Gazete Vatan Logo

Sıcak Kafa neden iptal oldu, Sıcak Kafa 2. sezon olacak mı?

Distopik kurgusuyla dijital yayın platformunda yer alan sekiz bölümden oluşan ‘Sıcak Kafa’nın ikinci sezonu iptal edildi. Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanan ve iletişim yoluyla zihinden zihne bulaşarak yayılan bir delilik salgınını konu alan dizinin ilk sezonu 2 Aralık’ta yayımlanmıştı. Peki, Sıcak Kafa neden iptal oldu, Sıcak Kafa 2. sezon olacak mı?

Sıcak Kafa neden iptal oldu, Sıcak Kafa 2. sezon olacak mı?

Osman Sonant, Hazal Subaşı, Haluk Bilginer, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer, Gonca Vuslateri, Özgür Emre Yıldırım, Zerrin Sümer, Yetkin Dikinciler, Erdem Akakçe gibi isimlerin yer aldığı Distopik" yerli dizisi Sıcak Kafa’nın 2. sezonunun çekilmeyeceğini kadroda yer alan Şevket Çoruh duyurdu. Peki, Sıcak Kafa neden iptal oldu?

Sıcak Kafa neden iptal oldu, Sıcak Kafa 2. sezon olacak mı?

Dizide ‘Anton’ karakterine hayat veren oyuncu Şevket Çoruh yeni sezonun çekilmeyeceğini Twitter hesabından yaptığı paylaşımla bildirdi.

Çoruh, yaptığı paylaşımda karakterine veda etti ve bir takipçisine verdiği yanıtla dizinin 2. sezonunun olmayacağını belirtti.

Şevket Çoruh, "Çok abuk bir ayrılık oldu. Bilsem bu kadar sıkı dostluk kurmazdım. Kısa sürdü yoldaşlığımız. Kendine iyi bak Anton" ifadelerini kullandı.

Kitabın yazarı Kum da "Uçak havada kaldı" paylaşımıyla dikkat çekti.

Platform ise söz konusu gelişmeye dair resmi bir açıklama yapmadı.