Geri Dön

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi rakibi kim oldu, Sevilla mı? Fenerbahçe rakibi belli oldu mu? Fenerbahçe'nin Avrupa rakibi!

UEFA Avrupa Ligi kura çekimi ile birlikte Fenerbahçe’nin Avrupa rakibi belli olacak. UEFA Avrupa Ligi gruplarından lider çıkarak, adını son 16 turuna yazdıran Fenerbahçe'nin rakipleri merak ediliyor. Peki, Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi rakibi kim oldu? Fenerbahçe rakibi belli oldu mu? Fenerbahçe'nin Avrupa rakibi kim? UEFA Avrupa Ligi kura çekimi ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi rakibi kim oldu, Sevilla mı? Fenerbahçe rakibi belli oldu mu? Fenerbahçe'nin Avrupa rakibi!

UEFA Avrupa Ligi son 16 turu kura çekimi için nefesler tutuldu. Grubunu lider tamamlayarak son 16 tura direkt kalan Fenerbahçe'nin rakibi belli oluyor. Kura çekimi öncesinde Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri merak edilirken, Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi rakibi kim oldu? Fenerbahçe rakibi belli oldu mu? UEFA Avrupa Ligi kura çekimi ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? sorularına da yanıt aranmaya başlandı.  

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi rakibi kim oldu, Fenerbahçe rakibi belli oldu mu? 

İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA Genel Merkezi'nde düzenlenecek kura çekimi, bugün TSİ 14.00'te Avrupa Ligi eşleşmeleriyle başladı. Kura çekimi EXXEN'den canlı olarak yayınlanırken, kuraların sona ermesiyle Fenerbahçe’nin rakibi belli oldu. 

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi rakibi Sevilla oldu.

Fenerbahçe’nin muhtemel rakipleri 

Fenerbahçe'nin son 16 turundaki muhtemel rakipleri şu şekilde; 
 
Manchester United 
 
Sevilla 
 
Sporting Lizbon 
 
Bayer Leverkusen 
 
Union Berlin 
 
Shaktar Donetsk 
 
Roma 
 
Juventus