16 Aralık

16 Aralık

Son dakika 16 aralık haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan 16 aralık ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını 16 aralık haber sayfamızda bulabilirsiniz.

16 Aralık

haberleri sayfasında son dakika yaşanan 16 aralık gelişmeleri de dahil olmak üzere 6.309 16 aralık haberi bulunmuştur. Tüm 16 aralık haberleri aşağıda listelenmiştir.
TÜİK'ten 'ücretsiz doğal gaz' açıklaması: "Sıfır fiyat" yöntemi uygulanacak
TÜİK'ten 'ücretsiz doğal gaz' açıklaması: "Sıfır fiyat" yöntemi uygulanacakMayıs ayı itibarıyla uygulamaya başlanan bir ay ücretsiz ve bir yıl indirimli doğalgaz kararı enflasyon hesaplamasını değiştirdi. TÜİK, Mayıs ayı TÜFE hesaplanmasında doğalgaz için "sıfır fiyat" yöntemi uygulanacağını açıkladı.
30.05.2023Ekonomi
Faruk Fatih Özer, Türkiye'ye iade ediliyor
Faruk Fatih Özer, Türkiye'ye iade ediliyorArnavutluk Yüksek Mahkemesi, Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer’in Türkiye’ye iadesini onayladı. Fatih Özer, 3 Mayıs'a kadar iade edilecek.
18.04.2023Gündem
Bakan Koca: SMA Bilim Kurulu 31 Ocak'ta toplanacak
Bakan Koca: SMA Bilim Kurulu 31 Ocak'ta toplanacakSağlık Bakanı Fahrettin Koca, SMA Bilim Kurulu'nun 31 Ocak Salı günü toplanacağını açıkladı.
24.01.2023Gündem
Türk Deniz Kuvvetleri, bir yıl NATO Unsur Komutanlığı görevini icra edecek
Türk Deniz Kuvvetleri, bir yıl NATO Unsur Komutanlığı görevini icra edecekTürk Deniz Kuvvetleri, 1 Ocak 2023 tarihinden 31 Aralık 2023 tarihine kadar NATO Mukabele Kuvveti Deniz Unsur Komutanlığı görevini icra edecek.
19.01.2023Gündem
Kredili mevduata yoğun ilgi! Merkez Bankası'ndan yeni hamle
Kredili mevduata yoğun ilgi! Merkez Bankası'ndan yeni hamleBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) verilerine göre, 6 Ocak haftasında kredili mevduat hesabındaki büyüklük 69.3 milyar lira oldu. Merkez Bankası ise yaptığı son açıklamada, TL mevduatın vadesinin uzamasını teşvik etmek amacı ile 3 aydan uzun vadeli TL mevduat için zorunlu karşılık oranlarının yüzde ‘sıfır’ olarak belirlenmesine karar verdi.
16.01.2023Ekonomi
İstanbul'da akılalmaz sapıklık! 100 kadını fotoğraflayıp arşivlemiş, mesleği şoke etti
İstanbul'da akılalmaz sapıklık! 100 kadını fotoğraflayıp arşivlemiş, mesleği şoke ettiİstanbul'da akılalmaz iki sapıklık haberi bir anda gündem oldu. İstanbul’da halka açık yerlerde kadınların gizlice etek altı görüntülerini çeken ilk olayda yakalanan şahıs komiser çıkmıştı. İkinci olayda yakalanan şahsın kimliği şoke etti. Hakkında iğrenç iddialar bulunan H.K.’nın 100’den fazla kadına ait fotoğraf ve videoyu arşivlediği belirlendi. İşte haberin detayları...
10.01.2023Gündem
Marmarabirlik’ten 150 milyon lira ödeme
Marmarabirlik’ten 150 milyon lira ödeme2022/2023 iş yılı ürün alım kampanyası devam eden Marmarabirlik, 23 Aralık 2022 tarihinde ortaklara 150 milyon lira dördüncü dilim ödemesi yapacak.
22.12.2022Ekonomi
Tera yatırım halka arz ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi? Tera halka arz sonuçları açıklandı mı?
Tera yatırım halka arz ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi? Tera halka arz sonuçları açıklandı mı? Tera yatırım halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak, Tera halka arz sonuçları açıklandı mı? Yatırımcıdan 2 iş günü talep toplayan TERA Yatırım’ın halka arz sonuçları açıklandı. Şirketin halka arz büyüklüğü, 165 milyon TL olarak gerçekleşti. Peki, Tera halka arz kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?
