Geri Dön
GündemOgeday Girişken kimdir? (Survivor 2017)

Ogeday Girişken kimdir? (Survivor 2017)

Ogeday Girişken Survivor'un en başarılı yarışmacıları arasında yer alıyor. Kazanma hırsı ve oyunlardaki performansları ile oldukça dikkat çeken Ogeday Girişken Survivor yarı finalisti oldu. İşte Ogeday Girişken kimdir sorusunun cevabı...

Ogeday Girişken kimdir? (Survivor 2017)

Survivor 2017 yarı finalistlerinden Ogeday Girişken gündemde adından sıkça söz ettiriyor. Başarılı Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken'in hayatıyla ilgili konular merak ediliyor. İşte Ogeday Girişken kimdir sorusuna dair tüm bilgiler...

OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken sporcu kimliği ile ilgililerin dikkatini çekmiştir ve sonrasında da Fenerbahçe’de lisanslı kürek sporu yapmıştır, 10 yıl kürek takımında yer almıştır. Kürek sporuna erken yaşlarda başlayan Ogeday Girişken, bu spor alanında ülkemize birçok başarı kazandırtmış ve onurlandırmıştır. Dünya sıralamalarında da yer alan Ogeday Girişken, 300 bin kişi arasından Survivor 2017 Gönüllüler Takımı’na seçilmiştir. Yarışmanın başlamasından sonra, iyi performansı ile kısa sürede ilgi odağı olmuştur.

Yaşı küçük olsa da Ogeday Girişken, yarışma boyunca olgun davranışlar sergilemektedir. İki kez dokunulmazlık oyununda birinci olmuştur ve dokunulmazlık kolyesini takmıştır. Ogeday Girişken, başarılarını genelde kardeşine armağan ediyor.

Şu an 24 yaşında olan Ogeday Girişken, Marmara Üniversite’sinde eğitimine devam ederken ve sonrasında Fenerbahçe bünyesinde kürek dalında lisanslı sporcu olarak yer almıştır. Litvanya’da gerçekleşen U-23 Kürek Şampiyona’sında ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek dünya çapında gerçekleşen bu organizasyondan alnının akıyla çıkmayı başarmıştır ve 8. olmuştur. Ayrıca milli sporcu 1,84 boyunda ve 80 kilodur.