Bankada Hesabı Olanlar

Bankada Hesabı Olanlar

Son dakika bankada hesabı olanlar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan bankada hesabı olanlar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını bankada hesabı olanlar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bankada Hesabı Olanlar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bankada hesabı olanlar gelişmeleri de dahil olmak üzere 63 bankada hesabı olanlar haberi bulunmuştur. Tüm bankada hesabı olanlar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ziraat Bankası resmen duyurdu! Hesabı olan herkes için geçerli, müşterilere...
Ziraat Bankası resmen duyurdu! Hesabı olan herkes için geçerli, müşterilere...Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! Ziraat Bankası resmen duyurdu ve harekete geçti. Başvurmayanın parası yanıyor. Dev banka müşterilerine yönelik önemli bir açıklama yaptı. Liste duyuruldu. Vatandaşların kimlikle şubeye gitmesi gerekiyor. Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada zaman aşımına uğrayan hesap sahiplerinin bir an önce bankaya gitmesi ve başvuruda bulunması gerekiyor. Eğer on yıl içinde talep ve tahsil edilmezse, zamanaşımına uğruyor ve paranız yanıyor.
20.10.2021Ekonomi
VakıfBank resmen duyurdu, yeni karar! Bankada hesabı olanlar...
VakıfBank resmen duyurdu, yeni karar! Bankada hesabı olanlar...VakıfBank harekete geçti ve yeni kararı resmen duyurdu. Bankada hesabı olanları ilgilendiriyor. Faiz oranları ve vadeli mevduat ile ilgili açıklama yapıldı. Dev banka özel mevduat kampanyalarını duyurdu. Vadeli mevduat hesabı açan tüm yeni müşteriler, vade sonu gelmeden para çekebiliyor. Paranın vadesi bozulmuyor ve kalan miktar üzerinden hesap açılış faizi işlemeye devam ediyor. Aynı zamanda avantajlı faiz oranlarından da yararlanılabiliyor.
22.09.2021Ekonomi
Merkez Bankası'ndan flaş karar! Limit arttı, bankada hesabı olanlar...
Merkez Bankası'ndan flaş karar! Limit arttı, bankada hesabı olanlar...Merkez Bankası'ndan son dakika kararı. Bankada hesabı olanları ilgilendiriyor. Resmen duyuruldu. Limit arttı. Detaylar belli oldu. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası EFT ve havale ücreti almadan 24 saat transfer imkanı tanıyan FAST'te limit 4 Ağustos itibarıyla bin liradan 2 bin liraya yükseltileceğini duyurdu.
9.07.2021Ekonomi
Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! Zorunlu oluyor, artık yapılamayacak...
Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! Zorunlu oluyor, artık yapılamayacak...Bankada hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Değişiyor, artık yapılamayacak. Zorunlu oluyor. BDDK resmen duyurdu. Bankalara veya müşterilere ait bilgileri öğrenenler, üçüncü bir kişiye açıklayamayacak. Banka müşterisi olduğunu gösteren her türlü bilgi sır niteliğinde olacak. Çalışanlar görevden ayrılsa bile bu zorunluluk geçerli olacak. Öte yandan bankaların Bilgi Paylaşım Komitesi kurmaları zorunlu olacak. Bankadan alınacak hizmetler için bu müşteri bilgilerinin paylaşımı ön şart olamayacak.
4.06.2021Ekonomi
Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! Son 3 gün, 650 lira...
Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! Son 3 gün, 650 lira... Bankada hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Hesaplara 650 lira yatırılıyor. Son 3 gün kaldı. Tek tek açıklandı. Yüzde 19.5 gelir sağlayabilirsiniz. Parası olan vatandaşlar birikim yapmak istiyor ve bunun için de kendilerine en uygun seçeneği arıyor. Riske girmek istemeyenler vadeli mevduatı seçiyor. Bankadaki 40 bin lira parasını 32 günlük vadeliye yatıran bir kişi, vade sonunda 650 lira kazanç elde ediyor. Faiz getirisinden alınan stopaj düşürülmüştü, süre uzatılmazsa 31 Mayıs indirimler için son tarih. Bu tarihe kadar açılan hesaplarda indirim uygulanacak. Faiz getiri tablosu ve bankaların güncel oranları da açıklandı, ne kadar para ne kadar kazanç sağlıyor, bankaların faiz oranları ne? İşte tüm bilgiler...
