Geri Dön
FutbolGalatasaray Kasımpaşa hazırlık maçı ne zaman? Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda, saat kaçta? İşte canlı yayın bilgileri!

Galatasaray Kasımpaşa hazırlık maçı ne zaman? Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda, saat kaçta? İşte canlı yayın bilgileri!

Galatasaray, Kasımpaşa ile hazırlık maçında karşı karşıya geliyor. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve yeni transferler ile ilk kez sahaya çıkacak. Nef Stadı’nda oynanacak Galatasaray Kasımpaşa hazırlık maçı ile ilgili futbolseverler detayları araştırıyor. Peki, Galatasaray Kasımpaşa hazırlık maçı ne zaman? Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda, saat kaçta? İşte canlı yayın bilgileri!

Galatasaray Kasımpaşa hazırlık maçı ne zaman? Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda, saat kaçta? İşte canlı yayın bilgileri!

Galatasay Kasımpaşa maçı için gözler Nef Stadı’nda olacak. Yeni sezon hazırlıklarına devam heden Galatasaray, Kasımpaşa ile hazırlık maçına çıkıyor. Futbolseveler, Galatasaray Kasımpaşa hazırlık maçının kanalını ve saatini merak ediyor. Peki, Galatasaray Kasımpaşa hazırlık maçı ne zaman? Galatasaray Kasımpaşa maçı hangi kanalda, saat kaçta? İşte canlı yayın bilgileri!

GALATASARAY KASIMPAŞA MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Nef Stadı'nda oynanacak Galatasaray-Kasımpaşa hazırlık maçı bugün saat 20.00'de başlayacak. Galatasaray'ın bu sezon taraftarıyla buluşacağı ilk maç, naklen ve sadece D-Smart 77. Kanal Spor Smart’tan yayınlanacak.