Ayedaş

Ayedaş

Son dakika ayedaş haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ayedaş ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ayedaş haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayedaş

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ayedaş gelişmeleri de dahil olmak üzere 205 ayedaş haberi bulunmuştur. Tüm ayedaş haberleri aşağıda listelenmiştir.
İstanbul'da ormanlara giriş yasaklandı
İstanbul'da ormanlara giriş yasaklandıSon dönemde artan orman yangınlarına önlem olarak İstanbul Valiliği bir dizi karar aldı. İstanbul Valisi Yerlikaya "Ormanlık alanlara girişlerin 5 Temmuz 2022-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında yasaklanması kararı alınmıştır" açıklaması yaptı.
3.07.2022Gündem
Belgrad ormanı açık mı? Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) ormanda mangal yakmak yasak mı, ormanlara giriş var mı?
Belgrad ormanı açık mı? Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) ormanda mangal yakmak yasak mı, ormanlara giriş var mı?Türkiye’de yazın çıkan orman yangınları nedeniyle birçok ilde ormanlara giriş yasaklandı, mangal yakılmasına izin verilmedi. Ormanlara giriş yasağı gelen yerlerden biri de İstanbul idi. Peki, Belgrad ormanı açık mı? Mangal yasak mı?
16.09.2021Gündem
Elektrikler neden kesildi? Türkiye geneli elektrik kesintisinin sebebi belli oldu! İşte 2 Ağustos elektrik kesintisi detayları
Elektrikler neden kesildi? Türkiye geneli elektrik kesintisinin sebebi belli oldu! İşte 2 Ağustos elektrik kesintisi detaylarıTürkiye'nin pek çok şehrinde elektrik kesintisi haberleri geliyor. Elektriksiz kalan vatandaşlar elektriklerin neden kesildiğini sorguluyor. Enerji Bakanlığı ise kesintilerin sebebini açıkladı. Peki, Elektrikler neden gitti? Türkiye geneli elektrik kesintisinin sebebi...
2.08.2021Gündem
Elektrik faturasıyla ilgili flaş gelişme! Fiyatlar yüzde 75...
Elektrik faturasıyla ilgili flaş gelişme! Fiyatlar yüzde 75...Elektrik faturasıyla ilgili flaş gelişme. Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor. Elektrik aboneleri dikkat. Fiyatlar düşüyor. Yaz aylarında elektrik faturaları çok yüksek geliyor. Bunun birçok nedeni var. Yaz nedeniyle cihazların çalışma süresi uzuyor, faturalar cep yakıyor. Elektrikle ilgili dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunuyor. Bu dönemde faturaları düşürmek ise basit önlemlerle mümkün. Fiyatlar yüzde 75'e kadar düşebilir. Paranız cebinizde kalır. Peki bu dönemde elektrik faturasını düşürmek için neler yapılabilir? İşte tüm öneriler...
30.06.2021Ekonomi
Elektrik faturalarında yeni dönem! Tamamen kaldırıldı, yüzde 50...
Elektrik faturalarında yeni dönem! Tamamen kaldırıldı, yüzde 50...Elektrikte yeni dönem. Milyonlarca elektrik abonesini ilgilendiriyor. Elektrik abonelerini ve Elektrik üretim şirketlerini kapsayan karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Elektrik Piyasası Kapasite Mekanizması Yönetmeliği’nde değişikliğe gitti. Buna göre, bir önceki yönetmelikte yer alan, “Mevcut ve işletmede olan, geçici kabul tarihi en eski ünitesinin geçici kabul tarihinden başlayarak hesaplanan santral yaşı 13 yıldan büyük yerli kaynaklara dayalı olmayan santraller kapasite mekanizmasında yer alamayacak” ibaresi yürürlükten kaldırıldı.Öte yandan enerji sektöründe ‘yeşil’ dönem 1 Haziran’da başlıyor. Tüketiciler 1 Haziran’dan itibaren yenilenebilir kaynaklardan üretilmiş enerjiyi kullanmayı seçebilecek. Elektrik üreticileri, enerjinin kaynağını belgeleyecek. Yapılan değişiklikle birlikte EPDK’nin tüketicilerin kullandığı elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildiğini garanti eden Yenilenebilir Enerji Kaynak Garanti (YEK-G) sistemine ilişkin usul ve esasların belirlendiği yönetmelik de yer alan ilgili mevzuata, “kanun” ibaresinden sonra gelmek üzere “Cumhurbaşkanlığı kararnamesi, Cumhurbaşkanı kararı” ibaresi de eklendi.
