Gazete Vatan Logo
UEFA Avrupa Ligi Monaco Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Monaco Trabzonspor maçı canlı yayın bilgileri!

Monaco Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Monaco Trabzonspor maçı canlı yayın bilgileri!

UEFA Avrupa Ligi H Grubu’nda mücadele eden Trabzonspor Monaco ile karşı karşıya gelecek. Temsilcimiz Trabzonspor, Avrupa da grubu lider tamamlamak için mücadele verecek. Gözler maç tarihine çevrilirken futbolseverler Monaco Trabzonspor maçı saati ve kanalını araştırıyor. Peki, Monaco Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Monaco Trabzonspor maçı canlı yayın bilgileri!

Monaco Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Monaco Trabzonspor maçı canlı yayın bilgileri!

UEFA Avrupa Ligi maçları devam ediyor. Temsilcimiz Trabzonspor Fransız kulübü Monaco ile kozlarını paylaşacak. Her iki takım da gruptan lider çıkmak istiyor. Bordo mavililerin zirve mücadelesi vereceği karşılaşma futbolseverlerin gündeminde yer alıyor. Peki, Monaco Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Monaco Trabzonspor maçı canlı yayın bilgileri!

MONACO TRABZONSPOR MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda Monaco ile 6 Ekim Perşembe günü karşılaşacak. Karşılaşma Exxen dijital platformundan canlı olarak yayınlanacak.