28.05.2021Ekonomi
Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! 10 gün kaldı, 812 lira...
Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! 10 gün kaldı, 812 lira...Bankada hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Hesaplara 812 lira yatırılıyor. Yüzde 19.5 gelir elde ediliyor. Tek tek açıklandı. Parası olan vatandaşlar yatırım yapmak için uygun seçenek arıyor. Ancak riske girmek istemeyenler vadeli mevduatı tercih ediyor. Bankadaki 50 bin lira parasını 32 günlük vadeliye yatıran kişi, vade sonunda 812 lira gelir elde ediyor. Öte yandan 5-10 bin lira da olsa paranın günlük faizde tutulması önem taşıyor. Faizi ertesi gün hesaba geçiyor. Faiz getiri tablosu da açıklandı, ne kadar para ne kadar kazanç sağlıyor? İşte tüm bilgiler...
21.05.2021Ekonomi
Garanti Bankası resmen duyurdu! Hesabı olan herkesi ilgilendiriyor
Garanti Bankası resmen duyurdu! Hesabı olan herkesi ilgilendiriyorGaranti BBVA hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiren kararı duyurdu. Dev banka resmi internet sitesi üzerinden müşterilerini ilgilendiren önemli bir açıklamada bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamada, hesap sahibi müşterilerin on yıl işlem yapmamaları halinde hesaplarının zaman aşımına uğrayacağı bildirildi. Zaman aşımı listesinde hesabı bulunan vatandaşların ise en geç 15 Haziran tarihine kadar bankaya başvuruda bulunması gerektiği bildirildi.
18.05.2021Ekonomi
Bankada hesabı olanlar mutlaka kontrol edin! Herkesi ilgilendiriyor...
Bankada hesabı olanlar mutlaka kontrol edin! Herkesi ilgilendiriyor...Türkiye'de yaşayan herkesi ilgilendiriyor. Kredi kartı ekstrenizi mutlaka kontrol edin. Finansal olarak sıkıntı yaşamamak için bu ayrıntılara önem gösterilmeli. Değiştirin, bütçenizi doğru yönetin. Herkes yemek yemeyi çok sever. Ancak sevmenin yanı sıra bu işin bir de maddi yanı var. Dışarıdan yemek ya da eve söylemekle aylık olarak ne kadar harcama yapıyorsunuz? Bunun için kredi kartı ekstrenize bakıp hesaplamanızda fayda var. Her gün dışarıdan yenen yemek, maddi olarak sizi zorlayabilir. Peki nisan ayı bütçesi için bugünden itibaren neler yapabilirsiniz? İşte tüm bilgiler...
1.04.2021Ekonomi
Kredi müjdesi, faizler düşürüldü! Bankada hesabı olanlar...
Kredi müjdesi, faizler düşürüldü! Bankada hesabı olanlar...Yüz binlerce kişiye kredi müjdesi! Faizler düşürüldü. Dev banka resmen duyurdu. Vatandaşlar için büyük fırsat. Bankada hesabı olan müşterileri yakından ilgilendiriyor. Emlak Katılım Bankası kredi sağlıyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre can ve mal güvenliğini tehdit eden evlerin yeniden yapılmasına veya uygun olanların ise güçlendirmesine yönelik finansman çözümlerinin geliştirildiği belirtildi. Konuyla ilgili 4 farklı iş modeli tasarlandı. Konut için azami 200 bin TL ve güçlendirme için azami 80 bin TL olmak üzere 120 ay vadeye kadar kredi çekilebilecek. İşte tüm detaylar...
24.03.2021Ekonomi
Kredi kartları ile ilgili flaş açıklama! Bankada hesabı olanlar...
Kredi kartları ile ilgili flaş açıklama! Bankada hesabı olanlar...Bankada hesabı olan ve kredi kartı kullanan milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Duyuru geldi. Kredi kartı, kredi kullanımı ve mevduatlar ile ilgili veriler açıklandı. İstanbul’da yıllık olarak kredi kullanımı yüzde 33 arttı. Bireysel kredi kartı harcamaları İstanbul'da yüzde 20, Türkiye’de yüzde 23 arttı. Tasarruf mevduatında yüzde 28, altın mevduatında yüzde 106 yükseliş kaydedildi. İhtiyaç kredileri, yıllık yüzde 49 artarken, en fazla kredi kullanılan sektör ise inşaat oldu.
8.02.2021Ekonomi
Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! Hemen kontrol edin, paranız...
