Gazete Vatan Logo

'Tinder Avcısı' Nurullah kadınlara kabusu yaşattı! İşte büyük vurgunun detayları...

Tinder Avcısı filmi gerçek oldu. Dünyanın hayretle izlediği dolandırıcılığın bir benzeri de Avusturya'da yaşandı. Nurullah Şık, tanıştığı kadınları önce lüks yaşamıyla etkiledi. Ardından da evlilik vaadiyle kandırdığı kadınlara hayatlarının şokunu yaşattı. İşte mağdur kadınların anlattıkları...

'Tinder Avcısı' Nurullah kadınlara kabusu yaşattı! İşte büyük vurgunun detayları...

Film gibi dolandırıcılık 'Tinder Avcısı'nın bir başka örneği Avusturya'da yaşandı. Nurullah Şık tanıştığı kadınları önce lüks yaşamıyla etkiledi. Ardından da evlilik vaadiyle kandırdığı kadınlardan 6.5 milyon lirayı alıp sırra kadem bastı. Tinder Avcısı'nın tuzağına düşen o iki kadın yaşadıklarını CNN Türk muhabiri Merve Tokaz'a anlattı.

Mağdur kadınlardan biri, 'Bana fotoğraflarını yolladı. İş yerindeki resimlerini filan. Kendisi hep lüks hayat yaşıyordu. Lüks restoranlar... Hiç aklımdan geçmezdi böyle paraya ihtiyacı olacak, para isteyecek' ifadelerini kullandı.

Tinder Avcısı Nurullah kadınlara kabusu yaşattı İşte büyük vurgunun detayları...

LÜKS YAŞAMIYLA ETKİLEDİ

Nurullah Şık da tıpkı o filmdeki Simon karakteri gibi tanıştığı kadınları lüks yaşamıyla etkiliyor. Sonrasında kurbanlarını adeta bir peri masalına inandırıyordu. Şık, tanıştığı kadınlardan bazılarını evlilik vaadiyle kandırıyor, kimiyle arkadaşlık ilişkisi kuruyor.

Şık ile ilgili yorum yapan başka bir kadın ise, "Bir kişide evlilik vaadi olurken diğer kişi arkadaşlık ilişkisiyse o kişide de girişmiş olduğu işte, iş batırma sonucunda paraya ihtiyacı olması olabiliyor" ifadelerine yer verdi.

Haberin Devamı

Tinder Avcısı Nurullah kadınlara kabusu yaşattı İşte büyük vurgunun detayları...

MASAL BİTTİ, KABUS BAŞLADI

Tinder Avcısı kadınların güvenini kazandıktan sonra ikinci aşama başlıyordu. Yani kadınlardan bir şekilde para temin etmek. Bu aşamada ise kadınlar için masal bitti, kabus başladı.

Dolandırıldığını iddia eden kadınlardan bir diğeri de, 'Hakaret, şantaj, 'Resimlerin var bende... Önce erkek evlatlarına, boşandığın eşine sonra tüm internetten dünyaya yayarım' şeklinde şantaj yaparak kendisini engellemeye çalışıyor. Şu an başka mağdurlara yapıyor. Avukatlar peşimde, tefeciler parasını istiyor. Başkalarından zannediyorum paraları alıp yoluna devam ediyor. Bunu durdurmamız gerekiyor kesinlikle' dedi.