Geri Dön
BeşiktaşUtku Yuvakuran'ın babası Semih Yuvakuran'dan Beşiktaş'a: Çok yanlış yaptılar

Utku Yuvakuran'ın babası Semih Yuvakuran'dan Beşiktaş'a: Çok yanlış yaptılar

Beşiktaş'ın genç kalecisi Utku Yuvakuran'ın babası Semih Yuvakuran, siyah beyazlı takımın yönetimine serzenişte bulundu. Baba Yuvakuran, "Ersin gidecek dediler, devam edince Utku'yu gözden çıkardılar, bence çok yanlış yaptılar" diyerek takımdan gitmesini engelleyenleri hedef aldı.

Utku Yuvakuran'ın babası Semih Yuvakuran'dan Beşiktaş'a: Çok yanlış yaptılar

Beşiktaş 'ın genç kalecisi Utku Yuvakuran, bu sezon takımda lisansı çıkarılmayan futbolculardan birisi oldu.

24 yaşındaki genç eldivenin babası Semih Yuvakuran, siyah beyazlı takımın verdiği bu karar hakkında sert ifadeler kullandı. Radyospor'a konuşan baba Yuvakuran, takımda yer bulamayacağını düşünüp Utku'nun gelen teklifleri değerlendirmek istediğini ancak bunu yönetimin engellediğini, sonunda da lisansının çıkarılmadığı için forma giymesinin engellendiğini ifade ederek " Transfer döneminde biz kiralık gitmek istedik, izin verilmedi. Her seferinde 'Ersin transfer olacak, Utku bize lazım' dediler. Ersin devam edince de Utku'yu gözden çıkardılar, bence çok yanlış yaptılar." ifadelerini kullandı.

Semih Yuvakuran, oğlunun moralinin bozuk olduğunu söyleyerek "Tabii ki Utku'nun morali bozuk. Siz bu takıma en zor haftalarda katkı vermişsiniz, kazanılan şampiyonlukta emeğiniz var. Hazırlık maçında bile şans vermediğiniz bir oyuncuyu 'değerlendireceğiz' diyorsunuz. Hayırlısı olsun." sözlerini sarf etti.

Utku Yuvakuranın babası Semih Yuvakurandan Beşiktaşa: Çok yanlış yaptılar