Gazete Vatan Logo
TelevizyonStar Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki

Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki

Star Tv canlı Yalı Çapkını son bölüm izle! Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Binnur Kaya'nın yer aldığı Yalı Çapkını 2. sezon başlıyor. 15 Eylül 2023 Cuma akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak Yalı Çapkını'nda Kaya ve Nükhet de ilk kez görülecek. Ferit ve Seyran düğünüyle başlayacak hikaye. İşte Yalı Çapkını 37. bölüm full tek parça izle linki...

Yalı Çapkını son bölüm canlı Star Tv'de izlenecek. Cuma akşamlarının rekortmen dizisi Yalı Çapkını 2. sezon ilk bölümü canlı yayınla ekrana gelecek. Seyran ve Ferit hikayesi kaldığı yerden devam edecek. Baran Bölükbaşı ve Buçe BUse Kahraman'ın diziden ayrıldığı ikinci sezonda Binnur Kaya ve Taro Emir Tekin kadroda olacak.

YALI ÇAPKINI STAR TV CANLI İZLE

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ferit vurulduktan sonra acil İstanbul'a getirilir. Seyran, Ferit'in yanından ayrılmazken, başta Gülgün olmak üzere herkes Seyran'a çok kızgındır. Ferit'in gireceği ameliyat da risklidir. Suna ise o arbedede Saffet Ağaların evinden kaçmış, Seyran'ın yanındadır ve ona destek olmaktadır.

Hatice, Saffet ve Halis Ağa'yla görüşerek daha fazla kaosun çıkmasını engeller ve Saffet Ağa konusunun kapanmasını sağlar. Ferit'le Seyran'ın aşkı engel tanımazken, Kazım da avantajlı duruma geçer ve bu konumdan yararlanır.