Geri Dön

Kabine Toplantısı ne zaman? Yılın ilk kabinesi saat kaçta toplanacak, 3 Ocak gündem konuları ne olacak?

Kabine Toplantısı ne zaman 2022, bugün saat kaçta? 2022'nin ilk Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı kararları ile gündem konuları merakla sorgulanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılacak Kabine Toplantısı araştırmaları başladı. Kabine Toplantısı kararları ve sonuçları ile gündem konuları arama motorları aracılığıyla sorgulanıyor. Peki Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Yılın ilk Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı kararları ne zaman açıklanacak, gündem konuları ne?

Kabine Toplantısı ne zaman? Yılın ilk kabinesi saat kaçta toplanacak, 3 Ocak gündem konuları ne olacak?

Yılın ilk Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak sorusunun yanıtı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Koronavirüs salgını sürecindeki son durumdan, emekli ve memur zammına, dış politikaya kadar birçok konunun ele alındığı kabineden hangi kararların çıkacağı merak konusu. İşte Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı ile ilgili merak edilenler…

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kabine Toplantısı bu hafta 3 Ocak Pazartesi günü yapılacak. Kabinenin saat 16.00 gibi toplanması bekleniyor.

YILIN İLK KABİNE TOPLANTISI GÜNDEM KONULARI

2022 yılının ilk kabine toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderlik edecek, dolar başta ve emekli maaşı başta olmak üzere ekonominin son durumu ele alınacak.

Koronavirüsle mücadele, artan vaka sayıları ve yerli aşı TURCOVAC uygulamasındaki son durum gündeme alınan başlıklardan biri olacak.

Kabinede yapılan değerlendirmelerin, alınacak kararların ardından bu başlıklar Erdoğan tarafından kamuoyu ile paylaşılacak.