Bankada hesabı olan herkesi ilgilendiriyor! Hemen kontrol edin, paranız...Bankada hesabı olan yüz binlerce kişiyi ilgilendiriyor. Tüm bankalar harekete geçti ve müşterilerini uyarmaya başladı. Çoğu kişi haberdar değil. Son tarihi kaçırmayın. Başvuru süreci yasal olarak başladı. Kullanmadığınız banka hesabınızda paranız kalmış olabilir. Binlerce kişi bu hesaplardan kalan parasını çekmiyor. E-devlet hesabınızdan ve TMSF'nin internet sitesinden miktarı kuruşu kuruşuna öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların internet sitesine girdiğinizde liste de mevcut. İşte başvuru için yapılması gerekenler...
3.02.2021Ekonomi
Bakanlık harekete geçti! Banka masraflarına fren geliyor...
Bakanlık harekete geçti! Banka masraflarına fren geliyor...Bankaların yeni ücretli hizmet icat etmelerinin önünü kapatan hükümet, ‘Ücret Komisyon İlan Formatı’nı 2020’de hayata geçirecek. Sistem sayesinde tüketiciye sürpriz banka masrafı çıkmayacak.
25.11.2019Ekonomi
Bankada hesabı olanlar dikkat! 60 saniyeyi geçmeyecek
Bankada hesabı olanlar dikkat! 60 saniyeyi geçmeyecekTelefonla bankacılığa yeni düzenlemeler geliyor. Müşteri temsilcisi yalnızca bilmesi gerektiği kadar müşteri bilgisine erişebilecek, çağrı merkezlerine dolandırıcılık eğitimi verilecek.
19.02.2019Ekonomi
Bankada hesabı olanlar dikkat! Masraf ya da ücret talepleri...
Bankada hesabı olanlar dikkat! Masraf ya da ücret talepleri...Türkiye Bankalar Birliği (TBB), tüketiciyi bilgilendirmek amacıyla "Bireysel Bankacılık Hizmetlerinde Tüketicilere Genel Bilgiler: Merak Edilenler ve Yanıtlar" başlıklı bir metin yayımladı.
23.09.2015Ekonomi
Yeni dönem başlıyor
Yeni dönem başlıyorBankada hesabı olanlar dikkat
29.09.2021Gündem
Bankada hesabı olanlar dikkat!
Bankada hesabı olanlar dikkat!Paranızı tıklayın öğrenin!
12.02.2013Ekonomi
Hesabı olanlar dikkat!
Hesabı olanlar dikkat!Bankada hesabı olanlar ya da kredi kartı sahipleri borcunuzu ödedikten sonra rahat mısınız?
23.05.2012Ekonomi
Bankada hesabı olanlar bu ücretlere dikkat
Bankada hesabı olanlar bu ücretlere dikkatSon yıllarda bir çok kez gündeme gelen ve bazı vatandaşların yargıya taşıdığı bankaların hesap işletim ücretleri, yıllık 44 lira ile 86 lira arasında değişiyor...
20.09.2011Ekonomi
Bankada hesabı olanlar dikkat!
Bankada hesabı olanlar dikkat!Merkez Bankası, 1 Ocak 2010 itibariyle tüm bankalardaki hesap numaralarının Uluslararası Banka Hesap Numarası'na (IBAN) dönüşeceğini açıkladı.
12.11.2009Ekonomi
Bankada hesabı olanlar dikkat!
Bankada hesabı olanlar dikkat!Kendisinden alınan hesap işletim ücreti nedeniyle bankaya dava açtı, ödediğinin 10 katını geri aldı.
5.11.2009Ekonomi
Bankada hesabı olanlar dikkat
Bankada hesabı olanlar dikkatBu virüs banka hesaplarına göz dikiyor..
24.08.2009Ekonomi
Bankada hesabı olanlar dikkat!
Bankada hesabı olanlar dikkat!Bankalar, PTT, aracı kurumlar, sigorta şirketleri, noterler ve diğer yükümlülerin 31 Aralık 2008'e kadar gerçekleştirmeleri gereken, müşterileriyle ilgili adres teyidinde süre 5 ay daha uzatıldı
2.12.2008Ekonomi
Bankada hesabı olanlar dikkat!
Bankada hesabı olanlar dikkat!Adres teyidinde 6 aylık ek süre tanındı
30.11.2008Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bankada Hesabı Olanlar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bankada hesabı olanlar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.