Gazete Vatan Logo
Magazin Yeşim Salkım'ın eski eşi Hakan Eratik: 10 yıldır ilk kez birinin elini tuttum

Yeşim Salkım'ın eski eşi Hakan Eratik: 10 yıldır ilk kez birinin elini tuttum

Yeşim Salkım'ın eski eşi oyuncu Hakan Eratik önceki akşam sevgilisiyle el ele görüntülendi. Eratik, "Elif Yıldız 14 yıl önce Ali Özgentürk'ün çektiği 'Görünmeyen' adlı sinema filminde benim kız kardeşimi oynamıştı" açıklamasıyla dikkat çekti.

Yeşim Salkım'ın eski eşi Hakan Eratik: 10 yıldır ilk kez birinin elini tuttum

2009 yılında nikah masasına oturduğu Yeşim Salkım'dan 2015 yılında boşanan Hakan Eratik'in bu evliliğinden Meryem Ada adında bir kızı bulunuyor.

Eratik, gecelere geri dönmüştü. Ünlü oyuncu, Asmalımescit'te bulunan bir mekanın kapısında kadın arkadaşıyla objektiflere yansımıştı.

FLAŞLAR PATLAYINCA PANİK OLDU

Arkadaşıyla mekan içerisinde çok samimi olduğu gözlenen Eratik, hava almak için çıktıkları mekan kapısı önünde flaşların patlaması ile panik olmuştu.

TEPKİ GÖSTERDİ

Oyuncu, muhabirlerin fotoğraflarını çekmesine sert çıkmıştı.

"KIZ KARDEŞİMİ OYNAMIŞTI"

Oyuncu Hakan Eratik önceki akşam Dolapdere Sheraton Otel'de oyuncu sevgilisi Elif Yıldız ile elele görüntülendi. Eratik, "Elif Yıldız 14 yıl önce Ali Özgentürk'ün çektiği 'Görünmeyen' adlı sinema filminde benim kız kardeşimi oynamıştı. Yeşim'den sonra 10 yıldır ilk kez elini tutup gezdiğim bir kız arkadaşım oldu. 14 yıl sonra tesadüfen 3 gün önce Sevgililer Günü'nde karşılaştık o gün sevgili olduk, ilişkimiz başlamış oldu" dedi.

Yıllar önce rol aldığı 'Ödünç Hayat' dizisiyle şöhreti yakalayan ünlü isim, daha sonra; 'Sırça Köşk', 'Sessiz Gemiler', 'Kalbimdeki Deniz', 'Huzur Sokağı' gibi yapımlarda rol aldı.

Haberin Devamı