Geri Dön
GündemSurvivor'da kim elendi? (Survivor 2017-12 Haziran elemesi)

Survivor'da kim elendi? (Survivor 2017-12 Haziran elemesi)

Survivor'da dün akşam heyecanlı bir eleme yaşandı. Oynanan kritik dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim aldı? Survivor adasına ve hayallerine kim veda etti. İşte Survivor2017'de dün akşam yaşananlar...

Survivor'da kim elendi? (Survivor 2017-12 Haziran elemesi)

Survivor'da dün akşam gerçekleşen krtik dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Bireysel dokunulmazlık ise Adem'in oldu. Böylece potada Sabriye, İlhan Mansız, Ogedayve Elif kaldı. En az SMS oyunu alarak adaya veda eden isim Elif oldu. Bu gelişmeyle birlikte Gönüllüler 2 kişi kaldıkları için Survivor yarışması bireysele döndü.

SURVIVOR 2017'DE KİM ELENDİ?

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında Berna'nın bireysel dokunulmazlığı alması ile Ogeday ve Elif eleme potasına çıkmıştı.

Dün akşam yapılan ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ise bireysel dokunulmazlığın sahibi Adem oldu. Eleme potasına adı yazılan isimler ise Sabriye ve İlhan Mansız'dı.

En az SMS oyunu alarak Survivor'a veda eden yarışmacı Elif oldu. Bundan sonraki süreçte herkes bireysel olarak yarışacak.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ELİF BÖYLE VEDA ETTİ..

Gerçekten çok üzgünüm. Aslında buraya kadar gelmiş olmak bile şampiyonluk bence. Değerlendirmede en az kim oy aldıysa o eleniyor. Bunun bilincindeyim. Ama buraya kadar gelip eleniyor olmak çok üzücü bi durum. Elimizden gelen mücadelenin fazlasını verdik burada. Kalan bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Söylenecek çok da bir şey yok. Survivor ailesinden ayrılıyor olmamın üzüntüsü var.

SURVİVOR ELİF ŞADOĞLU KİMDİR?

Survivor 2017’ye katılmadan önce İstanbul Ataşehir’de bir spor merkezinde Fitness eğitmeni olarak çalışan Elif Şadoğlu, 2014, 2015 ve 2016 Türkiye Fitness Şampiyonluğu ve 2014 yılında TVG Fitness şampiyonlukları yaşama başarısı gösterdi.

Elif Şadoğlu’nun adada dikkat çekmiş olması, ilgiyi özel hayatına çekti ancak Elif Şadoğlu özel hayatına dair ne Survivor 2017’de bir yorum yapıyor, ne de daha önceden sosyal medyadan özel hayatına dair bir paylaşım yapmışlığı var, sosyal medyada özellikle Instagram fotoğrafları genellikle spor kıyafetleri içerisinde ve spor merkezinde olması göze çarpıyor. Şampiyonlukları, sağlıklı ve güçlü gözüken vücudu ile zaten fitness ve spora olan aşkını belli eden Elif Şadoğlu, Survivor 2017’nin de favorilerinden. Survivor 2017’nin daha henüz tanıtımları televizyonlarda yayınlanırken ‘’Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın ya da en iyi yapana bırakacaksın’’ sözü ile iddialı olduğunu ve kazanma hırsına sahip olduğunu daha yarışma başlamadan göstermiş ve dikkatleri üzerinde çekmişti.