Gazete Vatan Logo
BeşiktaşBeşiktaş'ta Ciro Immobile tamam! Maaşı bile belli oldu

Beşiktaş'ta Ciro Immobile tamam! Maaşı bile belli oldu

Beşiktaş dünyaca ünlü İtalyan golcüyü kadrosuna katmak için yoğun çaba harcıyor. Immobile’ye yıllık 5 milyon euroluk teklif yapan siyah-beyazlılar, Lazio ile pazarlıklara devam ediyor.

Beşiktaş'ta Ciro Immobile tamam! Maaşı bile belli oldu

Golcü arayışını sürdüren Kartal gözünü Ciro Immobile’ye dikti. Siyah-beyazlılar, Rafa Silva’dan sonra Lazio’da top koşturan dünyaca ünlü İtalyan yıldızı da kadrosuna katabilmek için tüm imkanlarını seferber etti.

Vincent Aboubakar’la yollarını ayırmayı planlayan Beşiktaş, Lazio ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan 34 yaşındaki Immobile’yi bonservis ödemeden renklerine bağlamaya çalışıyor. Ancak İtalyan kulübü aynı zamanda takım kaptanı olan Immobile’yi bedelsiz bırakmaya yanaşmıyor. Beşiktaş’la yıllık ücret konusunda anlaşan Immobile, Lazio Başkanı Claudio Lotito ile görüşerek bonservisini istedi. Latito’nun bu talebe henüz olumlu veya olumsuz bir yanıt vermediği ifade edildi.

Beşiktaş’ın Ciro Immobile’ye yıllık net 5 milyon euroluk teklif yaptığı bildirildi. Kariyerine siyah-beyazlı takımda devam etmeye sıcak bakan İtalyan golcünün bu teklifi kabul ettiği aktarıldı. Kulüplerin maddi konularda anlaşma sağlaması halinde Immobile transferinin önünde bir engel kalmayacak.

Kartal, Augsburg’da forma giyen Nijerya asıllı Alman stoper Felix Uduokhai için de girişimlerini sürdürüyor. Siyah-beyazlılar, kulübüyle bir yıllık sözleşmesi kalan 26 yaşındaki başarılı oyuncuyu 2-3 milyon euro bonservis karşılığında renklerine bağlamayı planlıyor.

Haberin Devamı

Beşiktaşta Ciro Immobile tamam Maaşı bile belli oldu