Geri Dön
TelevizyonSurvivor 1. ödülü nedir 2022, birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine verilen ödül ne 2022?

Survivor 1. ödülü nedir 2022, birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine verilen ödül ne 2022?

Survivor 1. ödülü nedir 2022, Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor All Star, dün akşam İstanbul'da yapılan yarı finalle ekrana geldi. Ayşe, Nisa, Batuhan ve Adem arasında yapılan SMS oylamasında finale yükselen isimler Adem ve Nisa oldu. Peki, Survivor büyük ödül ne, Survivor 1. ödülü nedir 2022, Survivor birincisine verilen ödül ne? İşte, Survivor birincisi ödülü detayları…

Survivor 1. ödülü nedir 2022, birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine verilen ödül ne 2022?

Survivor birincilik ödülü nedir, Survivor 1. ödülü nedir 2022? SMS oylamasında finale yükselen isimler Adem ve Nisa oldu. Şimdi gözler Survivor birincisine verilen ödüle çevrildi.

SURVİVOR 1. ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor'da geçen senenin şampiyonu 500 bin TL kazanmıştı. Survivor All Star 2022'deki birincilik ödülü henüz netleşmedi, büyük ödül miktarının 500 bin TL ile 1 milyon TL arası olması bekleniyor.

Survivor All Star 2022'de Ocak ayında Dominik'te başlayan büyük macera İstanbul'da noktalanıyor. Survivor'da tüm rakiplerini geride bırakarak son 4'e kalan Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel, Dominik'ten İstanbul'a geldi. Yarışmanın merakla beklenen yarı finali, Tersane İstanbul'da yapıldı.

İLK ELENEN İSİM AYŞE OLDU

Seyircilerin ve ailelerin katılımıyla canlı yapılan yarı finalde ilk olarak Nisa ve Ayşe arasında bir SMS oylaması yapıldı. Altı aylık maratonun sonunda yarı finalde ilk elenen yarışmacı Ayşe Yüksel oldu. Yarışmayı dördüncü olarak tamamlayan Ayşe, "İnandığımız yol vardı, yine ucundan döndük. Başlarda yaptığım hatalarım oldu. Gülüşümden hiçbir zaman taviz vermedim" dedi.