Geri Dön
TelevizyonYalı Çapkını 25. bölüm full izle! 24 Mart Yalı Çapkını Star Tv canlı yayın izle!

Yalı Çapkını 25. bölüm full izle! 24 Mart Yalı Çapkını Star Tv canlı yayın izle!

Yalı Çapkını 25. bölüm full izlemek isteyenler araştırmalara başladı. 24 Mart Yalı Çapkını Star Tv canlı yayınında buluşacak olan izleyiciler, başrollerinde Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor, Beril Pozam gibi oyuncuların yer aldığı dizinin yeni bölümünd neler olacağını merakla beklemye başladı.

Yalı Çapkını 25. bölüm full izle! 24 Mart Yalı Çapkını Star Tv canlı yayın izle!

Yalı Çapkını Star Tv canlı yayınında izlemek isteyenler 24 Mart Cuma günü ekran başına geçti. Pelin'in annesi Zerrin'in gelişiyle düzeni bozulan ve ne cevap vereceği merak konusu olan Ferit ile Seyran arasındaki ilişkinin geleceği merakla takip ediliyor. Peki Yalı Çapkını yeni bölümde neler olacak?

YALI ÇAPKINI 24. BÖLÜM İZLE

Yalı Çapkını 24. bölümde neler olacak?

Seyran duyduklarından sonra çok öfkelenir ve Ferit ile arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlar. İfakat; Suna'ya kendi uygun gördüğü bir talip (Saffet) bulurken Suna'yı Seyran ve Ferit'le beraber Saffet'le akşam yemeğine çıkması için ikna eder. Bu durum Abidin'in de Suna'nın da hoşuna gitmez.

Yalı Çapkını 25. bölüm full izle 24 Mart Yalı Çapkını Star Tv canlı yayın izle

Öte yandan İfakat Latif'le ilgili planlarını hayata geçirmek için de Sultan'la işbirliği yapmaya devam eder. Zerrin'in hedefinde ise bu kez Seyran vardır.