Mehmet Topal'dan 3 yıllık imza! İşte yeni takımı
Romanya Süper Ligi ekiplerinden Petrolul Ploieşti, teknik direktörlük görevine eski milli futbolcu Mehmet Topal'ı getirdi.
![Mehmet Topal'dan 3 yıllık imza! İşte yeni takımı](https://image.gazetevatan.com/i/gazetevatan/75/0x410/6661b036e473eed5336a096a.jpg)
Romanya Ligi ekiplerinden Petrolul Ploiesti, teknik direktörlük görevine Mehmet Topal'ı getirdiğini açıkladı.
Kulübün resmi hesaplarından yapılan duyuruda Mehmet Topal'ın futbolcu dönemindeki başarılarından övgüyle bahsedilirken şu açıklamaya yer verildi:
"Türk futbolunun efsane oyuncusu, Türk milli takımının eski kaptanı ve üç farklı takımla Türkiye Süper Ligi'ni kazanan, 4 farklı takımla şampiyonlar liginde mücadele eden; Galatasaray, Fenerbahçe, Başakşehir ve Beşiktaş'ın yanı sıra La Liga'da Valencia'nın önemli oyuncuları arasına giren Mehmet Topal, takımımızın yeni teknik direktörü. FC Petrolul Ploiesti ile 3 yıl geçerli sözleşme imzalayan 38 yaşındaki Topal, Pazar günü yeni öğrencileriyle tanışmak üzere Ploiesti'ye gidecek. Kendisine ve teknik ekibine hoş geldiniz diyor, yüzüncü yılda FC Petrolul'da başarılar diliyoruz."