Geri Dön
Magazin'Yargı'nın yeni bölümünden ikinci tanıtım! Ilgaz'ın zor kararı

'Yargı'nın yeni bölümünden ikinci tanıtım! Ilgaz'ın zor kararı

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın 58’inci bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. İgor'un tehdit ettiği Ilgaz, Turgut Ali tarafından dosyadan alınıyor. Bu duruma çok öfkelenen Ilgaz, Yekta'nın teklifiyle karşı karşıya kalıyor.

'Yargı'nın yeni bölümünden ikinci tanıtım! Ilgaz'ın zor kararı

Yargı'nın yeni bölümden yayınlanan ikinci tanıtımda; Turgut Ali, Ilgaz’ı korumak için dosyayı ondan alıyor. İgor’un söyledikleri ve Turgut Ali’nin bu hamlesi sonucu köşeye sıkışan Ilgaz’a, Yekta bir teklifle geliyor.
Bir tarafta adalete olan bağlılığı diğer tarafta ailesi arasında kalan Ilgaz’ın ne yapacağı yeni bölüme dair merakı artırırken, İgor’un yakasına yapışan Derya’nın Pars’ın yerini bulup bulamayacağı da bu bölüm cevap bulacak.

Yargının yeni bölümünden ikinci tanıtım Ilgazın zor kararı

Sevilen dizinin kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Yurdaer Okur, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Doğaç Yıldız, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Yargının yeni bölümünden ikinci tanıtım Ilgazın zor kararı

Senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda oturduğu Yargı dizisi, 58'inci bölümüyle 26 Mart Pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.