Geri Dön
BeşiktaşBeşiktaş şokta! Rachid Ghezzal için inanılmaz teklif

Beşiktaş şokta! Rachid Ghezzal için inanılmaz teklif

Datça'da yazlık alarak Beşiktaş'ta uzun yıllar kalmayı kafasına koyan Ghezzal'a gelen 7 milyon euro'luk inanılmaz teklif Beşiktaş yönetiminde şok etkisi yarattı.

Beşiktaş şokta! Rachid Ghezzal için inanılmaz teklif

Beşiktaş'ta yeni sezonda saha içinde lider olması beklenen Rachid Ghezzal ile ilgili bir transfer gerçeği ortaya çıktı. Cezayirli futbolcuya Arabistan'dan teklif geldi. Ghezzal, geleceğiyle ilgili kararını verdi.

ŞAMPİYONLUĞUN MİMARLARINDAN BİRİ

2020-21 sezonunda kiralık olarak Beşiktaş'a katılan Ghezzal, tek sezonluk performansında şampiyonluğun mimarlarından biri oldu. Sonrasında futbolcunun bonservisi için siyah-beyazlılar yoğun uğraş verdi. Beşiktaş daha sonra 3 milyon Euro karşılığında futbolcuyu Leicester City'den aldı.

7 MİLYON EURO'LUK TEKLİFİ REDDETTİ

İstikrarını koruyan Rachid Ghezzal'a Arap Yarımadası'ndan 7 milyon Euro'luk bir teklif geldi. Futbolcu ise Beşiktaş ve Türkiye'de kalmaya karar verdi. Dolayısıyla bu teklif reddedildi.

TÜRKİYE'DE YATIRIMLAR YAPIYOR

Yıldız kanat oyuncusu, "Türkiye'yi ve Beşiktaş'ı çok seviyorum" derken, kariyer planlamasının dışında yatırımlarını da burada yapıyor. Ghezzal'ın Datça'da yazlık almayı planladığı da gelen bilgiler arasında.