Geri Dön
EğitimAÖF sonuçları açıklandı mı? 2022 AÖF final sınav sonuçları sorgulama! Anadolu Üniversitesi'nden AÖF sonuç açıklaması

AÖF sonuçları açıklandı mı? 2022 AÖF final sınav sonuçları sorgulama! Anadolu Üniversitesi'nden AÖF sonuç açıklaması

AÖF sınav sonuçları için yüz binlerce öğrencinin bekleyişi sürüyor. Açıköğretim Fakültesi güz dönemi final sınavları, 8-9 Ocak tarihlerindeki oturumlarla tamamlandı. Öğrencilerin gözü kulağı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılacak olan "AÖF sonuçları açıklandı" duyurusuna çevrildi. Bu noktada, AÖF sonuçları sorgulama ekranı gün içinde sık sık araştırılıyor. Peki, AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak, bu hafta sonu açıklanır mı? Anadolu Üniversitesi'nden konuyla ilgili son dakika açıklaması geldi.

AÖF sonuçları açıklandı mı? 2022 AÖF final sınav sonuçları sorgulama! Anadolu Üniversitesi'nden AÖF sonuç açıklaması

Anadolu Üniversitesi güz dönemi final sınavları 8-9 Ocak 2022 tarihlerinde yapıldı. Öğrenciler, zorlu sorular karşısında ter dökerken AÖF sınav sonuçları açıklandı mı konusuyla ilgili araştırmalara da başladı. Bilindiği gibi, AÖF final sonucu ile öğrencilerin dönem sonu not ortalaması belli olacak. Bu yüzden AÖF sonuçları sorgulama ekranı gün içerisinde oldukça araştırılıyor.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİNDEN AÇIKLAMA GELDİ

Anadolu Üniversitesinin twitter hesabından yapılan açıklamaya göre; Değerli öğrencilerimiz, Açıköğretim Sistemi sınav sonuçları, sınavlarla ilgili tüm süreçler tamamlandığında açıklanacaktır. Sağlıklı günler dileriz. Açıklamalarına yer verildi.