19.12.2022Ekonomi
Ahlatçı doğalgaz halka arz sonuçları açıklandı mı? AHGAZ ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi? İşte Ahlatçı halka arz sonuçları
Ahlatçı doğalgaz halka arz sonuçları açıklandı mı? AHGAZ ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi? İşte Ahlatçı halka arz sonuçlarıAhlatçı halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Ahlatcı Doğal Gaz Enerji’nin (AHGAZ) halka arz sonuçları, 419 bin 914 yatırımcının katılımıyla gerçekleştiği açıklandı. AHGAZ ne zaman işlem görecek, Ahlatçı halka arz kaç lot verdi? İşte Ahlatçı doğalgaz halka arz sonuçları hakkında merak edilenler…
19.12.2022Ekonomi
Yağmur Ün anne oldu! İşte bebeğiyle ilk poz
Yağmur Ün anne oldu! İşte bebeğiyle ilk pozAlemin Kıralı dizisinde Ahsen karakteriyle geniş kitlelerce tanınan Yağmur Ün kısa süre önce gözlerden uzak bir şekilde evlenmişti. Doktor Doğaç Ergezen ile evli olan Ün'ün hamile olduğu o dönem iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde karnı burnunda poz veren güzel oyuncu anne oldu. Yağmur Ün bebeğiyle ilk pozlarını da paylaştı.
19.12.2022Magazin
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından cinsel istismar mağduru kız çocuğu açıklaması
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından cinsel istismar mağduru kız çocuğu açıklamasıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından “12 yaşında istismara uğradı, koruma altındayken pavyonda çalıştırıldı, şimdi kayıp” başlıklı haberlere ilişkin yapılan açıklamada, “Herhangi bir eğlence mekanında çalışmasının mümkün olmadığı sonucuna ulaşılmıştır. Haberde yer alan aksine iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.” denildi.
18.12.2022Gündem
Tarım ve Orman Bakanlığı 1200 personel alacak! Tercihler başladı! İşte ÖSYM KPSS-2022/13 tercih kılavuzu ve kontenjanlar!
Tarım ve Orman Bakanlığı 1200 personel alacak! Tercihler başladı! İşte ÖSYM KPSS-2022/13 tercih kılavuzu ve kontenjanlar!Tarım ve Orman Bakanlığı taşra teşkilatına personel alınacak. 1200 personel alımı için ÖSYM KPSS-2022/13 tercih kılavuzunu yayımladı. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ÖSYM KPSS tercih ekranı ve alım yapılacak kadrolar!
Bir şehri ayağa kaldıran kadın! Havaya uçuracaktı, önce pompalı tüfek sonra patlayıcı
Bir şehri ayağa kaldıran kadın! Havaya uçuracaktı, önce pompalı tüfek sonra patlayıcıAntalya'da yaşanan bir olay tüm ili ayağa kaldırmıştı. Bir kadının binanın farklı noktalarına patlayıcı koyduğunun tespit edilmesinin ardından ekipler olaya müdahale etmiş, patlayıcılar etkisiz hale getirilerek kadın da psikiyatri bölümünde gözlem altına alınmıştı. Yürekleri ağza getiren olayın ardından bunun, kadının ilk vukuatı olmadığı ortaya çıktı. O kadınla ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı.
17.12.2022Gündem
Akli dengesi yerinde olmayan kadın binaya 3 patlayıcı koydu
Akli dengesi yerinde olmayan kadın binaya 3 patlayıcı koyduAntalya’nın Alanya ilçesinde akli dengesi yerinde olmayan bir kadın tarafından bir evin 3 farklı noktasına koyulan El Yapımı Patlayıcı (EYP), PAMİT ekipleri tarafından imha edildi. Şüpheli kadın, psikiyatri servisinde gözlem altına alındı.
16.12.2022Yaşam
Enerjide milli adımı başlatan söz! Adım adım tarihi süreç
Enerjide milli adımı başlatan söz! Adım adım tarihi süreçTürkiye'de enerji alanında dev bir yatırım daha hizmete alındı. Türkiye'nin ilk yer altı doğalgaz tesisi olan Silivri Doğal Gaz Depolama Tesisi hizmete girdi. Tarihi adımın temelleri dönemin Enerji ve Tabii ve Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın kritik konuşması ile atılmıştı.
