Gazete Vatan Logo
FutbolHakan yol ayrımında mı?

Hakan yol ayrımında mı?

Galatasara'ın futbolcusu Hakan Şükür'ün Sivasspor'a gideceği iddia edildi. Sivas'tan açıklama geldi.

Galatasaray, Sivasspor'un oyuncusu Mehmet Yıldız'a talip oldu. Sivasspor, Mehmet Yıldız'a karşılık 2,5 milyon dolar artı bir futbolcu istedi. Bunun üzerine kulislerde Galatasaray'ın Sivasspor'a, Mehmet Yıldız karşılığı Hakan Şükür'ü vereceği iddia edildi.

Bu iddia Sivassporlu yöneticilere soruldu. Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz bu soruya;

"Hocamıza böyle bir soru yöneltildi, o da Hakan Şükür ile çalışmaktan mutlu olacağı yönünde bir cevap verdi. Bu transfer gerçekleşti anlamına gelmez. Sadece Hakan Şükür ile ilgili düşüncelerini açıkladı hocamız" dedi.

HAKAN'I ÇOK İSTERİZ
Hakan Şükür hakkında kendilerinin de teknik direktörleri Bülent Uygun ile aynı fikirde olduklarını kaydeden Otyakmaz, şöyle konuştu:

"Hakan Şükür gibi kariyerinde UEFA Şampiyonluğu, Süper Kupa Şampiyonluğu, en az 6-7 kez lig şampiyonluğu olan bir futbolcunun Sivasspor'da oynaması bize gurur verir. Eğer böyle bir şans yakalarsak biz mutlu oluruz. Eğer Sivasspor'da oynarsa çok da faydalı olacağı kanaatindeyim. Tabii ki Hakan Şükür de burada oynamak isterse ve belirli bir fedakarlık yapabilirse ancak böyle bir şey gerçekleşebilir. Hakan Şükür'ün Sivasspor forması giymesi bizi memnun eder."

Haberin Devamı