Geri Dön
Ekonomiİş Bankası resmen duyurdu! 30 Haziran'a kadar başvuru yapan müşterilere...

İş Bankası resmen duyurdu! 30 Haziran'a kadar başvuru yapan müşterilere...

Türkiye İş Bankası'ndan son dakika açıklaması. İş Bankası'nda hesabı olan ya da hesap açtıracak herkesi yakından ilgilendiriyor. Çeşitli avantajlar sunuluyor. Gerçek kişi tacir, esnaf ve çiftçiler için, işinin başından ayrılmasına gerek kalmadan görüntülü görüşme ile hesap açılabiliyor. Mobilden müşteri olan kişilere, 1 yıl boyunca havale ve EFT işlemleri ücretsiz oluyor. Öte yandan POS cihazı almak isteyenlerin talepleri uygulama üzerinden anında işleme alınıyor ve iş adreslerine gönderiliyor. 30 Haziran'a kadar Anında Pos başvurusu yapıldığı takdirde ilk 6 ay POS kullanım ücreti de alınmıyor. İş Bankası'ndan yapılan açıklama...

İş Bankası resmen duyurdu! 30 Haziran'a kadar başvuru yapan müşterilere...

Hizmete ilişkin bankadan yapılan yazılı açıklamada, “İşCep’te yer alan Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden faydalanıp müşteri olanlar 1 yıl boyunca İşCep ve İnternet Şube’den yapacakları havale ve EFT işlemlerini ücretsiz yapmanın yanı sıra İş Bankası Ticari Kartı alarak yapacakları ilk 200 TL’lik harcamaya 200 TL MaxiPuan kazanıyor ve Pazarama’da indirim kuponuna sahip olabiliyor” denildi.

TİCARİ HAYATI CEBİNDEN YÖNET

Ürün ve hizmetlerini esnaf, gerçek kişi tacir ve çiftçi müşterileri için daha yalın ve kolay hale getirme konusunda geliştirmelerine devam eden banka, müşterilerinin zengin işlem menüsüyle İşCep üzerinden ürün ve hizmetlere kolayca ulaşabilecekleri bir deneyim sunmayı hedefliyor.

TACİRİN İŞİNE GELEN POS

Bankadan yapılan konuya ilişkin açıklamanın devamında, “POS sürecini uçtan uca dijitalleştiren İş Bankası müşterilerin İşCep ve Maximum İşyerim uygulamaları üzerinden POS taleplerini birkaç saniyede işleme alıyor ve POS cihazlarını iş adreslerine gönderiyor. Eğer cihaz Yazarkasa POS ise İş Bankası yazılımı yükleniyor. Gerçek kişi tacir niteliğindeki müşteriler, kendi müşterileri nerede olursa olsun, bir link ile ödeme alabilecekleri Linkle Tahsilat uygulamasına veya kartsız ve POS cihazı olmadan kullanabilecek QR POS uygulamasına da yine bu kanallardan başvurabiliyor” denildi.

İş Bankası resmen duyurdu 30 Hazirana kadar başvuru yapan müşterilere...

30 Haziran 2022 tarihine kadar yapılan Anında POS başvurularında ise ilk 6 ay geçerli olmak üzere POS kullanım ücreti ödemeksizin POS sahibi olunabiliyor.