Geri Dön
Şampiy10Gökhan Zan yürekleri dağladı: Tanımıyorum kimseyi ama yalvarıyorum yardım edin

Gökhan Zan yürekleri dağladı: Tanımıyorum kimseyi ama yalvarıyorum yardım edin

Galatasaray ve Milli Takımın eski futbolcularından Gökhan Zan Kahramanmaraş olan ve çevre illeri de etkileyen deprem sonrası "Yalvarıyorum, n'olur. Tanımıyorum kimseyi ama yalvarıyorum yardım edin" çağrısında bulundu.

Gökhan Zan yürekleri dağladı: Tanımıyorum kimseyi ama yalvarıyorum yardım edin

Eski futbolcu ve antrenör Gökhan Zan, deprem faciasının ardından sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Eski futbolcu konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı.

Gökhan Zan deprem sonrasında yaşananlarla ilgili, "Yalvarıyorum, n'olur. Tanımıyorum kimseyi ama yalvarıyorum yardım edin. Hepimiz çok kötüyüz. Hepimiz çok zor durumdayız. Çok zor internet buldum, şarjım da bitecek. Yardım eden yok, insanların çığlıkları, yaşlı teyzeler. Yaşlı insanlar, çöken binada bekleyenler. Hiçbir şey, hiçbir şey yapamıyorlar. Yaşlı bir teyzemiz bana seslendi, sözleri kulağımda kaldı; 'Yavrum nolur yardım et bana' diyor. Elimden hiçbir şey gelmiyor, çok kötü bir şey. Yardım eden yok, kimse yok burada, kimse yok. Yardım eden yok, Hatay bitmiş. Yalvarıyorum, nolur sadece sesimizi duyurun Hatay için" dedi.