Geri Dön
GündemSinem Öztürk Kiralık Aşk dizisinden ayrıldı mı?

Sinem Öztürk Kiralık Aşk dizisinden ayrıldı mı?

Kiralık Aşk dizisinde boşrol Sinem Öztürk depremi yaşanıyor. Kiralık Aşk dizisinin başrolünde oynayan başarılı isim Sinem Öztürk'ün diziden ayrıldığı dedikoduları ortalığı karıştırdı? İşte tüm ayrıntılarıyla Sinem Öztürk ve Kiralık Aşk dizisi arasında yaşananlar...

Sinem Öztürk Kiralık Aşk dizisinden ayrıldı mı?

Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncusu Sinem Öztürk'ün diziden ayrıldığı konuşulmaya başlandı. Peki Sinem Öztürk başrolünde oynadığı Kiralık Aşk dizisinden ayrıldı mı? İşte Kiralık Aşk ve Sinem Öztürk hattında yaşananlar...

Kiralık Aşk’ın kadrosundan ayrılan Sinem Öztürk’ün bu kararının arkasındaki sebebin eşi olduğu konuşuluyor.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştıkları Kiralık Aşk dizisinde rol alan Sinem Öztürk ani bir kararla diziden ayrıldı. Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre; Sinem Öztürk’ün bu kararının arkasında eşi Mustafa Uslu’un isteği yatıyor.

Dizinin Yönetmeni Eski Aşkı

Sinem Öztürk, evlenmeden önce Kiralık Aşk dizisinin görüntü yönetmeni Bekir Toplar’la aşk yaşamıştı. Öztürk’ün eşi Mustafa Uslu’nun da eşinin tekrardan Toplar’la karşılaşmasını istemediği için bu istekte bulunduğu konuşuluyor.

Sırada sinema filmi var

Öztürk, aralarında Çetin Tekindor, Arsen Gürzap ve Altan Erkekli’nin de rol alacağı bir sinema filminde rol alacak.

Sinem Öztürk ‘Kiralık Aşk’ dizisinden ayrılmasında eşinin etkili olduğu iddialarını yalanladı. Genç oyuncu: “Eşim ve ben profesyonel hayatta birbirimize sadece tavsiyede bulunuruz. Önemli kararlara müdahale etmeyiz. Severek oynadığım ‘Kiralık Aşk’ dizisinden ayrılmamda eşimin hiçbir etkisi yoktur. Kaldı ki; kendisi beni diziye devam etmem yönünde telkin etmiştir.”

Sinem Öztürk Kiralık Aşk dizisinden ayrıldı mı

SİNEM ÖZTÜRK KİMDİR?

Gözde Sinem Öztürk (d. 9 Ocak 1985, İstanbul), Türk oyuncu ve sunucu.
İstanbul'daki Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde sinema bölümü mezunudur.[4] Bugüne kadar 26 kısa metrajlı filmde oynadı ve 8 kısa film çekti.[kaynak belirtilmeli] Yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı Arka Sıradakiler adlı dizide Gamze karakterini canlandırdı.
18 Nisan 2014 tarihinde final yapan ve atv'de yayınlanan Huzur Sokağı adlı dizide Şükran'ı oynadı. Ayrı zamanda TRT Türk'te yayınlanan Fikir Atölyesi isimli programı sundu. 2015'ten beri, Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandırmaktadır.