Geri Dön
TelevizyonTeşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul'un yerine kim gelecek? Teşkilat dizisine Survivor'dan kim gelecek?

Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul'un yerine kim gelecek? Teşkilat dizisine Survivor'dan kim gelecek?

Ekranların sevilen dizisi Teşkilat ile ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul'un ayrılmasının ardından yerine kimin geleceği merak ediliyordu. Dizinin kadrosuna Survivor'dan bir ismin katılacağı iddia edildi. Peki, Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul'un yerine kim gelecek? Teşkilat dizisine Survivor'dan kim gelecek? İşte detaylar…

Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul'un yerine kim gelecek? Teşkilat dizisine Survivor'dan kim gelecek?

Televizyon ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Teşkilat’a yeni oyuncu geliyor. Dizinin ana karakterlerinden Çağlar Ertuğrul’un ayrılması dizinin takipçilerini üzmüştü. Yerine kimin geleceği merak knusu olmuştu. Eylül ayında yeni sezonla birlikte dizinin yeni başrolü de ortaya çıktı.

Deniz Baysal, Mesut Akusta, Nihat Altınkaya gibi isimlerin yer aldığı Teşkilay dizisine Survivor'dan bir isim de dahil olacak.

TEŞKİLAT DİZİSİNE SURVİVOR'DAN KİM GELECEK?

İddialara göre Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılmasının ardından yerine Survivor Atakan'ın geleceği iddia edildi.

SURVIVOR ATAKAN KİMDİR?

Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, 27 Ağustos 1989 yılında Sivas'ta dünyaya gelmiştir. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Eğitimine halen devam etmektedir. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır. Profesyonel sporun dışında çeşitli Sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan modellik yapmaktadır. Avatar Atakan TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi olan Son Çıkış adlı dizide küçük bir rol almıştır.  Survivor 2016'da yarışmalardaki performansı ve hırsı ile kendini gösteren Avatar Atakan, yarışmanın şampiyonu olmuştur.

TEŞKİLAT DİZİSİNİN FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Yıldırım’ın yakalanmasının ardından ‘Şirket’in faaliyetlerine dair ele geçirilen belgeler sayesinde büyük operasyon için hazırlık başlar. Kayıplarının yasını tutan ekip üyeleri karışık duygular yaşarken, ‘Şirket’i ortadan kaldırmaları halinde ailelerine kavuşacak olmanın heyecanını hisseder.

Tüm yaşananların ardından Serdar, Zehra sayesinde uzun süre sonra geleceği umutla bakmaya cesaret etmiştir. Çıkacakları bu büyük görev öncesinde Serdar ve Zehra hiç olmadığı kadar yakınlaşır.

Yıldırım’dan elde edilen istihbaratla Şirket’e ulaşmak pek kolay olmaz. Oyun içinde oyun kurmak zorunda kalan ekip, ilk hedefini belirleyip operasyonu başlatır. Ekip üyeleri yeni bir hayata başlamak için büyük bir bedel ödemek zorunda olduklarından habersizdir.