Geri Dön
EğitimAÖF sonuçları ne zaman açıklanacak 2021, kaç günde açıklanır? İşte Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınav sonuçlarında son durum!

AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak 2021, kaç günde açıklanır? İşte Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınav sonuçlarında son durum!

AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak, Açıköğretim AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? sorularına yanıt aranıyor. AÖF sınav sonuçları sınavın yapıldığı 27-28 Kasım 2021 tarihlerinden itibaren yoğun bir şekilde araştırılıyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF öğrencileri gözlerini sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevirirken, AÖF sonuçları kaç günde açıklanır, AÖF sınav sonuçları neden açıklanmadı, gibi sorulara da yanıt aranıyor.

AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak 2021, kaç günde açıklanır? İşte Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınav sonuçlarında son durum!

AÖF sınav sonuçları heyecanla bekleniyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi vize sınavlarını olan öğrenciler sonuçların neden açıklanmadığını, ne zaman açıklanacağını arama motorları aracılığıyla sorguluyor. Peki Açıköğretim Fakültesi AÖF ara sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? AÖF sınav sonuçları nereden öğrenilecek?

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK 2021, AÖF SONUÇLAR NEREDEN ÖĞRENİLECEK?

AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz netleşmedi. AÖF sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sayfasından erişime açılacak.

SINAV SONUÇLARI NASIL DEĞERLENDİRELECEK?

Sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puanınız hesaplanacaktır.

Başarı notu alt sınır değeri 35’tir. Başarı notu alt sınıfın altında olan öğrencilere FF harf notu verilir.