Geri Dön
TelevizyonMüge Anlı Atakol Gökçe Gamze Güleç olayı nedir? Gamze Güleç kimdir, bulundu mu? Atakol Gökçe  nerede?

Müge Anlı Atakol Gökçe Gamze Güleç olayı nedir? Gamze Güleç kimdir, bulundu mu? Atakol Gökçe  nerede?

Müge Anlı ile Tatlı sert programında Sinan Sardoğan'ın kaçırdığı iddia edilen kayıp Arife Gökçe'nin oğlu Atakol Gökçe'yle ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. 2015 yılında Arife ve Fikri Gökçe'nin dünürü Meral Güleç'in Müge Anlı'ya katıldığı ve Arife Gökçe'nin oğlu Atakol Gökçe'den şikayetçi olduğunu öğrenildi. Söz konusu bağlantıyı program sırasında öğrenen vatandaşlar “Müge Anlı Atakol Gökçe Gamze Güleç olayı nedir?” sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Müge Anlı Gamze Güleç olayı nedir, Atakol Gökçe Gamze Güleç kimdir, Gamze Güleç bulundu mu?

Müge Anlı Atakol Gökçe Gamze Güleç olayı nedir? Gamze Güleç kimdir, bulundu mu? Atakol Gökçe  nerede?

Müge Anlı programında haftalardır 64 yaşındaki 5 çocuk annesi Arife Gökçe'nin şüpheli kaybı işleniyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşlı kadının şüpheli kaybında köydeki komşusu Sinan Sardoğan’ın Arife Gökçe'ye müstehcen mesajlar attığı ortaya çıkınca, gözler Sinan Sardoğan'a çevrildi. Sinan Arife Gökçe'ye bir şey yapmadığını iddia ederken programda Arife ve Fikri Gökçe'yle ilgili herkesi şoke eden bir bilgi ortaya çıktı. Arife ve Fikri Gökçe'nin o dönem 26 yaşında olan oğlu Atakol Gökçe'nin 2015 yılında 17 yaşındaki bir kız çocuğunu kaçırdığı ortaya çıktı. Yaşanan gelişme sonrası Müge Anlı Atakol Gökçe Gamze Güleç olayı araştırılmaya başlandı.

Müge Anlı Atakol Gökçe Gamze Güleç olayı nedir?

17 yaşında lise son sınıf öğrencisi Gamze Güleç'in ailesi ortadan kaybolan kızlarını bulmak için Müge Anlı'ya başvurduğu öğrenildi. Annesi, yayında ağlayarak çocuğunu okutmak istediğini kendi rızasıyla gitmeyip kaçırıldığını iddia etmiş. 

Genç kızı kaçıran Atakol Gökçe Gamze Güleç'in eniştesinin kardeşiymiş. Atakol Gökçe, yengesinin kardeşini kaçırmış.

Arife Gökçe'yi arayan eş Fikri Gökçe de yayına bağlanarak oğlunun kaçırdığından haberi olmadığını, nerede olduğunu bilmediğini söylemiş. Hatta kayıp başvurusunda bulunduğunu belirtmiş.

Gamze Güleç kimdir, bulundu mu?

Programda Gamze Güleç’in akıbetine dair bir bilgi paylaşılmazken, Gamze Güleç ve Atakol Gökçe’nin evlendiği iddia edildi.