Geri Dön
TelevizyonYalnız Kurt dizisi nerede çekiliyor? Yalnız Kurt çekimleri nerede yapılıyor, hangi mekanlar kullanılıyor, çekimlerin gerçekleştiği semt neresi?

Yalnız Kurt dizisi nerede çekiliyor? Yalnız Kurt çekimleri nerede yapılıyor, hangi mekanlar kullanılıyor, çekimlerin gerçekleştiği semt neresi?

Yalnız Kurt nerede çekiliyor? Yalnız Kurt dizinin çekildiği yer ve mekanlar merak ediliyor. Yalnız Kurt bu akşam 20:00'da ATV ekranlarında ilk bölümüyle yayınlanacak. Yalnız Kurt dizisinin nerede çekildiği ise araştırılıyor. Peki, Yalnız Kurt dizisi nerede çekiliyor, hangi mekanlar kullanılıyor, hangi semtte çekim yapılıyor?

Yalnız Kurt dizisi nerede çekiliyor? Yalnız Kurt çekimleri nerede yapılıyor, hangi mekanlar kullanılıyor, çekimlerin gerçekleştiği semt neresi?

Yalnız Kurt dizisi nerede çekiliyor? Osman Sınav imzalı yapım, yayınlanan tanıtımlarıyla merak uyandıran Yalnız Kurt dizinin ilk bölümü bu akşam saat 20:00'de ATV ekranlarında yayınlanacak Yalnız Kurt dizisi Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutmaya hazırlanıyor. Peki, Yalnız Kurt dizisinin çekildiği yer, mekanlar ve semt belli mi?

YALNIZ KURT DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? 

Yalnız Kurt dizisinin nerede çekildiğine henüz netleşmedi. Yalnız Kurt dizisinin genel çekimlerinin büyük çoğunluğu İstanbul'da gerçekleşiyor.

YALNIZ KURT KONUSU

Altay, hayatını "Kurdoğlu" namıyla, kafes dövüşleri yaparak kazanmaktadır. Esra, mekanda silahların patladığı bir gece, kaçıp küçük kızına kavuşmak için Altay'dan yardım ister! Çocuğun hayatının tehlikede olduğunu duyan Altay, tereddütsüz kabul eder. Yasadışı dövüş kulübünün sahibi, Esra'nın da sevgilisi olan Doğan peşlerine düşer. 

Altay, Esra'ya yardım için adım attığı anda, kendi geçmişine de uzanan yeni yolculuğa çıkmış olur. Efsanelerden 1950'lerin Türkiye'sine ve oradan da günümüze ulaşan bu yolculuğunda Altay'a, ormanda bir kulübede tek başına yaşayan "ihtiyar", Davut Bahadır yol gösterecektir.