Geri Dön
EğitimAÖL sınavları saat kaçta başlıyor, AÖL sınav girişi nasıl yapılır? 2021-2021 AÖL 1. dönem online sınav giriş ekranı!

AÖL sınavları saat kaçta başlıyor, AÖL sınav girişi nasıl yapılır? 2021-2021 AÖL 1. dönem online sınav giriş ekranı!

AÖL sınav tarihleri belli oldu. Açık Öğretim Lisesi birinci dönem sınavı yarın yapılacak. Öğrenciler her bir ders için 20 soruyu 25 dakika içerisinde yanıtlamalıdır. Peki, AÖL sınavları saat kaçta başlıyor? AÖL sınav girişi nasıl yapılır? 2021 AÖL 1. dönem online sınav giriş ekranı…

AÖL sınavları saat kaçta başlıyor, AÖL sınav girişi nasıl yapılır? 2021-2021 AÖL 1. dönem online sınav giriş ekranı!

AÖL sınav giriş ekranı, sınav tarihinin gelmesiyle yoğun bir şekilde sorgulanıyor. AÖL sınavları online şeklinde, çoktan seçmeli olarak yapılacak. Her sınav için 25 dk. süre veriliyor. Cevaplanan soruya geri dönüş ise yapılamayacak. Peki, AÖL sınav girişi nasıl yapılır? AÖL sınavları saat kaçta başlıyor? AÖL sınav giriş ekranı

AÖL SINAVLARI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Sınav 4 Aralık tarihinde saat 09.30’da başlayacak ve 10 Aralık günü saat 23.59’a kadar devam edecek.

AÖL SINAV GİRİŞİ NASIL YAPILIR? 

AÖL online sınav için lise öğrencileri okullarının internet sitesindeki öğrenci girişinden T.C. kimlik veya öğrenci numarası ve şifreleriyle sisteme giriş yaparak online sınav uygulamasına katılabilirler.

Açılan ekrandaki menüden öğrenciler, ‘Online Sınav Giriş’ butonunu seçmelidirler. Öğrenciler kendilerine atanan derslerden istediklerini seçerek online sınavı başlatabilirler.

AÖL SINAV GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

AÖL SINAV KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