Arzum Onan

Arzum Onan

Son dakika Arzum Onan haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Arzum Onan ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Arzum Onan haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Arzum Onan

haberleri sayfasında son dakika yaşanan arzum onan gelişmeleri de dahil olmak üzere 192 arzum onan haberi bulunmuştur. Tüm arzum onan haberleri aşağıda listelenmiştir.
Arzum Onan'a büyük sürpriz! 'Aldığım en güzel hediye'
Arzum Onan'a büyük sürpriz! 'Aldığım en güzel hediye'1993 Miss Turkey'de Türkiye Güzeli, aynı yıl Miss Europe yarışmasında Avrupa Güzeli seçilen Arzum Onan, 1996'da Mehmet Aslantuğ'la dünyaevine girmiş, yaklaşık altı ay önce boşanmıştı. Kasım 2000'de anne olma mutluluğu yaşayan tescilli güzel, 50'nci yaş günü için oğlu Can'ın organize ettiği sürpriz doğum günü partisi hakkında konuştu.
12.11.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ'dan eski eşi Arzum Onan'a doğum günü şiiri! ‘Ağlarım’
Mehmet Aslantuğ'dan eski eşi Arzum Onan'a doğum günü şiiri! ‘Ağlarım’Türkiye’nin örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan 27 yıllık evliliklerini sürpriz şekilde bitirmişti. Anlaşmalı olarak tek celsede boşanan ikiliden Aslantuğ, eski eşinin doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.
1.11.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ defalarca konuştu, Arzum Onan sessizce bekledi ve şimdi sessizliğini bozdu
Mehmet Aslantuğ defalarca konuştu, Arzum Onan sessizce bekledi ve şimdi sessizliğini bozdu'Örnek çift' olarak gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda tek celsede bitirdi. Magazin gündemine bomba gibi düşen ayrılığın ardından pek çok iddiada gündeme geldi. Mehmet Aslantuğ’un Arzum Onan’ı aldattığı ileri sürülürken yaptığı paylaşımlar 'pişmanlık' olarak nitelendirildi. Tüm bu süreci sessiz bir şekilde takip eden Arzum Onan ise ilk kez konuştu.
13.10.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ'dan video açıklaması geldi: Acındıracak bir kafada mıyım sanırsın
Mehmet Aslantuğ'dan video açıklaması geldi: Acındıracak bir kafada mıyım sanırsın27 yıldır evli olan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ 29 Mayıs'ta boşanmıştı. Aslantuğ'un Gözde Akpınar ile yaşadığı aşk nedeniyle boşandığı öne sürülmüştü. Bu iddiayı yalanlayan Aslantuğ boşanmanın gerçek nedenini açıklamıştı. Mehmet Aslantuğ yeni hayatını takipçileri ile paylaşan Aslantuğ'a 'kendini acındırdı' yorumları yapılmıştı. Ünlü sanatçı o yorumlara cevap verdi.
26.09.2023Magazin
Eurovision'da Türkiye'yi eden Şebnem Paker öğretmenliği yıldızlığa tercih etmişti! Fethiye için Milas’tan vazgeçti
Eurovision'da Türkiye'yi eden Şebnem Paker öğretmenliği yıldızlığa tercih etmişti! Fethiye için Milas’tan vazgeçtiTürkiye’nin Eurovision yıldızlarından biri olan Şebnem Paker, Muğla’nın Milas ilçesinde bulunan Kırcağız Ortaokulu’na müzik öğretmeni olarak atanmasının ardından sürpriz bir kararla bu atamadan vazgeçerek Fethiye’de görev almak için Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne başvuruda bulunduğu öğrenildi.
20.09.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ önce paylaştı sonra sildi! İşte o video...
Mehmet Aslantuğ önce paylaştı sonra sildi! İşte o video...Oyuncu Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık eşi Arzum Onan'dan tek celsede boşanan Mehmet Aslantuğ, yeni hayatını takipçileri ile paylaştı.
20.09.2023Magazin
Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğini sonlandıran Mehmet Aslantuğ 'bekar hayatını' önce paylaştı sonra sildi
Arzum Onan ile 27 yıllık evliliğini sonlandıran Mehmet Aslantuğ 'bekar hayatını' önce paylaştı sonra sildi27 yıldır evli olan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ 29 Mayıs'ta boşanmıştı. Aslantuğ'un Gözde Akpınar ile yaşadığı aşk nedeniyle boşandığı öne sürülmüştü. Bu iddiayı yalanlayan Aslantuğ dün de boşanmanın gerçek nedenini açıkladı. Mehmet Aslantuğ yeni hayatını takipçileri ile paylaştı. Ancak yayınladığı son videoyu kısa bir süre içinde sildi.
