Geri Dön
GalatasarayBir tek Mostafa Mohamed... Cicaldau ve Morutan...

Bir tek Mostafa Mohamed... Cicaldau ve Morutan...

Galatasaray'ın kiralık olarak gönderdiği oyuncularından Mostafa Mohamed'in Nantes performansı beğenilirken, Cicaldau ve Mourtan'ın takımlarına henüz bir şey kazandırmadıkları ortaya çıktı.

Bir tek Mostafa Mohamed... Cicaldau ve Morutan...

Galatasaray'ın kadroda düşünmediği oyunculardan Mostafa Mohamed sezon başında Fransa'nın Nantes takımına satın alma opsiyonuyla kiralanmıştı.

TAKIMININ VAZGEÇİLMEZİ OLDU

Nantes ile 11 maça çıkan Mısırlı yıldız Mostafa Mohamed, şimdiden yeni takımıyla 3 gol atarken, 2 de asist yaptı. Mısırlı forvet kısa sürede takımının vazgeçilmez oyuncularından biri oldu.

NANTES'TAN 5.7 MİLYON EUROLUK KARAR

Fransız takımı, potansiyeli ve yaşının genç olması nedeniyle Mostafa Mohamed'in bonservisini almayı düşünüyor. Galatasaray bu durumda 5 milyon 700 bin euro kazanacak.

CICALDAU VE MORUTAN'DA SON DURUM

Bu arada Galatasaray'dan Birleşik Arap Emirlikleri'nin Al-Ittihad takımına kiralanan Alexandru Cicaldau, 4 maçta süre alırken, takımına skor katkısı yapamadı.

6 MAÇTA 1 GOL, 1 ASİST

İtalya Serie B takımlarından Pisa'ya kiralık giden Olimpiu Morutan ise 6 maçta 1 gol, 1 asist katkısı yaptı. Galatasaray geçen yaz transfer ettiği Cicaldau ve Morutan için 10.5 milyon Euro bonservis bedeli ödemişti.

Bir tek Mostafa Mohamed... Cicaldau ve Morutan...