Geri Dön

Fiat 500’e Bocelli versiyonu!

Tamamen elektrikli Fiat 500’ün, sınırlı sayıda üretilecek olan “La Prima by Bocelli” versiyonu tanıtıldı.

Fiat 500’e Bocelli versiyonu!

Şehir otomobili segmentinde Stellantis’in en çok satılan elektrikli modellerinden Fiat 500’e yeni bir versiyon eklendi. Sıfır emisyonlu ulaşımın da ikonik modeli olmaya hazırlanan 500, dünyaca ünlü tenor, Maestro Andrea Bocelli, müzisyen Matteo Bocelli ve JBL ile iş birliği ile hayata geçen “La Prima by Bocelli” versiyonu ile ideal ses deneyimi sağlıyor ve JBL “Sanal Mekanlar” teknolojisiyle donatılan dünyanın ilk şehir otomobili olarak da otomotiv dünyasında fark yaratıyor.

Fiat 500’e Bocelli versiyonu


Modelde, standart olarak sunulan ve Bocelli tarafından desteklenen, yaşama alanı ve bagajın kullanım kapasitesini kısıtlamayacak şekilde araca entegre edilen JBL Premium Audio 320 W ses gücüyle teknik ve performans açısından olduğu kadar ve sezgisel kullanım özellikleriyle ideal ses deneyimi yaşatıyor.

Fiat 500’e Bocelli versiyonu

Yeni 500 “La Prima by Bocelli”; kabin içerisinde kullanılan premium yumuşak dokulu döşemesinden; yayaların aracın hareket halinde olduğunu algılayabilmeleri amacıyla çalan; besteci Nino Rota tarafından İtalyan yönetmen Federico Fellini'nin “Amarcord” filminde kullanılan müziklere ve cabrio versiyonundaki Fiat Monogram açılır tavan dokumasına kadar ilk nesildeki başarılı özellikleri ise standart olarak sunuyor.

Fiat 500’e Bocelli versiyonu

Fiat markası, 500 “La Prima by Bocelli”nin iletişim kampanyasında da Maestro Andrea Bocelli’nin oğlu, müzisyen Matteo Bocelli'nin yeni single'ını kullanıyor.