20.09.2023Magazin
Pınar Şipaloğlu kimdir, ne iş yapıyor, nereli? Pınar Şipaloğlu ile Mehmet Aslantuğ aşk mı yaşıyor?
Pınar Şipaloğlu kimdir, ne iş yapıyor, nereli? Pınar Şipaloğlu ile Mehmet Aslantuğ aşk mı yaşıyor?Başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ ile Arzu Onan 27 yıllık evliliğini 29 Mayıs'ta tek celsede bitirdi. Mehmet Aslantuğ geçtiğimiz günlerde yayınlandığı videoda evliliğinin ihanet yüzünden bittiği iddiasını yalanladı. Öte yanda Aslantuğ'un Bozcada'da tanıştığı Pınar Şipaloğlu ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Peki, Pınar Şipaloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?
1.09.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ sessizliğini bozdu! Yeni aşk açıklaması
Mehmet Aslantuğ sessizliğini bozdu! Yeni aşk açıklamasıArzum Onan ile 27 yıllık evliliklerini mayıs ayında sonlandıran Mehmet Aslantuğ’un sevgilisi olduğu iddia edilen Pınar Şipaloğlu sosyal medya hesabından “Duyduğunuz dedikodular asılsız değildir” mesajını paylaştı. Mehmet Aslantuğ’dan yeni açıklama geldi.
1.09.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ aldatma iddialarına yanıt verdi! İlk ve son sözler dedi ve boşanmayı kimin istediğini açıkladı!
Mehmet Aslantuğ aldatma iddialarına yanıt verdi! İlk ve son sözler dedi ve boşanmayı kimin istediğini açıkladı!Türkiye’nin örnek gösterdiği Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ evliliği, geçtiğimiz aylarda 27 yılın ardından sona erdi. Aldatma iddialarıyla gündeme gelen Aslantuğ, konuya açıklık getirirken, boşanmayı kimin istediğini de itiraf etti.
29.08.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan neden ayrıldı? İşte boşanmanın gerçek nedeni!
Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan neden ayrıldı? İşte boşanmanın gerçek nedeni!27 yıldır evli olan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ 29 Mayıs'ta boşanmıştı. Aslantuğ'un Gözde Akpınar ile yaşadığı aşk nedeniyle boşandığı öne sürülmüştü. Bu iddiayı yalanlayan Aslantuğ dün de boşanmanın gerçek nedenini açıkladı.
17.06.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ'dan boşanma sonrası açıklama!
Mehmet Aslantuğ'dan boşanma sonrası açıklama!Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini sonlandırdığı eski eşi Arzum Onan ile ilgili duygularını yazdı. Boşanmayı eşinin istediğini söyleyen sanatçı, Onan'ı aldatmadığını belirtti.
16.06.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ - Gözde Akpınar aşk mı yaşıyor?
Mehmet Aslantuğ - Gözde Akpınar aşk mı yaşıyor?Magazin dünyasının parmakla gösterilen çiftleri arasında yer alan Mehmet Aslantuğ-Arzum Onan çiftinin evlilikleri geçtiğimiz hafta bitmişti. Arzum Onan’la 27 yıllık evliliği sona eren Mehmet Aslantuğ’un Gözde Akpınar’la yakınlaştığını duydum.
12.06.2023Magazin
Ivana Sert'ten boşanma açıklaması: Ayrılırken medeni olmak lazım!
Ivana Sert'ten boşanma açıklaması: Ayrılırken medeni olmak lazım!Modacı Ivana Sert, önceki gün Burçin Göksu'nun 'Görmenin Paikolojisi' isimli sergisine katıldı. Sert, Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un 27 yıllık evliliklerine nokta koyması ile ilgili konuştu.
8.06.2023Magazin
Ceyda Düvenci ile boşanma sürecinde olan Bülent Şakrak karavan tatilinde!
Ceyda Düvenci ile boşanma sürecinde olan Bülent Şakrak karavan tatilinde!Eşi Ceyda Düvenci ile boşanma haberleriyle gündeme gelen Bülent Şakrak oyuncu arkadaşı Erkan Kolçak Köstendil ve oğullarıyla birlikte karavan tatiline çıktı. Şakrak'a bu zorlu günlerde arkadaşı Köstendil destek oluyor.
4.06.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ'dan boşanan Arzum Onan İstanbul'dan gitti! Doğayla iç içe pozlar
Mehmet Aslantuğ'dan boşanan Arzum Onan İstanbul'dan gitti! Doğayla iç içe pozlarMehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde tek celsede bitiren Arzum Onan boşanma davasına eski eşiyle el ele gelince gündem olmuştu. Arzum Onan boşandıktan sonra soluğu Foça'da aldı. Oyuncunun doğa ile iç içe pozlarına beğeni yağdı.