16.12.2022Ekonomi
16 Aralık Cuma mesajları 2022 İNDİR! En güzel Cuma mesajları 2022 yeni resimli, kısa, ayetli, hadisli, dualı, yazılı, anlamlı seçenekleri ve Peygamberimizin Cuma sözleri
16 Aralık Cuma mesajları 2022 İNDİR! En güzel Cuma mesajları 2022 yeni resimli, kısa, ayetli, hadisli, dualı, yazılı, anlamlı seçenekleri ve Peygamberimizin Cuma sözleriCuma mesajları 2022 yeni resimli, kısa, ayetli, hadisli, dualı, yazılı, anlamlı, en güzel seçenekleriyle sorgulanıyor. Cuma gününün kudretini sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmak, sevdiklerine Cuma günüyle ilgili SMS göndermek isteyenler Cuma mesajları araştırması yapıyor. Facebook, WhatSapp, Twitter ve Instagram üzerinden ya da mesaj olarak mümin kardeşlerine, akrabalarına, ailesine gönderecekler 2022 yeni resimli, kısa, ayetli, hadisli, dualı, yazılı, anlamlı, en güzel Cuma mesajları ile Peygamberimizin Cuma sözleri burada. İşte 16 Aralık Cuma mesajları İNDİR...
16.12.2022Gündem
ÖSYM KPSS DHBT sınavı sonuçları! ÖSYM KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi DHBT sınav sonuçları nereden öğrenilir, nasıl sorgulanır?
ÖSYM KPSS DHBT sınavı sonuçları! ÖSYM KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi DHBT sınav sonuçları nereden öğrenilir, nasıl sorgulanır?KPSS DHBT sonuçları merakla takip ediliyor. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınava giren adaylar merakla DHBT sonuçları için yapılan duyuruları yakından takip ediliyor. Peki, KPSS DHBT sonuçları ne zaman açıklanacak? 16 Aralık DHBT sonuçları açıklandı mı? KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi sınav sonuçları nereden öğrenilir?
16.12.2022Eğitim
Tarım Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu yayımlandı! KPSS-2022/13 Tercihleri ne zaman bitecek, Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS tercih tarihleri ne?
Tarım Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu yayımlandı! KPSS-2022/13 Tercihleri ne zaman bitecek, Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS tercih tarihleri ne?Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS-2022/13 Tercih Kılavuzu yayımlandı mı? Tarım ve Orman Bakanlığının sözleşmeli personel pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere ÖSYM tarafından yerleştirme yapılacaktır. Adaylar, KPSS-2022/13 Tercih Kılavuzuna aşağıdaki bağlantıdan erişebilecektir. Peki, KPSS-2022/13 Tercihleri ne zaman bitecek, Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS tercih tarihleri ne? İşte Tarım Bakanlığı personel alımı tercih kılavuzu…
Tarım ve Orman Bakanlığı tercih kılavuzu yayımlandı mı? KPSS-2022/13 tercihleri başladı mı?
Tarım ve Orman Bakanlığı tercih kılavuzu yayımlandı mı? KPSS-2022/13 tercihleri başladı mı?Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS-2022/13 Tercih Kılavuzu yayımlandı mı? Tarım ve Orman Bakanlığının sözleşmeli personel pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere ÖSYM tarafından yerleştirme yapılacaktır. Adaylar, KPSS-2022/13 Tercih Kılavuzuna aşağıdaki bağlantıdan erişebilecektir.
16.12.2022Eğitim
16 Aralık evde bakım maaşı yatan iller güncel liste! Evde bakım parası yattı mı? Aralık ayı evde bakım maaşı sorgulama ekranı
16 Aralık evde bakım maaşı yatan iller güncel liste! Evde bakım parası yattı mı? Aralık ayı evde bakım maaşı sorgulama ekranı16 Aralık evde bakım maaşı yatan iller 2022 listesi belli mi? Evde bakım maaşı yatan iller 16 Aralık 2022 listesi belli oldu mu, evde bakım maaşı yattı mı? Evde bakım parası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından evinde bakıma muhtaç, ihtiyacı olan engelliler ile yaşlı bireylere bakan kişilere veriyor. Evde bakım maaşı alanlar kasım ayında yatırılacak evde bakım parası hakkındaki aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, 16 Aralık evde bakım parası yattı mı? 16 Aralık 2022 evde bakım maaşı yatan iller belli oldu mu? İşte 16 Aralık 2022 evde bakım maaşı yatan iller…