21.05.2021Ekonomi
Elektrikler ne zaman gelecek? 7 Temmuz İstanbul planlı elektrik kesintisi listesi...
Elektrikler ne zaman gelecek? 7 Temmuz İstanbul planlı elektrik kesintisi listesi...BEDAŞ ve AYEDAŞ İstanbul'da 7 Temmuz 2020 Salı günü (bugün) elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin listesi duyurdu. Peki, Elektrikler ne zaman gelecek? İşte 7 Temmuz elektrik kesintisi uygulanacak ilçelerin listesi...
7.07.2020Gündem
Veysel Eroğlu kimdir? Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu nereli? Ilısu Barajı’na adı verildi!
Veysel Eroğlu kimdir? Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu nereli? Ilısu Barajı’na adı verildi!Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ilısu Barajı'na eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun adının verildiğini bildirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Bahçeleri Toplu Açılış Töreni'nde açıklamalarda bulunurken, Ilısu Barajı'na Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun adının da verildiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tarafından Ilısu Barajı’na Veysel Eroğlu’nun adının verilmesinin ardından, Veysel Eroğlu kimdir, Veysel Eroğlu nereli? Soruları arttı.
5.06.2020Gündem
Maltepe'de trafo merkezinde patlama
Maltepe'de trafo merkezinde patlamaMaltepe'de AYEDAŞ'a ait bir trafoda meydana gelen patlamanın ardından çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.
19.04.2020Yaşam
İstanbul'da elektrik kesintisi! Elektrikler ne zaman gelecek?
İstanbul'da elektrik kesintisi! Elektrikler ne zaman gelecek?BEDAŞ ve AYEDAŞ, resmi internet sitesi üzerinden birçok ilçe ve mahallede bakım ve yatırım programı kapsamında elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu. Peki, elektrik kesintisi ne kadar sürecek, elektrikler ne zaman gelecek?
5.11.2019Yaşam
Okulların açılacağı gün toplu ulaşım araçları ücretsiz olacak
Okulların açılacağı gün toplu ulaşım araçları ücretsiz olacakOkulların açıldığı gün olan 17 Eylül'de 06:00 ile 14:00 saatleri arasında toplu ulaşım araçları ücretsiz olacak. İşte o gün alınacak tedbirler...
7.09.2018Gündem
Kadıköy'de yüzlerce ağaç devrildi
Kadıköy'de yüzlerce ağaç devrildiDün akşam saatlerinde tüm İstanbul'u etkisi altına alan şiddetli fırtına Kadıköy'de birçok ağacın devrilmesine neden oldu.
29.09.2021Gündem
İstanbul'da elektrik kesintisi
İstanbul'da elektrik kesintisiAvrupa yakasındaki 2 ilçede 1 Mart'ta elektrik kesintisi uygulanacak
29.09.2021Gündem
İstanbul'da yarın elektrik kesintisi yaşanacak mı? (17 Ocak)
İstanbul'da yarın elektrik kesintisi yaşanacak mı? (17 Ocak)İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanmaya devam ediyor. Elektrik kesintileri gündelik hayatı zorlaştırdığı için halkın tepkisini çekiyor. Peki 17 Ocak Salı günü İstanbul'un hangi bölgelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?
29.09.2021Gündem
İstanbul'dan bir son dakika haberi daha: İstanbul Boğazı trafiğe kapatıldı!
İstanbul'dan bir son dakika haberi daha: İstanbul Boğazı trafiğe kapatıldı!İstanbul Büyükşehir Belediyesi kar yağışı ile ilgili yaşanan sıkıntılar ve yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yaptı. İBB herkese uyarıda bulundu. Öte yandan İstanbul Boğazı'nda yaşanan yoğun tipinin görüş mesafesini düşürmesinden dolayı boğaz trafiğe kapatıldı.
