgelendi!
Yasak aşk yaşadığı belgelendi! ABD Başkanı Trump'ın evlilik dışı ilişkisi olduğu iddia edilen model için avukatı Michael Cohen ile yaptığı görüşmenin ses kaydı ortaya çıktı.
26.07.2018 Dünya
Bebek göründü
Bebek göründü ‘Dünyanın en yakışıklı mahkumu’ olarak ünlenen model Jeremy Meeks ile uğruna eşini terk ettiği hamile sevgilisi Chloe Green, bir teknede görüntülendi. Green’in iyice belirginleşen göbeği dikkat çekti
22.05.2018 Magazin
Ödemeyi kabul etti
Ödemeyi kabul etti ABD lideri Trump, avukatı Michael Cohen’in, 2016’da porno yıldızı Stormy Daniels’a verdiği 130 bin doların geri ödemesini yaptığını kabul etti
3.05.2018 Dünya
Skandal! Tüm kadınlar kırbaçlanan kadını çekmek için yarıştı
Skandal! Tüm kadınlar kırbaçlanan kadını çekmek için yarıştı Endonezyalı kadınlar, şeriat kuralları gereği şehir meydanında kırbaçlanan bir kadının fotoğrafını çekmek için birbirleriyle yarıştı.
21.04.2018 Dünya
‘Zarf içerisinde siyah iç çamaşırı gönderdi’
‘Zarf içerisinde siyah iç çamaşırı gönderdi’ Demet Şener’in boşanma davasına spor hocası Eftan Metin’in sözleri damga vurdu: Demet ile evde spor yaparken Edvina Sponza’nın şoförü bir zarf getirdi. İçinden siyah iç çamaşırı ve bir not çıktı. Notta ‘bunu bana yalancı kocan almıştı’ yazılıydı...
7.03.2018 Magazin
Soruşturmaya ajan ‘darbesi’
Soruşturmaya ajan ‘darbesi’ Rusya’nın Amerikan seçimlerine olası müdahalelerini soruşturan Özel Savcı Mueller’in, Trump karşıtı mesajlar yazdığı belirlenen FBI ajanı Peter Strzok’u soruşturma ekibinden uzaklaştırdığı ortaya çıktı
3.12.2017 Dünya
Trump'tan flaş açıklama! Sahte...
Trump'tan flaş açıklama! Sahte... ABD Başkanı Donald Trump, Federal Soruşturma Bürosu (FBI) eski Direktörü James Comey'in Hillary Clinton hakkında yürüttüğü soruşturmanın, "sahte ve dürüst olmayan bir soruşturma" olduğunu iddia etti.
3.12.2017 Dünya
ABD Başkanı Trump'tan flaş Flynn açıklaması
ABD Başkanı Trump'tan flaş Flynn açıklaması ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray Eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'i, Başkan Yardımcısı Mike Pence ve Federal Soruşturma Bürosu’na (FBI) yalan söylediği için görevden aldığını, Ruslar ile görüşmesinin yasalara uygun olduğunu ve gizlenecek bir şey olmadığını söyledi.
2.12.2017 Dünya
Evlilik dışı ilişkiler yasaklandı! Sevgililere yıl sonuna kadar mühlet!
Evlilik dışı ilişkiler yasaklandı! Sevgililere yıl sonuna kadar mühlet! Doğu Afrika ülkesi Burundi'de evlilik dışı ilişkiler yasaklanırken sevgililere evlenmeleri için yıl sonuna kadar süre verildi.
8.11.2017 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Evlilik Dışı İlişki ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki evlilik dışı ilişki haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.