Gazete Vatan Logo

The Sandman dizisi ne zaman başlıyor? The Sandman oyuncuları kim?

The Sandman dizisi ile ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Neil Gaiman'ın çizgi romanından uyarlanan the sandman'in resmi fragmanını ve afişini paylaştı. Peki, The Sandman dizisi ne zaman başlıyor? The Sandman konusu ne? The Sandman oyuncuları kim? İşte The Sandman dizisinin yayın tarihi!

The Sandman dizisi ne zaman başlıyor? The Sandman oyuncuları kim?

Neil Gaiman'ın ödüllü çizgi romanından uyarlanan The Sandman dizisi tüm dünyayla aynı anda yayına girecek. Merakla beklenen The Sandman dizisinin fragmanı ve afişi paylaşıldı. Dizi tutkunları yeni dizinin yayına gireceği tarihi araştırıyor. Peki, The Sandman dizisi ne zaman başlıyor? The Sandman konusu ne? The Sandman oyuncuları kim? İşte The Sandman dizisinin yayın tarihi!

THE SANDMAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

The Sandman, 5 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda yayınlanacak.

THE SANDMAN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

The Sandman’ın oyuncu kadrosunda Tom Sturridge, Gwendoline Christie, Vivienne Acheampong, Boyd Holbrook, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Jenna Coleman, Vanesu Samunyai, Asim Chaudhry ve Patton Oswalt yer alıyor.

THE SANDMAN KONUSU NE?

Gözlerimizi kapatıp uykuya daldığımızda bizi bambaşka bir dünya bekler. Rüyalar Âlemi denen bu yerde Düşler Lordu Sandman (Tom Sturridge), en derindeki tüm korkularımızı ve fantezilerimizi şekillendirir. Ancak Düş beklenmedik şekilde yakalanıp yüz yıl boyunca tutsak edilince, yokluğu hem rüyalar âlemini hem de gerçek dünyayı sonsuza dek değiştirecek bir dizi olayı tetikler. Düş, düzeni yeniden sağlamak için farklı dünyalarda ve zamanlarda seyahat ederek sonsuz varlığı sırasında yaptığı hataları telafi etmeye çalışır. Bu yolculuk sırasında hem eski dost ve düşmanlarıyla tekrar karşılaşır hem de kozmik ve insani yeni varlıklarla tanışır.

Haberin Devamı

Neil Gaiman tarafından yazılan ödüllü popüler DC çizgi romanından uyarlanan The Sandman, ana karakter Düş'ün yaşadığı maceraları konu alan on destansı bölümde, kusursuzca iç içe geçen mitoloji ile karanlık fantastik öğelerin karakter odaklı, zengin bir harmanını sunuyor.

Neil Gaiman’ın hayata geçirdiği ve yürütücü yapımcısı olduğu The Sandman’in dizi sorumlusu olarak yapım ekibinde Allan Heinberg ve David S. Goyer bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Sturridge ile beraber Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampong, Gwendoline Christie, Charles Dance, Jenna Coleman, David Thewlis, Stephen Fry, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Vanesu Samunyai John Cameron Mitchell, Asim Chaudhry, Sanjeev Bhaskar, Joely Richardson, Niamh Walsh, Sandra James-Young ve Razane Jammal yer alıyor.

Haberin Devamı