29.09.2021Gündem
İstanbul'da kar kalınlığı 120 santimetreye ulaştı
İstanbul'da kar kalınlığı 120 santimetreye ulaştıİstanbul'da cuma günü etkili olmaya başlayan kar yağışı ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürürken, İstanbul Çatalca'da kar kalınlığı 120 santimetreye ulaştı.
29.09.2021Gündem
İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yapılacak?
İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yapılacak?İstanbul'da elektrik kesintileri devam ediyor. Bugün ve hafta içi Anadolu ve Avrupa yakasında birçok ilçede elektrik kesintileri yaşanacak. İşte İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak olan ilçeler...
29.09.2021Gündem
İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?
İstanbul'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?İstanbul'da elektrik kesintiler devam ediyor. Resmi ağızlardan gelen açıklamaya göre 2 Ocak Pazartesi ve 3 Ocak Salı tarihlerinde bazı İstanbul'da çeşitli ilçelere elektrik verilmeyecek. İşte İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak olan ilçeler...
29.09.2021Gündem
Salı günü Anadolu yakası karanlığa bürünecek ayrıca 6 ilde de kesinti uygulanacak
Salı günü Anadolu yakası karanlığa bürünecek ayrıca 6 ilde de kesinti uygulanacakAnadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) , salı günü Anadolu yakasında 8 ilçedeki bazı mahallelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı. Ayrıca Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Kilis ve Osmaniye'nin bazı bölgelerinde 3 Ocak Salı günü elektrik kesintisi uygulanacak
29.09.2021Gündem
İstanbul'da elektrik kesintisi! Elektrik kesintisi ne zaman sona erecek!
İstanbul'da elektrik kesintisi! Elektrik kesintisi ne zaman sona erecek!İstanbul'un birçok ilçesinde elektrik kesintisi devam ediyor. Dün yaşanan fırtına ve kar yağışı beraberinde elektrik kesintilerinin yaşanmasına neden oldu. Dün akşam saatlerinden itibaren çalışmalarını sürdüren BEDAŞ'tan açıklama geldi. Peki İstanbul'un hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Kesinti ne zaman sona erecek.
29.09.2021Gündem
Kar, fırtına felç etti
Kar, fırtına felç ettiAniden bastıran kar, yağmur ve fırtına Türkiye genelinde hayatı olumsuz etkiledi. En çok etkilenen illerin başında Mersin geldi. Bir kadın ve bir erkek sele kapılıp yaşamını yitirirken çok sayıda ev, iş yeri ve araç sular altında kaldı
29.12.2016Yaşam
Bakanlıktan elektrik kesintisi açıklaması
Bakanlıktan elektrik kesintisi açıklamasıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığınca, Türkiye'yi etkisi altına alan aşırı yağışlar ve fırtınanın iletim hatlarında geçici arızaya sebep olduğu ve kesintilerin en kısa zaman içerisinde giderilmesi için yoğun mesai harcandığı bildirildi.
29.09.2021Gündem
20 ilçede elektrik kesintisi
20 ilçede elektrik kesintisiİstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında cumartesi günü 20 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak.
29.09.2021Gündem
İstanbul'da elektrik kesintisi
İstanbul'da elektrik kesintisiAdalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 17 Kasım'da elektrik verilemeyecek.
15.11.2016Yaşam
İstanbul'da Ayedaş'ın yenileme ve bakım çalışmaları sürüyor
İstanbul'da Ayedaş'ın yenileme ve bakım çalışmaları sürüyorAnadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ), sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla, İstanbul Anadolu Yakası'nda elektrik şebekelerinin bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.
22.08.2016Ekonomi
İstanbul'da elektrik kesintisi
İstanbul'da elektrik kesintisiAnadolu yakasındaki 6 ilçenin bazı kesimlerinde planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında 20 Ağustos'ta elektrik kesintisi olacak.
29.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ayedaş ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ayedaş haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.