4.06.2023Magazin
Arzum Onan'dan boşanma açıklaması! 'Sevgimiz asla değişmeyecek'
Arzum Onan'dan boşanma açıklaması! 'Sevgimiz asla değişmeyecek'Ünlü oyuncu Arzum Onan, son günlerde boşanma haberleriyle gündemden düşmüyordu. Ünlüler dünyasının parmakla gösterilen çiftlerinden Onan ile Mehmet Aslantuğ, sürpriz şekilde boşandı. Güzel oyuncu, 27 yıllık eşi ile ayrılığına dair konuştu.
2.06.2023Magazin
Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan boşandı! Duruşmaya el ele geldiler
Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan boşandı! Duruşmaya el ele geldilerMehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti 27 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi. Aslantuğ ve Onan çifti duruşmaya el ele geldi.
29.05.2023Magazin
Figen Çoban cinayetinde yeni gelişme! 6 yaşındaki oğullarının ifadesi ortaya çıktı
Figen Çoban cinayetinde yeni gelişme! 6 yaşındaki oğullarının ifadesi ortaya çıktıMuğla'nın Yatağan ilçesinde, evinde üzerine benzin döküp kendini ateşe verdiği ileri sürülen Figen Çoban'ın (40), eşi Mehmet Emin Ata Çoban (44), kayınbiraderi Süleyman Çoban (43) ve kayınvalidesi Hatice Çoban (65) tarafından yakıldığının ortaya çıktığı olayla ilgili iddianame hazırlandı. Çiftin 6 yaşındaki oğullarının ifadesinde, babasının annesini yaktığını söylediğine de iddianamede yer verildi. Çoban'ın eşi, kayınbiraderi ve kayınvalidesi için 'ağırlaştırılmış müebbet', komşusu Vahit Sarı (52) için ise 5 yıla kadar hapis cezaları talep edildi.
10.05.2023Yaşam
Bülent Ersoy son haliyle herkesi şaşkına çevirdi!
Bülent Ersoy son haliyle herkesi şaşkına çevirdi!Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, son görüntüsüyle herkesi şaşkına çevirdi. Meslektaşı Nükhet Duru ile modacı Gülşah Saraçoğlu'nu ziyaret eden sanatçının saçları ve ten rengi dikkat çekti.
29.04.2023Magazin
Arzum Onan: Genetik olarak kendimi şanslı buluyorum
Arzum Onan: Genetik olarak kendimi şanslı buluyorum1993 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen oyuncu ve eski manken Arzum Onan, önceki gün Mandarin Hotel'de düzenlenen etkinlikte cilt bakımı ile ilgili tecrübelerini anlattı.
29.04.2023Magazin
Seçimde ünlüler de yarışacak! İşte isim isim Meclis’in en renkli talipleri
Seçimde ünlüler de yarışacak! İşte isim isim Meclis’in en renkli talipleri28’inci dönem için milletvekili listeleri hazırlıklarına başlayan siyasi partiler, renkli aday adayları ile dikkat çekiyor. Bu isimler arasında sinema ve müzik dünyasından spor sahalarına, akademiden basına kadar çok farklı yelpazeden aday adayları bulunuyor. İşte vekilliğe talip olan renkli simalardan sadece birkaçı...
31.03.2023Gündem
Ediz Hun'dan çifte kutlama!
Ediz Hun'dan çifte kutlama!Yeşilçam’ın sevilen ismi Ediz Hun, 31 Aralık’ta hem yeni yılı hem de eşi Berna Hun’la evliliklerinin 50’nci yıldönümünü kutladı.
2.01.2023Magazin
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can sevgilisiyle paylaştı! 'Annene benziyor'
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can sevgilisiyle paylaştı! 'Annene benziyor'Magazin dünyasında mutlu evlilikleriyle örnek olan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çiftinin oğlu Can, kız arkadaşıyla bir pozunu Instagram hesabından paylaştı. Anne babasının yolundan gitmeyi tercih ederek oyuncu olan Can Aslantuğ'un sevgilisi Arzum Onan'a benzetildi. Aslantuğ'un bazı takipçileri ise iki sevgiliye "Birbirinize benziyorsunuz" yorumlarında bulundu.
4.10.2022Magazin
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can'ın sevgilisi bakın kime benziyor!
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can'ın sevgilisi bakın kime benziyor!Magazin dünyasının örnek çiftlerinden Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can'ın sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu gündem yarattı. 21 yaşındaki Can Aslantuğ'un sevgilisini görenler "Arzum Onan'ın aynısı" yorumları yaptı. Arzum Onan ise iddialara göre bu konuda "Biz benzetmiyoruz" dedi.
15.05.2022Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Arzum Onan ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki arzum onan haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.