16.12.2022Ekonomi
16 Aralık Diyanet Cuma Hutbesi! Türkçe Arapça Cuma Hutbesi metni PDF indirme ekranı ve bu haftaki cuma hutbesi konusu!
16 Aralık Diyanet Cuma Hutbesi! Türkçe Arapça Cuma Hutbesi metni PDF indirme ekranı ve bu haftaki cuma hutbesi konusu!Cuma Hutbesi 16 Aralık metni ve konusu açıklandı. Cuma namazı öncesinde camilerde okunacak olan Cuma Hutbesi'nin konusu Diyanet İşleri Başkanlığı'nca bu hafta "Çocuk Rabbimizin Kıymetli Emaneti" olarak belirlendi. İşte, 16 Aralık Cuma Hutbesi Arapça Türkçe metni ve konusu…
16.12.2022Gündem
DHBT sonuçları ne zaman açıklanacak 2022? DHBT açıklandı mı? ÖSYM Giriş ile KPSS DHBT sonuç sorgulama ekranı!
DHBT sonuçları ne zaman açıklanacak 2022? DHBT açıklandı mı? ÖSYM Giriş ile KPSS DHBT sonuç sorgulama ekranı!DHBT sonuçları ne zaman açıklanacak, 2022 DHBT açıklandı mı? sorularına yanıt aranıyor. 27 Kasım’da düzenlenen sınavın ardından merakla ÖSYM tarafından yapılacak açıklama bekleniyor. KPSS DHBT sonuçlarından alınan puanlara göre adaylar Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açılan kadrolara yerleştirilecek. Peki, KPSS DHBT sonuçları açıklandı mı, sonuçları nasıl öğrenilecek?
16.12.2022Eğitim
Sivas TOKİ kura çekilişi sonuçları canlı izle! Sivas TOKİ kura sonuçları sorgulama, Sivas TOKİ kura çekimi isim listesi açıklandı mı?
Sivas TOKİ kura çekilişi sonuçları canlı izle! Sivas TOKİ kura sonuçları sorgulama, Sivas TOKİ kura çekimi isim listesi açıklandı mı?16 Aralık Sivas TOKİ kura çekimi canlı yayın ve TOKİ Ordu kura sonuçları sorgulaması başladı. Sivas TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, TOKİ Sivas kura çekimi canlı yayın ile nasıl takip edilir? TOKİ Sivas kura çekimleri bugün saat 10:00'da başlayacak. Ev sahibi olma hayali kuran Sivaslılar kura sonuçları için araştırmalarını hızlandırdı. Peki TOKİ Sivas kura sonuçları açıklandı mı, isim listesi belli oldu mu?
16.12.2022Ekonomi
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş noktayı koydu: Evlilik yaşı 18’dir
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş noktayı koydu: Evlilik yaşı 18’dirTürkiye'nin gündemine oturan 6 yaşındaki kız çocuğuna istismar skandalı sonrası Diyanet İşleri Bakanı Prof. Dr. Ali Erbaş önemli açıklamalarda bulunarak, "Evlilik yaşı 18’dir" ifadelerini kullandı.
16.12.2022Gündem
Ordu TOKİ kura çekimi canlı yayın-TOKİ Ordu kura sonuçları! 16 Aralık 22 Ordu Fatsa, Ünye, Merkez, Akkuş kura sonuçları açıklandı mı?
Ordu TOKİ kura çekimi canlı yayın-TOKİ Ordu kura sonuçları! 16 Aralık 22 Ordu Fatsa, Ünye, Merkez, Akkuş kura sonuçları açıklandı mı?Ordu TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, TOKİ Ordu kura çekimi canlı yayın ile nasıl takip edilir? TOKİ Ordu kura çekimleri bugün saat 10:00'da başlayacak. Ordu ilinde isim listesinin belli olmasıyla hak sahipleri rahat nefes alacak. Ev sahibi umudu yaşayanlar Ordu kura sonuçları için araştırmalarını hızlandırdı. Peki TOKİ Ordu kura sonuçları açıklandı mı? Fatsa, Merkez, Ünye, Akkaş, Çamaş, Çaybaşı, Mesudiye isim listesi belli oldu mu? İşte Ordu TOKİ kura çekimi canlı yayın-TOKİ Ordu kura sonuçları…
16.12.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

16 Aralık ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki 16 aralık haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.