Geri Dön
Magazin'Yargı’ oyuncusu Onur Durmaz’dan duygulandıran konuşma

'Yargı’ oyuncusu Onur Durmaz’dan duygulandıran konuşma

Onur Durmaz, Yılın Marka Güzellik Ödülleri’nde ‘En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu’ ödülünü aldı. ‘Yargı’nın Engin’i, "Bugünlere gelmem kolay olmadı" dedi.

'Yargı’ oyuncusu Onur Durmaz’dan duygulandıran konuşma

Elit Medya Group tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen ‘Yılın Marka Güzellik Ödülleri’, önceki akşam Sheraton İstanbul City Center'de sahiplerini buldu. Onur Durmaz, Kanal D'de ekranlara gelen 'Yargı' dizisindeki ‘Engin’ rolüyle ‘En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görüldü.

"AÇ KALDIĞIM DÖNEMLER OLDU"

30 yaşındaki oyuncu, "Çok onore oldum. Bugünlere gelmem kolay olmadı. İnanılmaz çalıştığım, tabiri caizse aç kaldığım dönemler oldu. En iyisi ortaya çıkana kadar elimden geleni yaptım, çalışmaya devam ediyorum. Henüz 'Bir yere geldim' demem. Dizi hakkında ‘öldünüz mü, katilin kim?’ sorularına alıştım. Spoiler vermiyorum kimseye. 'Kulüp' ve 'Yargı'da muhteşem isimlerle çalışma şansı yakaladım. Sette hemen her gün yeni bir şey öğrendim, çok güzel kazanımlarım oldu" şeklinde konuştu.

Yargı’ oyuncusu Onur Durmaz’dan duygulandıran konuşma

Onur Durmaz, “Bir gün umarım kadına şiddetin, kadın cinayetlerinin, insana hatta canlıya şiddetin olmadığı, hak görülmediği, meşrulaşmadığı bir güne ve ülkeye uyanırız” ifadelerini kullandı.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber