Gazete Vatan Logo
MagazinÜnlü türkücü Sevcan Orhan’dan sürpriz karar! İşte yeni mesleği...

Ünlü türkücü Sevcan Orhan’dan sürpriz karar! İşte yeni mesleği...

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinde görüntülenen Sevcan Orhan, gazeteciler ile sohbet etti. Oyunculuk denemesi yapmak için hazırlıkları olduğunu ifade eden Sevcan Orhan, "Oyunculuğa göz kırpmıyorum adeta göz belertiyorum, çok istiyorum" dedi.

Ünlü türkücü Sevcan Orhan’dan sürpriz karar! İşte yeni mesleği...

Türk halk müziğinin sevilen isimlerinden olan Sevcan Orhan, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Oyunculuğa merak sardığını açıklayan Sevcan Orhan, üç ayrı senaryo teklifi aldığını ve bir oyuncu koçuyla çalışmalara başladığını anlattı.

Orhan, "Bu aralar oyunculuk dersi alıyorum, oyunculuğa göz kırpmıyorum adeta göz belertiyorum, çok istiyorum, Artık 40 yaşındayım, çok kırışmadan çok yüzüm kullanılır hale gelmeden deneyimlemek istiyorum. Profesyonel oyuncu değilim tabii ama bir şey yapacaksam ona dair fikrim olmalı onun için ders alıyorum. Bir iki projede adımın geçtiğini söylediler, sağ olsunlar beni oyuncu koçuyla çalıştırmaya başladılar. Zaten başarısız olursam teşekkür eder koşa koşa kaçarım" dedi. (Akşam)

Ünlü türkücü Sevcan Orhan’dan sürpriz karar İşte yeni mesleği...