Geri Dön
YaşamAdres Yalıkavak

Adres Yalıkavak

“Hayat Bir Kere Yaşanır...“

Adres Yalıkavak

Muğla’nın Bodrum Yalıkavak bölgesinde yeni bir yaşam tarzı oluşuyor. Şehir hayatının sunduğu her türlü konfor, doğanın sunduğu sağlık ve huzurla birleşiyor. Denizin laciverti, doğanın yeşili, mandalinaların ve çiçeklerin kokusu, koyların eşsiz manzarası ve Türkiye’nin en bol oksijeni Adres Yalıkavak’ta bütünleşiyor.

M2 İnşaat; sadece yazlarınızı değil, bütün yılınızı huzur ve konforla yaşayabileceğiniz bir projeye imza attı. Yalıkavak Palmarina'ya 5 dakika mesafede, Gökçebel ve Tilkicik koylarının büyüleyici manzarasına sahip çok özel bir proje.

Buradaki yaşam trafikten ve onun yol açtığı gürültüden tamamen arındırılmış durumda. Yollar ve otoparklar yerin altında. Doğal yaşamın korunması için, otoparklara giden yollarda egzoz emici sistemler kullanıldı. Kot farkı ve özel mimari düzenlemeyle villaların karşısında eşsiz bir manzara bütün güzelliğiyle uzanıyor.

Yeni Adresiniz; Adres Yalıkavak

“Adres Yalıkavak” projesinde, büyüklükleri 165 ile 490 metrekare arasında değişen 46 villa ve daire yer alıyor. Projede ayrıca, sürpriz ya da kalabalık misafirlerin ağırlanabileceği bir de butik otel bulunuyor. Villa ve daireler, hayatı kolaylaştıracak akıllı ev sistemiyle tasarlanmış. Soğutma ve ısıtma için kullanılan VRV sistemiyle % 30 enerji tasarrufu sağlanıyor. Doğadaki sıcaklığı yansıtabilmek için yapımında doğal malzemeler tercih edilmiştir. 3 bin 250 metrekarelik sosyal alanda, çocuklar özgürlüğün tadını doyasıya yaşayabilecekler. Adres Yalıkavak; tüm çocuklar için bir eğlence merkezi, ama özellikle de 0-3 yaş grubu için tam bir çocuk cenneti olmaya aday. Onların bir yandan doğayla haşır neşir olmaları sağlanırken, öte yandan eğlenceden kopmamaları için de birçok etkinlik tasarlandı. Aileler Akdeniz lacivertinin muhteşem güzelliğiyle huzur bulurken; çocuklar havuzlar, tenis kortları, bilgisayar salonu, her türlü spora ve eğlenceye uygun yeşil sahalar gibi sayısız aktivitelerle vakit geçirebilecekler.

12 Ay Hayat Çok Canlı

Tüm ailelerin kullanabileceği yarı olimpik havuz ve restorandan oyun salonlarına, gençler için sinema odalarından minikler için oyun odalarına kadar her ayrıntı düşünülmüş. Saunadan hamama, pilatesten yogaya, kuaförden masaja kadar farklı hizmetler sunuluyor. Her türlü ihtiyacın kolayca karşılandığı Adres Yalıkavak’ta, hayat ve eğlence 12 ay boyunca canlı olacak. Daire sahipleri dinlenmenin tadını çıkarırken, house-keeping servisi de evlerin düzeni ve temizliğiyle ilgilenecek. Profesyonel ve deneyimli ekibiyle 7 gün 24 saat hizmet sunacak.

Yeni Bir Yaşam Tarzı

M2 İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, projeyle ilgili ayrıca şu detayları paylaşıyor: “Bodrum için prestijli bir ‘Adres’ tasarladık. Proje, aynı zamanda büyük metrekare kullanım alanlarıyla benzersiz bir ferahlık sunuyor. Villaların 500 metrekare ile 1200 metrekare arasında bahçeleri ve özel havuzları olacak.” Adres Yalıkavak’ta yaşamın 2017 yılı Haziran ayında başlayacağını belirten Yılmaz : “Biz, sadece bir ev sunmuyoruz; Bodrum’un denizine, kumsallarına ve eşsiz manzarasına mandalina çiçeği kokuları da eşlik ediyor. Adres Yalıkavak sakinleri; antik yel değirmenleri, begonvillerle bezenmiş yemyeşil doğası, eğlence ve dinlence için seçkin mekânları ve her şeyden önemlisi seçkin komşulukları ile özel bir yaşam tarzı satın almış olacaklar.”

“Adres Yalıkavak” Kapılarını Açıyor

Kasım 2014'te başlayan proje hızla tamamlanarak 2017 Haziran ayında ev sahiplerinin yeni adresi olacaktır.

Örnek villanın ziyarete hazır olduğu projede az sayıda villa kaldığını belirten Yılmaz ADRES YALIKAVAK'ta yer almak için misafirlerini örnek villayı görmeye davet etmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler